EURO 2008 za darmo z satelity!

cygan

Member
blueray - te info było wcześniej, potem nie potwierdzone już. Żeby rozwiać wątpliwości, chyba będzie trzeba zadzwonić do samego źródła :)
Pożyjemy, zobaczymy. Jak PS HD wszystko puści live - to by była sensacja. Jak dla mnie :)
 

acton777

New member
Bez reklam
Wg mnie nie puszczą :( Prawdopodobnie Polsat Sport HD, będzie jak Canal+SportHD, czyli to samo na dwóch kanałach, o róznej jakości sygnału.
 

walt

New member
PHP:
[quote=SinNameOn]Ech...szkoda, ze Formuły1 nie ma gdzie obejrzec z "enki" ustawionej tylko na Hotbirda :([/quote]

Z tego co słyszałem transmisja F1 8.06 będzie na TV4
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może mi się przywidziało... Ale wydawało mi się, że widziałem ZDF w ence w jakości HD. Mam też zeza na Astre...
Może się mylę... Skorygujcie mnie...
 

pysio78

New member
Jakoś nie wierzę w rozkodowany sygnał na kanałach ZDF i ARD. Pamiętacie MŚ w KOREI/JAPONII? Sygnał był rozkodowany ale z nadajników naziemnych. Na satelicie była plansza z napisem, że w związku z licencją wykupioną tylko na Niemcy proszą o przełączenie się na nadajnik naziemny. Podejrzewam, że i tym razem będzie tak jak wtedy.
Ale mam nadzieję, że się mylę...
 

lepp

New member
Bez reklam
Ja chyba jakiś inny ZDF z Hot birda złapałem, wczoraj o 20-45 nie było żadnego meczu. Jakie są "namiary" na ten kanał? Nadają w anamorficznym 16/9, czy tak jak polsat? A może zwykłe 4/3? Zastanawiam się czy nie słuchać polsatu z kablówki, a oglądać ten ZDF z satelity.

Juz mam :eek: To był RTL :D Moje pytanie o format nadawania dalej atualne, TV mi nie wykrywa auttomatycznie, a teraz nie widzę jak to jest.
 
Ostatnia edycja:

Alf2

New member
siwy25 napisał:
Na ZDF oglądzam mecz Szwajcaria - Czechy i jakość porównywalna do c+sport HD! oby tak dalej:D
Witam,
Podczas wczorajszych meczow porownywalem jakosc obrazu miedzy n-ka (z zezem na Astre od piatku;)) i niestety zawiodlem sie- z n-ki jakosc obrazu byl a duzo lepsza na zblizeniach, natomiast gdy pokazywany byl wiekszy obszar boiska, widzialem cos w rodzaju "snieżku". Podobny efekt zauwazylem podczas ogladaniu kwalifikacji F1 na RTL. Skonczylo sie na ty ze ogladalem transmisje z naziemnej:(.
Czy moze to byc spowodowane "słabością" mojego TV? mam Samsunga LE32R82B.

P.S Probowalem "byc sprytny" i ogladajac F1 z RTL-a chcialem miec glos z TV4 naziemnej (przaz ampli HK 147), natomiast po przelaczeniu zrodla w TV na HDMI1 (n-ka), dzwiek znika. Sytuacja odwrotna natomiast dziala (obraz z naziemnej, dzwiek z n-ki). Da sie to jakos rozwiazac?

Pozdrawiam
 

stereoman

New member
No więc tak:
Obraz SD skądkolwiek by nie był, był bardzo kiepski.
Za to HD...palce lizać.
Nie mam PS HD, to sygnał brałem z ORF 1 HD, który pokaże WSZYSTKIE mecze w formacie HD. Wprawdzie 720p, ale jakość jest super.

A propos ..za darmo, jak w tytule.
Za darmo to nie ma nic, bo musisz kasę wyłożyć na sprzęt do odbioru z satelity-za darmo ;)

pzdr
 
Ostatnia edycja:

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
steroman, daj instrukcje jak sie do tego kanalu o ktorym piszesz dobrac i co potrzeba do odbioru. na razie mam humaxa 2000hd w piwnicy, astoncrypta i antene na hot birda
 
J

Judash

Guest
kocur75 napisał:
steroman, daj instrukcje jak sie do tego kanalu o ktorym piszesz dobrac i co potrzeba do odbioru. na razie mam humaxa 2000hd w piwnicy, astoncrypta i antene na hot birda

Ja ogladam ORF HD na Humax HDCI-2000+DiabloCam, obraz rewelacja!
 

siwy25

New member
Witam!
Jak pisałem wczoraj mecze E2008 oglądałem na ZDF,obraz na ,,cały ekran'' tak jak jest np.na c+ sport HD czy innych kanałach HD C+, żadnych pasów,rozśćiągnięć czy spłaszczeń i chyba się nie mylę że jest to przekaz w HD! w tej chwili oglądam mecz AUSTRIA-HORWACJA jakość taka jak wczoraj ok!
ZDF odbieram z Hot Birda na kanal. nr 201, tuner Philips PVR HD.
Od jutra mecze ma transmitować ARD,(nr.200) tak podaje tygodnik To& owo.
 
Do góry