El-Sat Giżycko vel Plusagd Giżycko

lukaszgru

New member
pkomp - fakt - ograniczony jest ale sprzedawca. Rozbawiło mnie to, iż przez miesiąc się nie odzywa (a powinien chyba - nie zaprzeczysz) a po miesiącu wujek dobra rada podrzuca pomysł jak odzyskać pieniądze. Nadal twierdzę, że jest to zabawne.
p.s. nie oceniaj ludzi ewentualnie tylko ich zachowania. Tak będzie bezpieczniej dla Ciebie. Chyba, że tego nei czujesz - a może to świadczyć o Twoim ograniczeniu.
 

pkomp

New member
????
skąd wiesz kto ci tego maila napisał?to że adresowany przez kogoś tam nie znaczy że zrobił to właściciel albo sprzedawca - możesz sobie teraz tylko gdybać i ciesz się że masz sprawe postawiona jasno - nie musisz wydzwaniać słać maili tylko odrazu zgłaszasz się do POK jeśli możesz....ciesz się że ktoś potraktował cię w tym bałaganie poważnie - a dla ciebie to zabawne....

ps.co ma znaczyć że będzie bezpieczniej dla mnie?grozisz mi?czy może coś sugerujesz?
zachowania nie ocenię bo nie widzę ciebie przed sobą ale widzę co wypisujesz (i nie tylko ty) i jak podchodzisz do tematu - i zdania nie zmienię banda rozwydrzonych szczyli - najpierw raban, szaleństwo ze zgłaszaniem, kretyńskie odzywki w moim kierunku za nakreślenie sytuacji a potem żal że macie sprawę jasno przedstawioną i gdzie macie się zgłaszać po kasę jeśli chcecie ją w miarę szybko odzyskać....no proszę cię troszkę powagi
 

lukaszgru

New member
pkomp - zupełnie poważnie - większość osób już zgłosiło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, nie w celu ścigania sprawcy tylko uruchomienia POKu. Miesiąc czasu nikt się nie odzywał, w związku z tym ostatnią wiadomość nie była mi w żaden sposób potrzebna. Po prostu nie lubię, jak się mnie traktuje jak debila, któremu należy mówić co ma zrobić. Przynajmniej na tyle jestem ogarnięty. Nie mogę się z Tobą zgodzić natomiast, że ktoś potraktował mnie poważnie. Poważenie potraktowałby mnie, gdyby 4 tygodnie temu napisał mi, iż mają jakiekolwiek problemy. Czujesz subtelna różnicę w jakości obsługi klienta, której ja i Ty oczekujemy?
Co do bezpieczeństwa – nie grożę Ci. Po co miałbym to robić? I tu po raz kolejny uwidacznia się różnica pomiędzy nami. Ja wolę ocenić zachowania ludzi a nie ich samych. Ktoś może napisać coś głupiego – nie oznacza to że jest głupkiem. Widzę, że nawet tego nie rozumiesz. Ale człowiek uczy się całe życie.
pozdrawiam
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Pkomp - żal chłopie,jeden wielki żal...co Ty w ogóle i po co tutaj robisz? Spamujesz tu non stop te same teksty prowokując ludzi, sam już nie wiem czy to żenująco śmieszne czy żenująco smutne że jakiś niemający co robić typ uwiesił się na ludziach którzy mają problem. Tak dla twojej wiadomości - twoje zachowanie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu dobrego smaku, ono jest wręcz obrzydliwe. Jeśli masz choć najmniejsze pojęcie co to wstyd to wyjdz stąd i nie wracaj bo to co robisz jest zwyczajnie podłe.
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
sierżanciku ja spamuję?wyjaśniłem parę kwestii tak jak ty to robisz w każdym innym temacie - a że kogoś wizje oczekiwania na zwrot w sprawie przeraziły to moja wina?
masz mi to za złe czy jak?też piszesz w każdym wątku i też mogę powiedzieć że spamujesz - w tym nawet kilka razy nie wniosłeś nic do tematu bo pisałeś bzdury typu "idź stąd" - a chociaż słowo z sensem napisałeś na temat sytuacji?(ja tak co kilku osobom nie przypadło do gustu bo im wiedza nie pozwoliła zrozumieć sytuacji)....w kolejnym straszliwie zjechałeś koleżkę wychwalając się jak to wszystko wiesz na temat odtwarzania filmów i niewiele mu pomogłeś - i kto tu jest żałosny?

zachowanie?a jakież to zachowanie?to nie ja wyzywam ludzi od złodzieji i oszustów nie mając ku temu żadnych powodów - i co ja takiego podłego zrobiłem?no powiedz?bo jak na razie to łżesz jak pies i próbujesz zgrywać jakiegoś mentora - nie podoba ci się to sam stąd wyjdź i tyle - nie będziesz mi mówił co mam robić - zajmij się sobą lepiej.

to tyle żałosny sierżanciku - nie ośmieszaj się już

lukaszgru zanim się zgłosisz do POK to wiedz że musi minąć pewien okres - nie robisz tego po tygodniu od oczekiwanego terminu dostarczenia zamówienia prawda?masz wszystko opisane
co mieli ci napisać skoro sami nie byli pewnie do końca sytuacji?przykład osoby wyżej pokazuje że kasę chcieli zwracać - teraz mają jasne że nie oddadzą to chociaż poinformowali - nie traktowali ciebie jak debila - napisali to po to żeby może inni nie robili z siebie debili wydzwaniając po 100 razy dziennie i pisząc setki mailii?nie pomyślałeś o tym?Pępek świata jesteś?
 

lukaszgru

New member
pkomp - nie musisz mi tłumaczyć procedury POK znam ją doskonale. Nie traktuj mnie w ten sposób. Pempkiem świata nie jestem. Do sprzedawcy w ciągu miesiąca wysłałem max 8 maili, 1 smsa oraz probowałem się do niego dodzownić ok 10 razy. Zresztą nie muszę się tłumaczyć. OK Uważam, że żyjemy w cywilizowanym kraju i wydzwanianie po 100 razy nic nie da. Niech każdy robi swoje najlepiej jak potrafi i na tym koniec.
 

Lord_Noel

New member
pkomp - proszę z nim nie dyskutować, to pisać nie będzie - proste rozwiązanie.
Jeśli ktoś się coś dowie, to niech zaraz pisze, bo to są cenne informacje. Ja jak na razie czekam na informację z prokuratury... Zobaczymy...

Pozdrawiam!

P. S.
A wiecie może ile POK wypłaca %?
 
Ostatnia edycja:

rose

New member
telefon

Witam wszystkich. Moj problem jest nastepujacy. Oddałam 3 tygodnie temu telefon kom. na gwarancje do naprawy. Teraz nie mogę sie z nikim skontaktować by go odebrać. Każdy sklep jest zamknięty a telefony kontaktowe nie odpowiadają... Co mam robić;(
 

shaman2929

New member
heh, jak dla mnie pkomp jest takim samym sprzedawcą jak El-sat, a jak wiadomo każdy swojego broni i kryje ;) A tak serio, w tym tygodniu mam dostać z Policji dokument potwierdzający wszczęcie postępowania i będę mógł zgłosić się w końcu do Allegro, mam nadzieje że uda mi się odzyskać pieniądze z POK bo innej alternatywy nie widzę. Sprzedawca w chwili obecnej jest niewypłacalny więc pozostaje tylko pozew zbiorowy i oczekiwanie aż komornik odzyska zawłaszczone środki, co tez nie będzie łatwe gdyż majątek firmy został już zabezpieczony odnośnie innego postępowania,
 

adampik

New member
Ja dopiero jestem na początku tej drogi , dzisiaj dopiero zgłosiłem doniesienie o popełnieniu oszustwa , jak długo czekałeś na odpowiedż z policji?
 

lukaszgru

New member
Ja na przykład po 3 tygodniach zadzwoniłem do Komendy na której złożyłem zawiadomienie i po 2 dniach wydzwaniania jakże zjętego funkcjonariusza dowiedziałem się, że właśnei w dniu dzisiejszym przekazują wniosek do właściwej jednostki w Gizycku. Czyli jak widać przez 3 tygodnie niewiele udało im się ustalić.
 

ghostriderbm

New member
Na firmie el-sat vel elpc19 siedzi niby komornik.Ostatnio dostałem maila od allegro ze Elpc19 żąda zwrotu prowizji za aukcje w ktorej bralem udzial.Powodem bylo niby zniszczenie lub uszkodzenie towaru jeszcze przed wysylka.A co dziwne ja swoj towar dostalem.Spotkal sie jeszcze ktos z czyms takim?
 

shaman2929

New member
Ja też dostałem z Allegro takie info, tylko że uważam że zwrot prowizji nie powinien temu sprzedawcy przysługiwać ze względu na zaistniałą sytuacje, wygląda mi to na kolejne wyłudzenie pieniędzy ale tym raz od Allegro, co ciekawa znowu naszych pieniędzy :)
 

evik88

New member
Jestem w takiej samej sytuacji co większość. Od 1 sierpnia ani tv ani kasy. W poniedziałek złożyłam dokumenty na policji i pan poinformował mnie, że w ciągu dwóch dni ustalą, kto będzie prowadził postępowanie i że mam przyjść jeszcze w tym tygodniu po zaświadczenie o wszczęciu postępowania.
 
Do góry