El-Sat Giżycko vel Plusagd Giżycko

Lord_Noel

New member
dogvlle daruj sobie te czerstwe gadki dla dzieci - w niczym nie maczałem - jestem jednym z setki naprawde zadowolonych klientów - ciężko trybicie czy wam klepek brakuje?

czytaj co napisałem wcześniej bo widze znów te same brednie, kretyńskie wyzywanie ludzi od złodzieji i oszustów i tym podobne wywody ludzi którzy maja pojęcie o rynku jak świnia o gwiazdach
tyle w tym temacie - iśc to sobie sam idź i nie wracaj bo nie masz nic do powiedzenia

pkomp - brzydnie mi się już Ciebie czytać - wybacz. Sprawa Ciebie nie dotyczy, więc nie utrudniaj innym i szanuj ludzi. Nie mów, że jest z Ciebie taki wielki handlowiec, bo i najlepszym zdarzają się wielkie pomyłki. Zresztą, co będę gadać, bo pewnie znów wiesz lepiej...

Jeśli komornik zaczął ściągać pieniądze, to nie wiele wam zostanie, a pamiętajcie, że rozprawa karna nic wam nie zwróci... Pieniądze z POK muszą wam i mi wystarczyć.
 

pkomp

New member
nie wmawiaj mi że jestem handlowcem bo nie jestem - poprostu mialem styczność z różnymi firmami i sytuacjami i mam orientacje jak takie sprawy wyglądają

a co kolego z tymi co na POK nie mają co liczyć?sprawa karna jak się zakończy to zacznie sie zwracanie kasy - ale to potrwa - jak ktoś ma POK to allegro zwróci się w tej sprawie do winowajcy po pieniążki - jak ktoś nie ma to poczeka aż mu winowajca odda - a to potrwa napewno

a czy sprawa mnie nie dotyczy?też tam kupowałem i wszystko było w jak najlepszym porzadku więc możecie sobie darowac gadki o oszustach i złodziejach - jak widać po sylence właścicielowi też raczej nie zależy by was oszukać

nie zachowujcie się jak banda gówniarzy co robią aferę za łopatkę z piaskownicy
 

Lord_Noel

New member
Nie pisz, proszę... Twoją pasją chyba jest wkurzanie ludzi... Nie kłócimy się o łopatkę z piaskownicy, tylko o parę dobrych tysięcy, a pamiętaj, że sprawa karna to w tym wypadku jest g...
Zresztą, jak będziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz. Co do nazywania firmę el-sat oszustami - sam komendant Ci to powie, że są oszustami... Proste...
 

pkomp

New member
komendant nie jest wyrocznią (i jak to policjant dużo gada i bez sensu) podobnie jak ty - a jaki oszust oddaje pieniądze?i jaki oszust wysyła towar?
4 lata doskonale handlował i nagle stwierdził że oszuka parę osób i one się nie kapną?przestań bredzić

byłem w takiej sytuacji nie raz - wiedziałbyś o tym gdybyś zamiast powielać bzdury czytał wątek - jeśli sprawa karna według ciebie to gówno to po co wogóle zgłaszać?zastanów się troszkę

a ze się wkurzasz ty i inni - cóż nerwowi jesteście ale trzeba mieć łeb na karku a nie rwać włosy z głowy
nerwosolek polecam albo meliskę
 

arturro1982

New member
Witam, jak podobnei zakupilem tv w tej firmie poprzez allegro i po 3 tyg oczekiwania ani kasy ani tv, sadzac po komentarzach, ktore zobaczylem na allegro w przeciagu ostatnich tygodni mysle, ze juz po pieniadzach. Na maile juz poznej nie odpisywali, a zapewniali ze pieniazki odesla. Ostatecznei w zeszla sobote czyli niecaly tydzien temu pojechalem sam osobiscie do gizycka, mialem 180km, ale podroz nei poszla na marne pieniadze odzyskalem, ale widac ze firma juz sie zwija tzn juz tego dnia wywozili wszystko. Takze jakos mnei sie udalo. Zycze powodzenia
 

VartanXT

New member
INFO z Gizycka:
wlasciciela znam osobiscie (nie kolega itp., ale znam), teraz wyjechalem do stolicy, wiec info mam od rodzinki.

ogolnie jesli chodzi o szefa, pana AK, to osobiscie nic mu nie zarzuce, kupuje od niego rzeczy od ponad 12 lat, zawsze z 15-50% znizka. wszystko bylo perfekt!

z tego co mi wiadomo: bylo kilka punktow, w tym jeden w wegorzewie.
punkt 1., ktory byl od poczatku, na rynku w gizycku, jest nieczynny.
hurtownia na ul. "przemyslowej" nadal dziala. wyprzedaja (lepsze ceny itp.). sam AK niestety sie 'uplynnil'. jesli mozecie dotrzec do gizycka w celu odzyskania kasy - probujcie! jak czytaliscie powyzej, sa efekty. osobiscie bede tam za tydzien. moge zapytac, jak wyglada sprawa z ew. wyplatami. nie ma AK - uderzajcie do hurtowni na przemyslowej.

nie wincie ludzi, ktorzy tam pracuja. to jest tak, jakby ktos odcial glowe od ciala - brak szefa - oni sa zaplatani. sam nie wiem, dlaczego jeszcze w ogole to dziala. popytam za tydzien, jak wyglada sprawa ze zwrotem kasy. jest jeden wielki balagan, stad moze nie odsylaja kasy. moze nie byc dostepu do kont itp.

wiecej info - jak tylko sie dowiem, info osobiste - za tydzien w sobote.
 
Ostatnia edycja:

VartanXT

New member
iwona199025 - tego nie wiem ;)
jako ze jestem inf. kompa moge Ci pomoc za tydzien zrobic, ew. powiedziec co i jak (solidarnosc na forum). :)

NAJNOWSZE INFO:
o 11;00 moj brat byl w hurtowni na przemyslowej - podszedl starszy pan i rzekl: 'zamkniete'

tak wiec ewentualne wycieczki do Gizycka do ostatniego dzialajacego sklepu mozecie porzucic.
punkty na rynku oraz warszawskiej rowniez zamkniete. wegorzewo - brak info, ale pewnie to samo.
AK wciaz podobno niedostepny.
 

Ros

New member
Czy ktoś zna numer telefonu do sądu/prokuratury w Giżycku prowadzącej sprawę El-sat'u lub Numer RSD - NUMER SPRAWY W REJESTRZE ?
 

Lord_Noel

New member
Nic nie znam, ale mam pytanie, czy ktoś zna adres zameldowania właściciela firmy? Coś w stylu wpisu do ewidencji ;)

Pozdrawiam!

P. S.

Pieniędzy, jak i towaru ZERO! :(
 

Gustafon

New member
Dane właścicieli firm nie są tajne. Zadzwoń do urzędu miasta, do działu który zajmuje się wpisami do ewidencji dzialalności gospodarczej. Powinni ci podać bezproblemowo.
 

pkomp

New member
adres firmy i nazwisko wasciciela owszem - adres zamieszkania już nie - to dane zastrzezone i ot tak sobie ich nie uzyskasz
 

Cartrans

New member
Oto e-mail jaki rozsyła El-Sat:
"witam ze względu na tragiczną sytuację finansową firmy gdzie komornik sądowy zajął cały majątek firmy nie mamy możliwości zwrócenia pieniędzy za przeprowadzona transakcje w obecnej chwili proszę o zwrócenie się do allegro i skorzystanie z programu ochrony kupujących w którym Program zapewnia Kupującemu rekompensatę do 10.000 zł.
Proszę o podanie numeru konta w chwili gdy sytuacja w firmie się zmieni oddamy należność."

To już chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości ... nie ma szans na odzyskanie od nich towaru ani pieniędzy...
 

lukaszgru

New member
To absurd.
To tak jakby ktoś ukradł Ci samochów i na parkingu zostawił wiadomość, żebyś skorzystał z ubezpieczenia AC. Naprawdę mnie to rozbawiło.
 

Lord_Noel

New member
Oto e-mail jaki rozsyła El-Sat:
"witam ze względu na tragiczną sytuację finansową firmy gdzie komornik sądowy zajął cały majątek firmy nie mamy możliwości zwrócenia pieniędzy za przeprowadzona transakcje w obecnej chwili proszę o zwrócenie się do allegro i skorzystanie z programu ochrony kupujących w którym Program zapewnia Kupującemu rekompensatę do 10.000 zł.
Proszę o podanie numeru konta w chwili gdy sytuacja w firmie się zmieni oddamy należność."

To już chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości ... nie ma szans na odzyskanie od nich towaru ani pieniędzy...

Oj... Widzę, że nie Ty jeden otrzymałeś takiego maila... Ja już napisałem do odpowiedniej osoby, żeby podjąć dalsze kroki... Mnie ten mail osobiście bardzo wkurzył, bo wręcz jest chamski! Ehhh :(
 

migiell

New member
Oj... Widzę, że nie Ty jeden otrzymałeś takiego maila... Ja już napisałem do odpowiedniej osoby, żeby podjąć dalsze kroki... Mnie ten mail osobiście bardzo wkurzył, bo wręcz jest chamski! Ehhh :(

Ja nawet takiej informacji nie dostałem...
Dzisiaj byłem zaproszony na spotkanie na posterunek, okazuje się, że w samej mojej miejscowości jest kilka osób poszkodowanych.
 

pkomp

New member
lukaszgru a co cię rozbawiło? TAKIE SĄ PROCEDURY o czym pisałem wyżej ale zamiast czytać woleliście debilnie się wymądrzać
to teraz niech cię ratuje POK jeśli nie miałeś zaległości albo czekaj do końca sprawy a jako że jesteś klientem to jesteś NA KOŃCU łańcucha....

Przy okazji jak ci ukradną samochód i nie zostanie on znaleziony to sądzisz że skąd dostaniesz kasę?I co miał właściciel ci napisać?Bujaj się - wyd...em cię na kasę?

Jesteś jakiś ograniczony umysłowo czy jak?

mail was wkurzył?Ludzie ogarnijcie się - sami o to zadbaliście zgłaszając sprawy na policję - cieszcie się że komornik szybko zadziałał bo będzie kasa na poczet należności w stosunku do was
i cieszcie się że wogóle takie info dostaliście bo mogliście zostać olani kompletnie...

Ręce opadają naprawdę - banda rozwydrzonych szczyli z piaskownicy
 
Ostatnia edycja:
Do góry