E3 2010

Peek

New member
Bez reklam
No mam nadzieje, że Gametrailers też pokaże. Jakoś się zżyłem z tą stroną ;).

W zeszłym roku Konferencję Microsoftu obejrzalem od połowy bo nie wiedziałem, że streamują i później zobaczyłem ile straciłem. W tym roku postaram się obejrzeć przede wszystkim konfy MS i Sony, a także EA oraz Ubisoftu. Są jeszcze jakieś ciekawe? Rockstara nie bedzie na E3.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Microsoft mógłby pokazać Slima. Dla exclusivów typu Gears of War 3, Mass Effect 2, Alan Wake mógłbym kupić tańszą i odmłodzoną wersję konsoli. Zwłaszcza, że w przyszłości ukaże się jeszcze Half-Life 2: Episode Three / Half-Life 3 i GTAV w które zagrać muszę.
 

Peek

New member
Bez reklam
Według mnie na Slima Xboxa nie ma szans.

Sony wypuściło Slima, żeby wskrzesić swoją konsolę (w pierwotnej wersji sprzedaż była słabiutka), a Xbox co by nie mówić ciągle wyprzedza w ilości sprzedanych sztuk konsolę Sony.

Poza tym Sony nawet przy PS2 wypuszczało Slima, a pierwszy Xbox takiego sie nie doczekał, ja sądze, że Slima X360 nie zobaczymy.
 

Peek

New member
Bez reklam
Mnie akurat ten tytuł nie interesuje, listę interesujących mnie tytułów zamieszczałem wcześniej.

Miejmy nadzieje, że zaskoczą jakimiś niespodziankami. Chętnie obejrzałbym np gameplay z InFamous 2. Tak czy siak trudno bedzie wyszarpać te półtorej godziny, kiedy codziennie mamy 3 mecze mundialu:blagam:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Oczywiście chodziło mi o późniejszy trailer, który wyedytowałem. Poprzednie części to masa wspomnień, dlatego Deus Ex Human Revolution ma dla mnie dużą wartość.
 

Peek

New member
Bez reklam
Dzisiaj ma się odbyć konferencja Rockstar zamiast konferencji na E3, zaplanowana jest na 16:30 czasu wchodnioamerykańskiego co daje godz ok 22:30 w Polsce.

Konferencja o tyle ciekawa, że może pokażą jakieś materiały/wiadomości z takich gier jak Max Payne 3, L.A Noire czy choćby The Agent.
 

Peek

New member
Bez reklam
Wypłynęły pierwsze informacje:

- Nowy X360
To już pewne - będzie nowy model X360, a Natal to Kinect

- Natal to Kinect
Umarł Natal, niech żyje Kinect

- Crysis 3D
Crysis 2 zaatakuje w trzech wymiarach

- Plan Konferencji na dziś:
Microsoft 19.00
EA 23.00
Ubisoft 02.00

Jeśli o mnie chodzi ogólnie Natala kupować za 500zł, żeby wyglądac jak idiota i sie męczyć z bólem rąk nie zamierzam (co innego PS Move). Nowy Xbox? Hmm jak dla mnie fajnie wygląda system chłodzenia ale ten szary guzior i ten kształt to już lekka wioska.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
MICROSOFT - PONIEDZIAŁEK 14.06 - 19:00 (live stream tylko na GameTrailers oraz Xbox.com)
EA GAMES - PONIEDZIAŁEK 14.06 - 23:00
UBISOFT - WTOREK 15.06 - 02:00
ACTIVISION - WTOREK 15.06 - 06:00
NINTENDO - WTOREK 15.06 - 18:00
SONY - WTOREK 15.06 - 21:00
KONAMI - ŚRODA 16.06 - 22:00

streaming:
GameTrailers: E3 2010 Coverage | GameTrailers.com
GameSpot: E3 2010 Latest Highlights at GameSpot
IGN: E3 2010 - Video Game Expo and Press Conferences - IGN
1UP: E3 2010 Video Game News, Videos, and More
G4tv Online: http://g4tv.com/e32010
 

Peek

New member
Bez reklam
Jak na razie Microsoft:

- CoD: Black Ops (grywalny kod! Mega Miazga! Świetna grafika, wybuchy, ogólnie mocny gameplay)

- Gars of War 3 (jak wyżej, pierwsza część Gearsów, którą kupię)

- MGS Rising (zapowiada się świetnie cięcie Raidenem a do tego walka z ukrycia, bedzie kontynuacja myśli Snake'a)

- Fable III (mnie nie kręci)

- Halo Reach (mnie nie kręci)

- Kinect (obługa kontroli głosem, bez kontrolera, komunikator na wzór Skype, wspolne oglądanie filmu z bliską osobą przez owy komunikator, sport z ESPN na zywo, gra dla dziciaków z małymi kotami pokazano akurat tygryska, Kinect Sports - pierwsze ciekawe zastosowanie kinecta, biueg przez płotki ALE TO DEBILNIE WYGLĄDA!!!, niestety póki co Kinect nie umywa sie weług mnie do zastosowań Move, do tego udawanie trzymania kierownicy... i inne głupkowate gierki. Głupawa gra fitness od Ubisoftu i zrobione przez MTV gra do tańczenia)

Jako posiadacz obu konsol oznajmiam : Kinect już przegrał z Move, ale nie mówie, że nie kupie;) Chociaż teraz po prezentacji Kinecta wiem, że są nastawieni pod Casuali a Move bardziej pod Hardcorowców, tak czy siak Move Miażdży tego... kitekata;)

O prezentacji: Mało gier, dużo Kitekata, szkoda, miejmy nadzieje, że Sony da o wiele lepszą prezentację, bo według mnie 3 mocne gry (z czego 1 ekskluzywna) to za mało na E3.

Jak na razie nic o 3D. Minęło 1h 30 min od ropoczecia konferencji, oprócz fajnej gry tanecznej, CoD: BO, GoW3 oraz MGS nic nadzwyczaj mocnego.

Wsparcie Kinecta dla Forzy.

Nowy Xbox 360!!! Do mnie nie przemawia, ale fajna nowinka

TYLKO TYLE? Nic o 3D, mało mocnych gier, głównie Kinect zajmował prezentację.

Każdy obecny na konferencji dostane za darmo nowego X360! Pozazdrościć, niby mam, ale zawsze to jakaś nowość;) Ciekawe jak z tym nowym systemem chłodzenia.

Sony nie bedzie miała trudności z przebiciem konfy MS.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Miejmy nadzieje, że Sony, Ubisoft, EA i Activision pokażą co to znaczy E3.

Ale, że nic o 3D nie powiedzieli? Aż dziw bierze człowieka. Nie mówiąc o robieniu z Xboxa Wii HD czyli mało mocnych gier a cała prezentacja oparta na Kitekacie.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Podoba mi się:

shhwgys.png


Fajnie, że pokazali nowego iksa, bo na to liczyłem, ale po tej żenującej konferencji jakoś odechciało mi się go kupować. Zobaczymy.

Sony na pewno pokaże więcej gier dla HC. Myślę, że również Nintendo samą Zeldą zmiecie teatrzyk jaki odwalił Microsoft. Tak zmarnować potencjał Rare.
 

Peek

New member
Bez reklam
Szczerze mówiąc nie pamiętam tak słabej konferencji na E3. zaledwie kilka gier dla HC, nic o 3D, nawet nic o wsparciu dla Blu-Raya!!!

Sony ich zmiażdży.
 

arsenal

Moderator
VIP
Nie będę oryginalny. Konferencja słabizna straszna, niektóre momenty (Kinect) aż żenujące do oglądania. Nie ma mowy bym wydał na to coś kapuchę. Jeśli Killzone 3 będzie sterowalny, dobrze sterowalny za pomocą Move to już wiecie jaką grę i konsolę będę męczył w multiplayerze :)
Cieszy Polski XboxLive i nowy model konsoli. Oby naprawdę cichy.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Na kofie EA Bulletstorm zaprezentował się kapitalnie. Nowe NFS również daje radę. Z kolei Dead Space 2 jakoś mi nie przypasował. Za dużo w tym teraz shootera, za mało horroru.
 

kinzo

New member
Zobaczymy co pokaże SONY. Pewnie większość czasu będą nawijać o Move i rewolucji jaką jest 3D. Być może pokażą też Gran Turismo 5 i zaskoczą wszystkich informacją że "już" w tym roku będzie premiera :D
Zobaczymy jutro.
 
Do góry