E3 2010

kinzo

New member
No racja jest dzisiaj. Wiedziałem że jest we wtorek, tylko od rana miałem caly czas jakies dziwne wrażenie że dzisiaj poniedziałek :D
Meczyki oglądam, chociaż na razie nie zachwycają, licze że brazylia i hiszpania rozkręcą te mistrzostwa :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Jak dla mnie troszeczkę zbyt miałkie to całe E3. 3 Wymeianie wcześniej gry dla HC na konfie MS fajne, ale poza tym? AC: Brotherhood? Na pewno nie kupie, to dojenie pieniedzy! Chyba, że AC3 w egipcie, (było takie jedno zdiątko od Ubi) NFS Hot Pursuit? Hmmm... to już było! Zobaczymy jak graficznie, może się skuszę, ale te wszystkie gry w kategorii ewentualne. Ogolnie E3 niby nie słabe, ale takie średnie. Miejmy nadzieje, że Sony zarządzi, bo póki co szczerze mówiąc nie czuć tego nawału hiciorów z E3.

Sony, mam nadzieje, że swoją konfą pourywasz nam dupy!!!

Znów będę relacjonował, dla tych, którym nie chce się oglądać na żywo.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nintendo na razie tylko swoje exclusivy dla pasjonatów,(Zelda, Donkey Kong, Epic Mickey, Kirby) ale...

3DS JEST!!!!!!!! Z dużym górnym i mniejszym dolnym wyświetlaczem! 3D bez okularów!!!

MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA ZDJĘĆ W 3D!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gierka Icarus Uprising raczej słaba, zobaczymy co bedzie dalej.

Na tą chwilę nawet Nintendo samym 3DS'em zmiażdżyło konfę MS.

Resiudent Evil, Batman i... METAL GEAR SOLID NA 3DS, ALE MIAZGA!!! W dodatku jest jeszcze wiele innych mocnych gier. JA TO KUPUJE!!!

Koniec!! Nintendo zmiażdżyło MS samym 3DS, zobaczymy co pokaże Soniak.
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Rewelacyjna konferencja, utrzymana w dobrym tempie, spójnia i prowadzona ciekawie. Jeżeli chodzi o mięsko to narzekać nikt chyba nie będzie. Dużo gier dla HC. A Metroid: Other M, Donkey Kong oraz Epic Mickey prezentują się kapitalnie. Jeżeli ktoś lubi gry troszkę oldskoolowe, stawiające przede wszystkim na gameplay i czystą zabawę, to będzie zmasakrowany. Pokaz Zeldy kulał nieznacznie, ale wierzę, że gra w 2011 r. zarządzi maksymalnie. No i 3DS. Fajnie to wszystko wygląda, ma duży potencjał. Trzeba będzie kupić i tyle.

Nintendo E3 Network | Nintendo 3DS
 

Peek

New member
Bez reklam
O 21.00 Sony - będę relacjonował, dla tych którym nie chce się czytać/ nie mają dostatecznego łącza.

- Na początek gadka o 3D
- Killzone 3 w 3D - Ostro! Dopicowana Grafa z dwójki + 3D Mega ostry początek.
- Wymienianie tytułów obsługujących 3D (m.in. Gran Turismo 5, NBA 2K11)
- PREZENTACJA NOWYCH GIER (MOTORSTORM APOCALYPSE TO MIAZGA!)
- Sony nie odcina się od PS2 - jej dziesiąte urodziny
- Czas na Move. Gadka. Tworząc Move, w przeciwieństwie do Kinecta Sony myslało też o graczach HC.
Sorcery przygodowo - akcjowa gra dla Move. PRECYZJA MOVE PRZEBIJA WII I NATALA TO WIDAĆ JUŻ NA PIERWSZY RZUT OKA. Brawa na sali!! Sony miażdży! Sorcery na wiosnę 2011. Teraz Tiger Woods 11 z Move. Precyzja Move jest genialna. Brawa po raz kolejny. Już pół godziny, pierwsza konferencja gdzie nie ma miejsca na nudę.
- Heroes on the Move, czyli Ratchet i spółka sterowami Move.
- Premiera Move w Europie 15.09, różdzka 50 dolców, drugi kontoler 30, zestaw różdzka + PS Eye + Gra Sports 100 dolców.
- Ponad 70 gier na PSP do grudnia.
- Gadanie o PSN jak na razie nic o InFamous 2.
- Little Big Planet 2, jest bardziej platformą do tworzenia gier niż grą.
- Płatne PSN - Playstation Plus wcześniejsze demka i zaproszenia do bet
- Na scenie gość z EA i... MEDAL OF HONOR!!! JEST TRAILER!!! MIAZGA! TO TRZEBA ZOBACZYĆ!!! JEST I GAMEPLAY Z MULTI!!! Tworzony jest przez Dice, dlatego jest odczucie, że to klon Bad Company 2.
- Dead Space 2 - jest gameplay, ładnie graficznie. Ale Sony zmiażdzylo MS. Z DS2 bedzie DS Extraction eksluzywnie na PS3 z obłsugą Move.
- Cieszy, że prawie wszystko tu jest dla graczy HC!!!
- Portal 2 - mnie nie kręci... - za duży kosmos
- Final Fantasy - jak wyżej
- MAFIA 2 !!! Na PS3 dodatek za darmo
- AC Brotherhood! Jest trailer!
- Co dziwne dalej nic o GT5 i Infamous 2
- Prezentacja miliona gier.
- JEST GRAN TURISMO!!! 2 LISTOPAD 2010 !!!!!!!!!!!!!!!!!
- INFAMOUS 2!!! LÓD I ELEKTRYCZNOŚĆ!!!
- Twisted Metal. Cóż to?
- Koniec! Miazga Totalna! Jedyne co zabrakło to gameplay z InFamous 2, ale cóż wszystkiego mieć nie można.

MS i N zmiażdżone.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Oglądam z wypiekami na twarzy i powiem krótko Sony pozamiatało :D
mam nadzieje ze GT5 bedzie w Europie tez w listopadzie.
uff szkoda ze sie skonczyla konferencja
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Taka sobie ta konferencja. Zdecydowanie lepsza od Microsoftu, ale dużo słabsza od Nintendo. Większość to Move i multiplatformy. Killzone 3 i Infamous 2 - meh - grałem w poprzednie części i dziękuję. W Sly Cooper Collection to grałem na PS2. Twisted Metal było kiedyś fajnym ip, ale to wydanie jest dziwne / słabe. Data premiery GT5? Super, ale o tej grze od lat wiemy. Żadnych innych nowych gier? Mocno średnio się zaprezentowali.
 

mataman

New member
Bez reklam
zmiazdzyło, pozamiatało , aczym?

KZ3 i GT5 reszta to psp, move i shity pokroju infamous i twisted metal. Ale nędzne to E3 w tym roku
 

premek111

Active member
Bez reklam
".........Tretton oznajmił, że gra Medal of Honor będzie posiadała na wyłączność PS3 zremasterowaną wersję Medala z 2002 roku, czyli gry Medal of Honor: Frontline. Premiera gry wraz z darmową wersją Frontline zaplanowana jest na 15 październik.

Kolejnym "czymś" wyjątkowym i na wyłączność PS3 jest... Dead Space: Extraction, który będzie dostępny tylko i wyłącznie z limitowaną wersją gry Dead Space 2 (Extraction będzie znajdował się na płytce z grą z limitki). Extraction będzie wspierało Move.

Również Ubi miało coś do zaoferowania posiadaczom konsoli PS3. Assassin’ Creed: Brotherhood otrzyma w wersji na PS3 betę trybu multi.

Mafia II również zaoferuje coś wyjątkowego graczom na PS3. Będzie to darmowy content wnoszący dodatkowe misje oraz arkadowy styl rozgrywki. "

źródło :News: [E3 2010] Ekskluzywnie dla PS3 - PS3info.pl - Twoje centrum PlayStation 3!
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ogólnie całe E3 było słabe. Moje podsumowanie.

1. Nintendo 3DS to najciekawsza rzecz na targach. Konsolka ma olbrzymi potencjał i będzie to mocarnym kawałek hadrware. Jest touch screen, analog, przyciski, akcelerometr i żyroskop, 3 kamery z możliwością robienia zdjęć 3D. Mocny lineup i potężne wsparcie. Developerzy zdają sobie sprawę, że konsola powtórzy sukces DSa, więc wspieranie jej jest dla nich opłacalne. Do tego efekt 3D bez okularów i moc PS2? Wii? Brzmi mega ciekawie.

2. Bulletstorm prezentuje się genialnie Świetny klimat, ciekawy pomysł i rozgrywka zwrócona bardziej w stronę starych fps-ów, co mi akurat bardzo odpowiada.

3. Metroid: Other M, Donkey Kong Country Returns, Epic Mickey. Niny stawiając na te pozycje dla HC pobiło samo siebie. Gry prezentują się przecudownie, a gameplay ocieka miodem.

4. Portal 2 na PS3 to duże zaskoczenie. Na temat gry niewiele wiadomo poza tym, że jedynka była fenomenalna. [ Peek - portal to gra zręcznościowo - logiczna. Ty lubisz zagadki, więc śmiało spróbuj, tym bardziej, że Orange Box jest tanie jak barszcz ]

5. The Legend of Zelda i Gears of War 3. Ponieważ prezentacje mi się nie podobały gry lądują na ostatnich miejscach. Co nie zmienia faktu, że zarządzą maksymalnie.

7. Nowy XBOX360.

8. Need for Speed Hot Pursuit. Będą piękne i kolorowe zamknięte trasy. Oby nie skończyło się tylko na szumnych zapowiedziach powrotu do korzeni.


Reszta zaprezentowanych gier to albo szroty, albo mnie kompletnie nie interesują, więc mogą spokojnie maszerować w kierunku pieca :)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
3DS - IGN relacjonuje:

"Gram na handheldach od 20 lat, ale pierwszy raz od dawna kieszonka sprawiła, że powiedziałem: cholera jasna! (...)

Leży wygodnie w dłoniach. Gałka analogowa zatacza okręgi - o wiele lepsze rozwiązanie niż którekolwiek, jakie dało nam PSP. Ale to wyświetlanie 3D. Cholera jasna. (...)

Wierzcie mi, naprawdę musicie to zobaczyć samemu, żeby zrozumieć, dlaczego jestem pod tak wielkim wrażeniem. Nintendo używa technologii, która wysyła do każdego oka inny obraz, które w mózgu łączą się, dając efekt głębi. Dużej głębi. Efekt jest od razu zauważalny, a jednocześnie wydaje się zupełnie naturalny. (...)

Jeśli obrócisz konsolę bokiem, dostaniesz dwa osobne obrazy, ale łatwo jest trzymać DS-a tak, by efekt głębi był w twoim polu widzenia. (...)

Ogladałem film "Legend of the Guardians", którego zwiastun widziałem w kinie. Faktycznie, wygląda zupełnie tak samo. (...)

Nintendo dostarczyło demo, gdzie można było obracać statyczne modele 3D. (...) Zaawansowane detale, masa efektów świetlnych, szczegółowe tekstury. (...)

Kid Icarus można było tylko pooglądać, by zobaczyć, jak to wygląda w 3D. (...) Efekt jest absolutnie oszałamiający. (...)

Snake Eater 3D to fantastyczny pokaz możliwości DS-a. Nie można było pograć, tylko sterować kamerą. Wygląda mniej więcej tak dobrze, jak wersja PS2 i ma całkiem spektakularne efekty 3D. (...)

Jeszcze o aparacie. Możesz oglądać w czasie rzeczywistym efekt 3D na zdjęciu, później zrobić "konwencjonalne" zdjęcie, by przesuwając analog dodać do niego efekt głębi. Na razie nie można ze zdjęciami zrobić nic więcej, ale to może być fantastyczny sposób na pokazywanie fotek z wakacji. Wracam grać."
Tłumaczenie by oggozo (fPE)
 

vasyndrom

New member
zmiazdzyło, pozamiatało , aczym?

KZ3 i GT5 reszta to psp, move i shity pokroju infamous i twisted metal. Ale nędzne to E3 w tym roku

mataman twisted metal na ps one i ps2 miazdzylo suty swym gameplay'em a skoro ty takich czasow nie pamietasz to zaluj, infamous 2 tez fajna gierka, ogolnie sony zmiotlo ms'a w tym roku ktory walkowal przez 3/4 konferencji o kineccie. co do nintendo dla mnie ta konsola nie istnieje no poza 3dsem ;D. ale napewno zaprezentowali sie lepiej niz ms.

P.S bardziej sie nakrecilem na move niz na kinecta tym bardziej ze cena przystepna i gry tez tansze. ;>
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Twisted Metal pojawił się w ' 95, więc to nie jest jakaś prehistoria. Podobały mi się niektóre poprzednie części, ale podzielam zdanie matmana, że ten prezentuje się strasznie lipnie. Zarzuty, które postawiłeś można odwrócić w Twoją stronę. Skoro nie interesuje cię Nintendo, to pewnie nie pamiętasz tych czasów i ich genialnych serii :p Spokojnie, każdy lubi coś innego.

W nawiązaniu do mojego poprzedniego linka. Dzisiaj paradoksalnie po konferencjach to Niny może śmiać się z Micro i Sony, które ruszyły w stronę casuali:

1276702239142.gif
 
Do góry