Dylemat przy wyborze tv 3D - samsung

weksla

New member
Bez reklam
No i dokonałem wyboru. Zostało przy 46'' modelu Samsung D7000
Dodatkowo dostanę pilot dotykowy RMC30D1P2 oraz 2 pary okularów SSC-3100GB
Wszystko za cenę 4999zł. Chyba warto było, jak sądzicie?
Oferta z najnowszego media experta. Niestety trzeba się spieszyć bo nawet ja już miałem ciężko trafić na sklep w którym jeszcze ten zestaw mają.
 

weksla

New member
Bez reklam
Czekam i czekam na odbiór tego tv ale niestety wciąż go nie ma, i nie wiem kiedy będize gdyż personel sklepu media expert równiez nie wie tylko odpowiada musi pan czekać. trochę to żenujące nie sądzicie? Żeby w XXI wieku czekać na towar nie wiadomo ile
 

weksla

New member
Bez reklam
hej:)
TV juz u mnie w domu:D
Cudeńko, cacuszkoD:
Jutro go powieszę na ścianie, kupiłem nawet oryginalny uchwyt samsunga.
Mam kilka pytań, ale stopniowo, pierwsze z nich to jak zsynchronizować telefon aby móc pisać klawiaturą smartfona samsung galaxy s w przeglądarce tc D7000
Dodam iż filmy i zdjęcia z telefonu bezproblemowo odtwarzam w tv.
 

weksla

New member
Bez reklam
I kolejne pytanie, jak zrobic aby tv czytał text dla filmu na pendrive, dodam iż film i text są w tym samym folderze i mają tę sama nazwę. Film chodzi pięknie ale napisów nie ma. Pomocy
 

Fruciak

New member
Hej, mam pytanie co skłoniło Cię do zakupu 46 a nie 40 ? ponieważ mam dylemat którą wielkość wybrać ? Mam aktualnie LE32N71B powieszony i oglądam go z odległości 2,5m i wydaje mi się ze 46 to za duużo.. dzięki za odp.


hej:)
TV juz u mnie w domu:D
Cudeńko, cacuszkoD:
Jutro go powieszę na ścianie, kupiłem nawet oryginalny uchwyt samsunga.
Mam kilka pytań, ale stopniowo, pierwsze z nich to jak zsynchronizować telefon aby móc pisać klawiaturą smartfona samsung galaxy s w przeglądarce tc D7000
Dodam iż filmy i zdjęcia z telefonu bezproblemowo odtwarzam w tv.
 

tdx

New member
Bez reklam
Hej Fruciak wszystko zależy od tego jakie masz źródło jak filmy z USB i PS3 + komp oglądam z 80cm a mam 40D7000 >> a spokojnie z kanapy którą mam w odległości 2.70 brałbym większy >> ale z bliska lepiej mi się gra :)
 

Fruciak

New member
Hej tdx: dzięki za odpowiedź, generalnie posiadam sprzęcik który całkiem fajnie gra konsolke PS3 też, jako tako staram się oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości Bluray albo HD. Aktualnie mam z firmy pożyczony UE46D8000 i kurde uważam że jest za duży :( przedewszystlkim po kilku minutach bolą mnie po prostu oczy, dlatego mam dylemat.. A weryfikując rozmiar mojego LE32N71B do UE40D8000 to wysokość będzie taka sama tylko że szerszy.. biorać pod uwagę ramke. Oczywiście moja druga połówka twierdzi że lepszy jest "46"

Hej Fruciak wszystko zależy od tego jakie masz źródło jak filmy z USB i PS3 + komp oglądam z 80cm a mam 40D7000 >> a spokojnie z kanapy którą mam w odległości 2.70 brałbym większy >> ale z bliska lepiej mi się gra :)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
oczywiście że sprawa doboru wielości jest indywidualna >> natomiast tylko z czystej ciekawości Cię zapytam jakie masz ustawienia TV?
Podświetlenie >>
tryb obrazu >>

Trochę też zależy od ustawień >> generalnie przyjmuje się dla sygnału HD wysokość TVx3 = odległość oglądania
 

Fruciak

New member
Oczywiście tryb sklepowy nie jest ustawiony..
Podświetelenie 10
Kontrast 50
Jasność 45
Ostrowść 50
Kolor 50

Tryb obrazu oczywiście 1080i, zaraz spróbuje fotke załączyć jaką mam odległość.

oczywiście że sprawa doboru wielości jest indywidualna >> natomiast tylko z czystej ciekawości Cię zapytam jakie masz ustawienia TV?
Podświetlenie >>
tryb obrazu >>

Trochę też zależy od ustawień >> generalnie przyjmuje się dla sygnału HD wysokość TVx3 = odległość oglądania
 

tdx

New member
Bez reklam
Brałbym 46"
ustawienia >>
obraz naturalny
podświetlenie 5-10 w zależności od źródła
ostrość 20
balans bieli >> tutaj wszystko zależy od Ciebie ja mam zimny
motion plus >> płynny
eco >> minimalne

i oczy nie bolą :)
 
Do góry