Dylemat przy wyborze tv 3D - samsung

Fruciak

New member
Właśnie ustawiłem.. twoje ustawienia i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Brałbym 46"
ustawienia >>
obraz naturalny
podświetlenie 5-10 w zależności od źródła
ostrość 20
balans bieli >> tutaj wszystko zależy od Ciebie ja mam zimny
motion plus >> płynny
eco >> minimalne

i oczy nie bolą :)
 

piotrewa

New member
jesli masz możliwość kupic d8000 to nawet się nie zastanawiaj bo jest nr1 na rynku, ja od tygodnia mam ps64d8000+ kino itd... to szczena opada porównywałem na zachodnich forach( mieszkam w uk) kilka topowych modeli to d8000 w tej chwili nie ma konkurencji(jakosc, możliwości, cena itd.)
 

Marian111a

New member
Moje testy:

Różnica w cenie między 40D8000, a 40D7000 to tylko 300zł... Skoro stać go na D7000 to na pewno stać i na D8000- myślę, że efekt metalowej obudowy wart jest dopłaty tych pieniędzy. Z drugiej strony faktycznie różnice między tymi modelami, a już duuuużo tańszym 40D6500 są naprawdę nieznaczne. Wg mnie ten telewizor ma najlepszy stosunek jakość/cena. Przyjrzyj się jeszcze bardzo chwalonemu na tym forum Sharpowi 40LE830.

W Grudniu przetestowałem fotkami wysokiej jakości (2d) Samsung D8000 Sharp 830 i Sony 900, 1 w takiej kolejności je klasyfikuję, ja kupiłem ten pierwszy, Ty to porównaj (ustawienia full), twoja decyzja!
 

Marian111a

New member
Rynek

Nie zastanawiaj się nad samsungiem, bierz sharpa lc46le830e :)
Sam przymierzam się do kupna, ma go mój znajomy i jestem zachwycony jakością obrazu, co prawda wymaga kalibracji ale są sklepy które ci skalibrują za grosze, na pewno wyjdzie Ci taniej niż samsung.
Rynek nie kłamie i ceny dobiera! Prawda i tylko prawda!
 
Do góry