Dragon Age: Origins

Carbon_

New member
Bez reklam
Spoko debeef, ja obecnie nie mam podpiętej konsoli do neta, więc jak nie uczynię tego do daty wygasania kodów prześlę Ci moje.

Pzdr
 

mg30906

New member
Panowie w nowym Psx Extreme jest napisane że :

W innych kopiach na Europe były kody w pudełku. W EA Polska nie
i jeżeli przedstawicie dowód zakupu na kupno polskiej wersji dostaniecie kody na DLC za darmo mailem.

ps. wczoraj czytałem a gry nie posiadam , więc mam nadzieje że nic nie pokręciłem :)

pzdr
 

Kilmar

New member
Napiszcie chłopaki jak interface tzn ogólnie jak się steruje ekipką bo szczerze mówiąc kontrolerem słabo sobie to wyobrażam
A tak w ogóle - czy można podłączyć klawiaturę i nią grać???
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Kilmar, opróżnij skrzynkę bo nie mogę odpisać ;)

Co do sterowania na konsolach to interface jest stworzony zupełnie od nowa i po treningu można już precyzyjnie i na ile to możliwe wygodnie zarządzać całą grą. Podpatrz na youtube.



Cudowna gra. Grałem na poziomie hard magiem krwi, ale zacząłem od początki ze względu na rozczarowanie tą specjalizacją (dwa pierwsze czary bezużyteczne, ogromne problemy z uzdrawianiem w tym stanie, zwłaszcza, że po solidnym damage w wykonaniu maga wszyscy przeciwnicy się na niego rzucą). Wcześniej małe błędy w rozwoju drużyny i już gotowy problem z pokonaniem np. demona pożądanie i opętanego templariusza w wierzy Kręgu, piętro pod Uldredem.

Obecnie gram na najwyższym nightmare. I tak. Walka tutaj (ale również na hard) jest zawsze trudna i wymagająca. Czasami nawet cholernie wymagająca. Nie ma łatwych starć i bezmyślnej gry. Przeciwnicy w niemal każdej potyczce mogą spokojnie rozwalić naszą napakowaną statystykami drużynę w pył. Aktywnej pauzy używa się co sekundę i nie ma mowy, aby jakikolwiek członek drużyny wykonał sam ruch. Kombinować trzeba maksymalnie wykorzystując odpowiednio dobrane specjalizacje, talenty, czary, toniki itp.

Zacząłem od nowa i poparty doświadczeniem stworzyłem doskonalszą drużynę. Jest/będzie to: Ja - wojownik ofensywny (raczej śliczna niunia) z rozwiniętą bronią dwuręczną i specjalizacjami berserk i łupieżca + typowy tank Alistair - paladyn - tarcza + mag healer Wynne + mag ofensywny Morrigan - zmiennokształtny - magia entropii (kontrola tłumu czyli klątwy, masowy paraliż, sen itp.) i czary z dziedzin mrozu i błyskawic by łączyć je w combosy. Drużyna potęga ;) A nieustanne docinki Morrigan i Alistaira - bezcenne. No i próbuję pomyślnie rozwijać relacje bi z jedną z dziewek z drużyny i zaciągnąć ją do łóżka lol.
 

Redundantor

New member
No to super. Zachęciliście mnie. Dla mnie Baldur to niedościgniony wzrór :)
Z tego co pisze Carbon wynika, że gra jest parta na tych samych regułach co każdy szanujący się rpeg drużynowy.

Jakoś tak jest, że też w baldurze bardzo trudno grało się drużynkami opartymi na magach. Jednak wojownik + palladyn muszą być trzonem wszędzie, a magowie plątają się z tyłu. Moim idealnym zestawem w baldurze był zawsze wojownik+ palladyn+ łuczniczka +mag +mag.

Co mięśnie to nie głowa :)

PS. Tam jest multi, czy to typowy singiel?
 

Kilmar

New member
@Carbon
No ja takim hardcorem nie jestem Gram, żeby było miło - czyt. poziom normal ;-))
Co do Twojej drużyny - nie brakuje Ci "otwieracza skrzyń"?
Acha - i ja grając samcem z Alistai'em nie kręcę ;-))

skrzynkę opróżniłem
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Kilmar, uogólniając moje ustawienie na dwa tanki + mag healer i dps sprawdza się zawsze na najwyższych poziomach trudności. Owszem, bardzo fajnie byłoby zagrać również z jednym b.mocnym tankiem, dwoma magami jak wyżej i właśnie łotrzykiem, który miałby możliwości otwierania zamków a dzięki specjalizacjom skrytobójca/szampierz i maksymalnym rozwijaniu sprytu i zręczności zadawałby poprzez krytyczne uderzenia jedne z największych (o ile nie największe) obrażenia w drużynie. Następnym razem tak zagram ;)
 

debeef

New member
Bez reklam
Widzę Carbon, że tutaj też tylko ty możesz mi pomóc w razie W. Także raczej będę się z tobą kontakcił na drugim forum. No a dla reszty mogę polecić grę spokojnie tym bardziej, że za niedługo wychodzi druga jej część. Pomimo chrupnięć i nie najlepszej grafy, gra ma dużo tego co najważniejsze w grach czyli miodu.
 
Do góry