Denon AVR-4306

Deimos

Banned
arco napisał:
Gregor
chyba masz na myśli 4306 a nie 4806?;)

Deimos
hm to może mnie wtajemniczysz gdzie kupiłeś tak tanio?;)
Będzie oczywiście flaszka
arco
Wysłałem Ci na PW namiary, sprawdź, czy doszło...
Tu namiar też podaje:http://www.allegro.pl/item137353780_b_w_dm_604_s3_na_juz.html
Ten Darek to gość bardzo solidnie wywiązujący się z umowy... i nikt takiej ceny na Denona jak On nie zaproponował...
 
Ostatnia edycja:

arco

New member
Deimos..
nic nie doszło na prv
a ten darek w swoim spisie widzę ,że na razie to chyba nie ma 4306....daje gwarancję?

fatman

fajna propozycja...denonkowy fan klub;)
arco
 

Deimos

Banned
arco napisał:
Deimos..
nic nie doszło na prv
a ten darek w swoim spisie widzę ,że na razie to chyba nie ma 4306....daje gwarancję?

fatman

fajna propozycja...denonkowy fan klub;)
arco
Z gwarancją u niego żaden problem, jeżeli sprzęt szwankuje, to Darek zabiera do naprawy ewentualnie wymiany, ja miałem kłopot z projektorem już po gwarancji i też mi sprawe załatwił bezproblemowo...
A to, że nie ma danego sprzętu wystawionego to też nie problem, wystarczy dać mu znać i można się dogadać...namiary jego strony na allegro podałem, a reszta należy do Was
 
Ostatnia edycja:

gregorp

New member
arco napisał:
Gregor
chyba masz na myśli 4306 a nie 4806?;)

Deimos
hm to może mnie wtajemniczysz gdzie kupiłeś tak tanio?;)
Będzie oczywiście flaszka
arco

tam się czepiasz ;-))

Oczywiście chodzi o 4306.

Co do denenkowego szaleństwa też się przyłączam.

A co do "Darka z allegro" że sobie pozwolę go tyak nazwać to sie też zainteresuję bo może ma możliwość załatwienia moich wyczekiwanych B&W XT :rolleyes:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Chłopaki nie szalejcie przecież ten gość z allegro to nie jest okazja warta uwagi. Sprzet w cenach jakie podał można kupić z polskimi instrukcjami i gwarancjami.

No chyba , że koniecznie porzebny Wam dreszczyk emocji.
 

arco

New member
blackninja napisał:
Chłopaki nie szalejcie przecież ten gość z allegro to nie jest okazja warta uwagi. Sprzet w cenach jakie podał można kupić z polskimi instrukcjami i gwarancjami.

No chyba , że koniecznie porzebny Wam dreszczyk emocji.

więc może masz jakąś propozycję?;)
arco
 

arco

New member
blackninja napisał:
Dawaj modele i w czwartek wyceniam :)

a proszę bardzo

Denon 4306
Denon 3930 (już ma być)
Samsung 419 PQ lub Philips 9551 dwie szt.!!!!!!! (jeszcze się wacham co do modelu)
RLS-Nereida lub Harpia PAT lub Dali Ikon 7 ;)
arco
 

christoph33

New member
Cytat:Napisał blackninja
Dawaj modele i w czwartek wyceniam

Witam Szanowne Grono,

Blackninja, może wycenisz jeszcze Onkyo 674
Onkyo 604
Onkyo 703
Onkyo 803

Z góry dziękuję
 

Deimos

Banned
Jak to mówią obiecanki, cacanki a.......
Też mnie tak zwodzono w paru sklepach, a np. koledzy co w sklepie handlowali Projektorami Panasonic dali sobie "siana" bo nie byli w stanie konkurować z cenami na allegro.
W dalszym ciągu polecam w/w Darka z allegro, ale wybór zawsze należy do kupującego...
 

arco

New member
Mobor

fajnie Ci....poczekam jeszcze aż załatwie sobie instrukcję do 4306 bo bez niej nie ruszę....Może jeszcze w między czasie odezwie się ściemiacz
blackninja.
Ale będziesz się już cieszył super sprzęcichem....mobor...moje gratulacje:D
arco
Edit Tuptus55: Obrażając kogoś oczekujesz od niego pomocy? Twoja wiara w przebaczenie jest większa od mojej
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Walka z wirusem. :)

Denon 4306............................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna
Denon 3930............................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna
Dali Ikon 7..............................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna
Onkyo 604..............................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna
Onkyo 703..............................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna
Onkyo 803..............................już nie produkują, pewnie będzie nowy model
2807......................................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna
JBL E250.................................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna
denon avr 1906........................już nie produkują
denon avr 1907........................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna
denon avr 2106........................już nie produkują
denon avr 2307........................zapytaj na pw, jest teraz bardziej atrakcyjna

Róbta co chceta :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry