Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0

lucius

New member
Słuchaj...
Podobny efekt i ja mam, z tym, że zmniejszyłem kontrast i jasność obrazu... I widać teraz "ten" efekt tylko z bliska;)
Oczywiście wygląda to na jakieś zakłócenie, z tym że na 100% nikt Ci nie powie- czy to wina dekodera...
Istnieje pewien zakres telewizorów, które mają problemy ze sprzętem HD (tak w "n"-ce, jak i Cyfrze), objawiające się różnego rodzaju komplikacjami, mniej lub bardziej uciążliwymi...
Chociaż jeśli sprawdzałeś ten dekoder na innych TV (mam nadzieję też HD), i nie było tego problemu, to mógłbyś faktycznie spróbować wymienić dekoder u dystrybutora...
 

dziku83

New member
do judasha

to mnie dobiles calkowicie bo mi ten komunikat wystepuje non stop jsli tylko szybko zmieniam kanaly zaraz mi wyskakuja komunikaty kanal zakodowany lub po angielsku cos o csi .ja juz z tych nerwow podlaczylem stary tuner philipsa,no to chyba 1500zł wyrzucone w smieci. dzieki wszystkim za pomoc
 

invoice

New member
Zakłócenia 1080i oraz 720p Cyfra +

Topfield z nakładką CAM Cyfra +.
Ustawiając 1080i lub 720p na ekranie pojawiają się białe poziome linie o dł.10 cm błyskające w krótkich odstępach czasu, czy ktoś może pomóc.
Używam telewizora Sharp LCD LC-37 GA9E.
 

maszek

New member
Bez reklam
dziku83 napisał:
to mnie dobiles calkowicie bo mi ten komunikat wystepuje non stop jsli tylko szybko zmieniam kanaly zaraz mi wyskakuja komunikaty kanal zakodowany lub po angielsku cos o csi .ja juz z tych nerwow podlaczylem stary tuner philipsa,no to chyba 1500zł wyrzucone w smieci. dzieki wszystkim za pomoc
wgraj soft 07 programem WDN4OAK+ i dodatkowo najnowszy setting z kanałami http://www.humax.com.pl/hdf/hdci2000-cyfra.zip programem Formula HDCI NH1.01
 

Czankra

New member
Czy ktoś z posiadaczy Topfielda spotkał się z samoistnym zresetowaniem ustawień tunera - tzn po włączeniu trzeba było ustawić Digiseq i wyszukać wszystkie programy od początku?
 

effe

New member
Problem z programami

Witam. Dzierzawie dekoder od cyfry plus HD. Na niektórych kanałach, zwłaszcza na Hbo comedy i trace TV występują u mnie zakłócenia tzn zacina mi sie obraz, tak jakby antena byla zle ustawiona. Wchodze w menu i sprawdzalilem ustawienie antey i wszystko gra. Moze wie ktos o co moze chodzic? Czy to wina tego dekodera czy czegos innego?
 

kp@

New member
Analogowe audio stereo

Dotychczasowe wersje oprogramowania nr 53 na dekoder HD C+ uniemozliwiaja pobór analogowego sygnału stereo przy pomocy chinch.Dzwiek na kinie domowych wychodził tylko z kanału centalnego.Moze nie wszyscy to wiedzą ale sa inne mozliwosci.Ja pobrałem taki dzwięk z odbiornika TV LCD samsung LE 32 N 71 B tez przy pomocy złacza chinch i jest wszystko ok. Wczesniej zawsze taki dzwiek pobierałem tylko z dekodera SD C+.:). Oczywiście jak sie słucha radia z kanałow satelitarnych wtedy odbiornika TV nie mozna wyłaczyc w przeciwienstwie to poprzedniego rozwiazania.
 

mariusz11

New member
C+HD Philips- Audio

kp@ napisał:
Dotychczasowe wersje oprogramowania nr 53 na dekoder HD C+ uniemozliwiaja pobór analogowego sygnału stereo przy pomocy chinch.Dzwiek na kinie domowych wychodził tylko z kanału centalnego.Moze nie wszyscy to wiedzą ale sa inne mozliwosci.Ja pobrałem taki dzwięk z odbiornika TV LCD samsung LE 32 N 71 B tez przy pomocy złacza chinch i jest wszystko ok. Wczesniej zawsze taki dzwiek pobierałem tylko z dekodera SD C+.:). Oczywiście jak sie słucha radia z kanałow satelitarnych wtedy odbiornika TV nie mozna wyłaczyc w przeciwienstwie to poprzedniego rozwiazania.

Dobrze kp@,że poruszyłeś sprawę audio z C+HD.Nie mogłem sobie z tym poradzić.Panowie z C+ mówią jednak ,że sygnał stereo pojawi się dopiero z nowym oprogramowaniem.Wcześniej próbowałem róznych połączeń analogowych i cyfrowych aż otrzymałemy powyższa informację.
Sygnał z lewego i prawego kanału jest więc jednak taki sam !Kino domowe jak piszesz wrzuca więc to tylko do kanału centralnego.
Pozostaje czekać na nową wersję programu.
Pozdrawiam
icon7.gif
 

lucius

New member
Na dodatek, o ile nowy soft był zapowiadany na początek lutego, tak teraz (konsultanci), podają że ma być pod koniec miesiąca...
Czyli jeszcze parę dni poczekamy...:smile:
 

rafix01

Member
Bez reklam
Dzisiaj chwilę oglądałem w na canal+ sport HD film SW cz.II i muszę napisać, że byłem mile zaskoczony = obraz lepszy niż z dvd (THX) i dźwiek w 5.1 też niezłej jakości (z dvd THX lepsza separacja kanałów).
Dźwięk jest 5.1 przy opcji tunera dźwięk oryginalny + PL napisy natomiast przy opcji tunera dźwiek polski napisy brak dźwiek mamy 2.0.
Jednakże kto ogląda filmy z lektorem/dubbingiem :p ja nie :)
 

dany

New member
weekend gwiazd rewelka, naprawdę ładnie to wygląda, może dlatego że w hali, chociaż SuperBowl też był extra, a na powietrzu, widać angole ze swoim Premiership muszą się jeszcze sporo nauczyć, no chyba że cyfra coś po drodze miesza w tym sygnale ....
 

jackuc

New member
Takie bardzo laickie pytanko, ale na stronie cyfry nie znalazłem.
Czy aby mieć cyfrę hd trzeba wykupić "normalne" pakiety ? Jakie ?
Jaki jest koszty Cyfry HD ?
 
J

Judash

Guest
jackuc napisał:
Takie bardzo laickie pytanko, ale na stronie cyfry nie znalazłem.
Czy aby mieć cyfrę hd trzeba wykupić "normalne" pakiety ? Jakie ?
Jaki jest koszty Cyfry HD ?

Minimum tematyczny musisz wziac+anex do HD=modul C+ lub tuner HD.
 

kamcyk26

New member
Trzeba minimum TEMATYCZNY 47zl + C+ 29zl + 15zl za HD od lipca + modul ok 180zl + tuner HD. Mozna tez zamiast modulu + tuner wziasc (wypozyczyc) tuner od CYFRY = 299zl
 
Do góry