Data udostępnienia firmware dla modeli 255 i 355 przez koncern Harman/Kardon

diacon24

New member
To ja tez się coś wypowiem po wgraniu nowego softa basik w tubie jak by się poprawił ogólnie dźwięk jakoś czysciej chodzi pykania już nie ma przynajmniej u mnie polsat wreszcie działa przez hdmi tez nie ma pykania przy przełączaniu kanałów wreszcie :D :D komp podłączony do ampli obraz się polepszył.Ogólnie szybsza reakcja ten nowy soft dal mu kopa pozdro.:shock:

Ale to tylko moje sposzczerzenia mogę się mylić ;D:razz:
 

soplus

Active member
Bez reklam
Nie tylko soft zniknął, również powrócili do starego layoutu strony. Fakt,że nowa coś kiepsko chodziła, pewnie stąd chwilowy brak nowego firmwaeru na serwerach.

A co do kabla to po raz 256 na forum: kabel rs232->rs232 lub usb->rs232.
 

estebe

New member
Ja też zrobiłem wczoraj aktualizację do 97.2.2. Soft ściągnięty z tego rapida podanego wyżej. Ogólnie troche mnie zastanawiały oznaczenia samego softu bo wyglądało to tak jakby był od modeli 254 i 354. W pdf'ie z opisem było natomiast że to od 255 i 355, ale to są chyba te same modele tylko że przeznaczone na inne rynki.
Wrażenia .... pozytywne :) Moim zdaniem też poprawili coś z zarządzaniem basem. Troche mi go brakowało, szczególnie we frontach przy cichym słuchaniu a teraz jest wyraźnie lepiej. Widziałem że kolega gdzieś powyżej też ma takie odczucia. Nic nei pyka (ale i nie pykało wcześniej). Większych zmian narazie nie widzę. Jest ich podobno kilka (są wyszczególnione w pdf'ie) ale ja ich osobiście nie zauważyłem :)
Jak dla mnie to już dla samego basu warto zrobić.
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
soplus napisał:
Nie tylko soft zniknął, również powrócili do starego layoutu strony. Fakt,że nowa coś kiepsko chodziła, pewnie stąd chwilowy brak nowego firmwaeru na serwerach.

A co do kabla to po raz 256 na forum: kabel rs232->rs232 lub usb->rs232.

No właśnie. Ktoś się orientuje o co chodzi? Może są jakieś bug'i w nowym sofcie i po prostu go szybko zdjęli ze stronki....?:confused:
 

mikas

Member
pav3l napisał:
No właśnie. Ktoś się orientuje o co chodzi? Może są jakieś bug'i w nowym sofcie i po prostu go szybko zdjęli ze stronki....?:confused:
Właśnie też nie wiem co robić, czy aktualizować czy jednak wstrzymać się kilka dni i zobaczyć co się będzie działo z tym softem.
 

dunker

New member
ustawienia

Witam

Mam avr 255 model z września posiadam glosniki 5.1 ale na wyswietlaczu jest 7 chanel stereo a w opcjach mam 5.1 nie podswietlone ,czy musze cos zmieniac czy jest to dobrze ustawione ? Glos slysze z 5 glosnikow niby jest dobrze ,ale ja nie mam 7 glosnikow :razz:

Na jakim wejsciu powinienem odbierac ps3 czy na wejsciu hdmi 3 GAME jak macie u was poniewaz u mnie dziala pod przyciskiem DVD

Moze mi ktos napisac jakiegos linka do tutoriala chcodzi o podporzadkowanie pilota do tv sony jakos niemoglem tego zrobic

szukam instrukcji w pl ma moze ktos

Jak macie wasze ustawienai pod 5.1 ?

ps.sory za takie proste i besposrednie pytanai ,ale zrozumcie ja sie nie znam zabardzo na tym dopiero zaczynam przygode z kinem domowym


dziekuje i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

pyrzan

New member
Zrobilem upgrade wczoraj i jak na razie nic sie nie dzieje zlego i potwierdzam, ze basy sie poprawily naprawde.
Jak na razie to wszystko co zauwzylem ale w pdefie jest podane, ze nowy soft ma tez poprawic wspolprace po HDMI z roznymi boxami TV, jak na razie to moj N box dalej sie nie moze dogadac za pierwszym wlaczeniem z moim HK 255.
 

mocher3

New member
Dzięki , tylko się zastanawiam czy wgrywać , jeszcze tego nie próbowałem,mogę coś zepsuć ?.
Problemów z avr255 raczej nie mam no może oprócz dźwięku logic7.
 

pyrzan

New member
Jesli masz zlacze RS w kompie to zwykly kabel RS i jedziesz, jesli znasz sie na kompie jako tako i znasz angielski jako tako :) to przejdziesz bez problemu.
Sprawa sie komplikuje jak musisz uzyc przejsciowki.
Warto zrobic upgrade softu.

Musze odszczekac to co napisalem powyzej, box telewizji N dogaduje sie wreszcie bez problemu.
 

mirasor

New member
mocher3 napisał:
Dzięki , tylko się zastanawiam czy wgrywać , jeszcze tego nie próbowałem,mogę coś zepsuć ?.
Problemów z avr255 raczej nie mam no może oprócz dźwięku logic7.
Również miałem obawy przed aktualizacją softu czy zrobię wszystko jak się należy , ale spoko kreator przeprowadzi cię przez cały proces za rączkę tak że tylko wgrywaj . Poprzedni soft 0.96.1.1 rozwiązał problem z Logic 7 u mnie , więc najnowszy tym bardziej pomoże .
 

mocher3

New member
Będę prubował , tylko u mnie wchodzi w grę jedynie kabel USB-RS232,
zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa w aktualiizacji , kiedy ampli ma
być włączony , a kiedy wyłączony podczs aktualicazji.
 
Do góry