czy powiększyć zestaw o wzmacniacz stereo??

D

Deleted member 121090

Guest
Różnica jest bardzo duża. Na poczatek w tym że jak słuchasz po analogu to wykorzystujesz DAC w odtwarzaczu jak piszesz za 100zł. Więc wiesz jakiej jest jakości. Jak wyjściem cyfrowym to również jest. Nie do końca w tym wypadku Ci odpowiem na czym polega ze strony technicznej. Ale sam sprawdziłem że jak słuchałem CD z odtwarzacza BD Sony 560, czy nawet CD HD980 a później podpiąłem Onkyo Integra DX 7911 to różnica jest duża. Jednak przeskok cenowy z odtwarzacza który kosztował 1200zł nowy a 5000zł w moim przypadku jest bardzo słyszalny.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Niestety nie znam tego modelu. W jego przypadku nie sugeruj się raczej ładną, okazałą obudową. Gdzieś w necie znalazłem wpis jednego z urzytkowników który się żalił że wyglądał O.K. a po zdjęciu obudowy wnętrze wypełnione jest w 20%. Do tego zwykły plastikowy napęd. W 7911 wnętrze jest pełne i do tego ma odlewany, metalowy napęd. Oczywiście ważny jest dźwięk a nie stopień upchania elektroniki ale jednak o czymś to świadczy. Jak masz mozliwość to go posłuchaj i zaraz będziesz wiedział czy warto.
 

Raikage

New member
A jak do takich odtwarzaczów się ma napęd z kompa? Bo obecnie z takiego właśnie korzystam i mnie zadowala, tylko chodzi o to, że nie chce zawsze włączać kompa jak chce muzyki z płytki posłuchać.
 
Do góry