czy gry z PS2 działają na PS3?

Carty

New member
mataman napisał:
Czy naprawde tak mało posiadaczy PS3 ma PS2 że to taki problem ?
Niektórzy, jak ja, po to szukali Starterpaka PS3 60GB, aby móc się właśnie pozbyć PS2 bez jednoczesnej rezygnacji z niektórych zajebistych gier, jak choćby GoW czy GTA:SA. Po choinkę mi dwie konsole jak te same założenia spełni jedna??
 

szakal9999

New member
niestety emulacja nie diała w 100% tak jak powinna, więc jak ktoś ma sporo gier na PS2, to raczej nie może pozbyć się tej konsoli.
 
niestety nie mam ps2,bo po akcji mojego chrześniaka ostało mi się tylko PS3,
a chętnie bym pograł w te SILENTY 2,3,4,
więc proszę o helpa,czy mi odpalą:grin:
 

babel8

New member
pytanko?

Pytanie o pirackie gry

mam pytanie gdzie można ściągac gry na ps3 za darmo?Proszę o odpowiedź.dzięki i pozdrawiam
 

babel8

New member
odp.

Ale są stronki gdzie można ściągnąc gry w pełnej wersji.Ale mi chodzi np.o PES 2008.I mam jeszcze jedno pytanko gry z PS2 chodzą na PS3?Ma ktoś z was PES 2008 na PS3 ?
 

Tomasson225

New member
Stronki są (np. Torrenty) i widziałem na nich już np. F1 CE które zajmuje 13 GB ale nie da się ich odpalić nawet po nagraniu na płytę. Poza tym nagrywarka kosztuje ok. 1200 złotych więc na razie jest to mało opłacalne :D
 

Mefju

New member
babel8 napisał:
Ale są stronki gdzie można ściągnąc gry w pełnej wersji.Ale mi chodzi np.o PES 2008.I mam jeszcze jedno pytanko gry z PS2 chodzą na PS3?Ma ktoś z was PES 2008 na PS3 ?

Gry z ps2 na ps3 działają na konsoli powyżej 40 GB czyli 60 i 80
 

brx

New member
Na niemieckiej stronie playstation.ingame.de pojawił się tekst, że w październiku ma wyjść aktualizacja firmware'u, która zapewni wsteczną zgodność z grami z PS2 dla konsol w wersji 40GB. Wiadomość niby pochodzi od przedstawiciela Sony, ale jak będzie faktycznie...
 

mataman

New member
Bez reklam
Sprawa sprzętowa była do tej pory. Teraz ma byc na zasadzie emulatora jak na x360, w necie aż huczy na ten temat wiec coś musi w tym byc.
 

szakal9999

New member
Masta_J napisał:
No to Ci co zapłacili za 60GB chyba się potną :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
EEE, ci co zapłacili mają większy dysk+ekstra pad+gry. Wsteczna kompatybilność to tylko dodatek, bo skoro ktoś ma gry z PS2 to PS2 też raczej ma.
a o emulacji gier z PS2 na wersji 40GB sony powiedziało już dość dawno, tylko nie podali daty.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Za różnicę w cenie to teraz co niektórzy właściciele mają dysk 320 GB i DualShocki, gry też mają ;)

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Chodzi mi o to, że jeśli dostali dwa pady to pady zwykłe, które wypadałoby wymienić na DualShocki.

Ja dostałem jednego pada zwykłego więc drugiego Duala sobie dokupiłem.

Dysku dałem przykład największy, wystarczy zerknąć na 160 GB czyli i tak o 100 GB większy plus do tego DualShock i za ten mini zestawik płacisz poniżej 300 zł :)

Pozdrawiam,
 
Do góry