czy gry z PS2 działają na PS3?

Standard

New member
1) europejska PS 3 60 i 20 posiada częściową kompatybilność z grami ps2
lista gier z ps2 działających na ps3 patrz google ;) (1 chipset wycieli i jest emulacja programowa)
2) ps 3 40gb nie ma i nie będzie miała wstecznej kompatybilności bo wycieli jej też drugi chipset
 

MZKS1929

New member
Potwierdzam u mnie na 60Gb wersji Collin ruszyl z PS2 jednak rozdzielczosc pozostawia wiele do zyczenia dlatego gier z PS1 wogole nieruszam
 

vadersky

New member
tomter napisał:
czy to prawda że gry z PS2 działają na PS3 (tylko z dyskiem 20GB lub 60GB)? testował ktoś to?

Posiadam ps3 60GB HDD
mam gry z ps i ps2 CRASH`a chodza bez problemu
ale niektore z ps2 sie zacinaja nie wiem czy to wina starego firmware czy plyty

jak bede miec net sproboje zaktualizowac firmawre
 

tomter

New member
Czy to prawda że mozna wgrać do PS3 z 40 GB dyskiem nowy soft (ten co jest w 60 GB) i też będą chodziły gry z PS2?? Tak powiedział mi sprzedawca w MM!!??
 

PermBan

New member
Od kilku dni mam PS 3 80Gb i żadna gra nie działa (PS / PS2 ), zostałem oszukany ?? Kupiłem konsolę "40GB" ze zmienionym dyskiem ??
Od samego początku szukam tej informacji, ale niczego nie udaje mi się znaleźć :( Po włożeniu płyty wyświetla mi się napis o złym regionie.

Proszę o jakieś info.

DZIĘKI - POZDRAWIAM.

ps.
Aha konsolka ma 4x USB i wszystkie sloty na karty pamięci.
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam

Nie - nie zostałes oszukany masz wer. PS3 80GB przenaczoną na rynek USA/JAP. Gry z PS2 bedą działa ,ale NTSC nasze czyli PAL nie zadziałają .

Pozdrawiam
 

tomter

New member
Z tego wynika, że ne ma sensu kupownie konsoli sprowadzanej z USA, a pojawiło się ich kilka na allegro?
 

Tomasson225

New member
Kupowanie konsoli z USA ma sens. Jest o wiele tańsza a gry nie mają regionalizacji (PS3). Jedyne co tracimy to odtwarzanie filmów (dla mnie to wykluczyło wersję NTSC) i to, że gry z PS2/PSX musimy mieć właśnie z USA. A te w Stanach można dostać po ok. 10$ :D
 

Mefju

New member
Troche nie kapuje bo będe miał ps3 ze Stanów więc żeby gry mi działały będe musiał kupywać też ze stanów?:hmm:
 

Kent

New member
Tylko gry z PS2 będziesz musiał mieć w formacie NTSC, a gry na PS3 nie mają blokady regionalnej, także się nie martw.
 

albertlewko

New member
witam wszystkich!!
jestem tu nowy, jak narazie duzo czytalem ale dzisiaj postanowilem napisac bo rowniez jestem posiadaczem PS3 80GB z USA:D , stad moje pytania:

co z filmami na BD? maja blokady regionalne? czy polskie filmy HD beda chodzic na PS3 z USA? kiedys mialem odtwarzacz DVD z USA i pamietam ze mozna bylo zrobic cos takiego ze odtwarzal DVD z wszystkich regionow to moze mozna podobnie zrobic z PS3?
 
Ostatnia edycja:

Tomasson225

New member
Filmów BD nie odtworzysz, przykro mi... Gdyby się dało dawno już przywiózłbym PS3 z USA :p I tak samo gry z PS2 musisz mieć ze Stanów Zjednoczonych :) Pozdrawiam
 

tomter

New member
Kupiłem PS3 z 60 GB dyskiem, i chcę nabyć grę teken 5 z PS2 czy muszę coś dokupić do swojej PS3, sprzedawca w sklepie mówił mi o jakiejś przejściówce na kartę pamięci?

Jeszcze pytanko? czy jest gra Guitar Hero na PS3? oczywiście z gitarą)?
 
Ostatnia edycja:

Booze

New member
To idź do sklepu i walnij tego sprzedawcę w łeb :)- przejściówka jest po to,żeby save'y z karty pamięci PS2 przerzucić na twardy dysk PS3 i... wydasz 90pln'ów (?) w błoto- bo ile razy będzięsz przerzucał save'y z memorki PS2 na dysk twardy PS3 :)

Jeśli 60 gb odtwarza gierki z ps2 ( bo nie interesuje mnie to) to nie widzę żadnych przeciwskazań do gry w Teken'a 5 na PS3.

Co do guitar hero to.. sprawdź w sklepie -jakimś internetowym
 
Do góry