Czekac na nowy model?

Status
Zamknięty.

oli1975

New member
Witam,czy warto poczekac na nowe modele plazm panasonica do marca? Moze ktos sie orientuje czy te modele beda znacznie ulepszone czy to tylko kosmetyka?I ostatnie pytanie do pokoju 4,5 x 2m brac 42 czy 46 cali?Sygnał bedzie cyfrowy z UPC.Dziekuje i pozdrawiam
 

jaroslawp

New member
Ja tak czekałem na 50" PY800. ...Rok. W sklepie go nie widziałem i chyba kupię pioneera 5090, bo przez ten czas jego cena spadła do poziomu ceny panasa z przed roku.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Może i warto poczekać, zapewne będą lepsze, ale ich ceny też zapewne wyższe od tych obecnych obecnych modeli ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
plazmy 50 PY 800 są dostępne w sprzedaży. Ci którzy widzieli nowe tańsze plazmy Panasonica na pokazach twierdzą że jakość czerni ciągle spada.
Najlepszą formą na rynku jest prezentacja w domu , ale Pioneer i tak na dziś konkurencji nie ma.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26497
p1070958zb3.jpg
 

Sansei6

Member
Bez reklam
"radykalne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej" tzn? O ile, albo poprostu ile teraz będą "ciągnąć"? I jak np. w związku z tym pobór w czasie czuwania?
 

emski

New member
Odp. Dla Sansei6

NeoPDP wyróżniają się trzykrotnie wyższą efektywnością luminacji przy jednoczesnym obniżeniu zużycia prądu do 1/3 poziomu modeli z 2007 r.
 

emski

New member
Lepiej to chyba wygląda.

"Obniżenie zużycia prądu do 1/3 poziomu modeli z 2007 r. niż np 1/2 poziomu modeli z 2008 r." :)
 

broda1725

New member
Bez reklam
Specjalnie żeby nikt nie kupił. A reklama ma za zadanie aby każdy zaglądał na tą stronkę dla rozpoznania czy już są dostępne. Przynajmniej tak myślę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry