Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

rozwiązanie umowy

witam rozwiązalem umowe z CP tak jak się należy z miesięcznym wypowiedzeniem dostalem nawet odpowiedz telefonicznie że rezygnacja jest przyjęta umowe mnialem do 31.12.2009r w grudniu wplacilem ostatnia wplate i patrze a sygnal jest caly czas weszlem do internetowego biura obslugi i w moich platnościach pisze tak
ostatnia wpłata-23.12.2009r-38zl
kwota następnej platności-3.30zl
wolne środki-39.50zl
termin nastepnej płatności-02.01.2010r

nie wiem o co chodzi chcialem zadzwonić na infolinie ale żeby do nich się dodzwonić graniczy z cudem
 

marfm76

New member
....Od jakiegoś czasu kanał ESKA.TV, występujący w ence, został rozkodowany i można go sobie fajnie zapodać....
...wpisać 10834 w ustawieniu częstotliwość wpisać 27500...
...ale póki co można jeszcze oglądać. Pozdr.
Szukałem tego ESKA ale u mnie jak daje na 10834/V to mam pasek na czerwono :( Jest jeszcze dostępny? Jeśli tak to muszę lekko talerz ruszyć.
 

seba1975

New member
witam rozwiązalem umowe z CP tak jak się należy z miesięcznym wypowiedzeniem dostalem nawet odpowiedz telefonicznie że rezygnacja jest przyjęta umowe mnialem do 31.12.2009r w grudniu wplacilem ostatnia wplate i patrze a sygnal jest caly czas weszlem do internetowego biura obslugi i w moich platnościach pisze tak
ostatnia wpłata-23.12.2009r-38zl
kwota następnej platności-3.30zl
wolne środki-39.50zl
termin nastepnej płatności-02.01.2010r

nie wiem o co chodzi chcialem zadzwonić na infolinie ale żeby do nich się dodzwonić graniczy z cudem

Sprawdz jaki okres wypowiedzenia masz w umowie, ja przy rozwiazywaniu też byłem przekonany ze mam miesięczny okres wypowiedzenia i sie zdziwiłem kiedy pani na infolini powiedziała mi ze okres wypowiedzenia to 3 miesiące , poszperałem w umowie i rzeczywiscie było napisane ze okres wypowiedzenia trwa 3 miechy.
 

zbychu555

New member
EskaTV

A czy są jeszcze jakieś wartościowe, niekodowane kanały dostępne od innego dostawcy? Na Echostarze DSB7200 Eska działa również:)
 

gorylla

New member
Bez reklam
Tu jest link do kanałów z Astry 19,2.

http://pl.kingofsat.net/pos-19.2E.php

Jest wykaz, które są kodowane, a które nie. Wykaz nie jest zbyt aktualny, ale sporo pozycji znalazłem. W sumie nic wielkiego nie przypadło mi do gustu.

Na tej samej stronce są wykazy dla innych satelitów. Możesz przeszukać i zobaczyć, czy coś ciekawego dla siebie znajdziesz.
 

dark99

New member
Do miłośników siatkówki

Witam . Mam pytanie - posiadam Cyfrowy Polsat i zeza na Astrę- tuner Echoastar 7200- na jakich kanałach można oglądać mecze siatkówki? Wiem, że czasem można na DSF , ale podobno są też inne. Pozdrawiam
 

Cook

New member
Witam,
Zdecydowałem się niedawno na zakup CP, w promocji świątecznej jeszcze z dekoderem HD. Co mnie zdziwiło. Musiałem zakupić zestaw satelitarny, wg ulotki w cenie 50zł powinienem mieć możliwość zakupu zestawu satelitarnego przystosowanego do odbioru programów HD, czyli jak się powszechnie chyba uznaje anteny 80cm z magicznym znakiem HD :hihi:. W APO dowiedziałem się, że anten 80cm już nie ma i w tej cenie promocyjnej nie dostanę nigdzie, na infolinię oczywiście nie udało się dodzwonić, a że antenę kupuje się raczej na lata, zakupiłem za 100 zł poza promocją antenę 80cm. Nie dało mi to spoko, następnego dnia zadzwoniłem jeszcze do polsatu i innego sklepu. Na infolinii polsatu dowiedziałem się, że jak najbardziej antena 80cm jest dostępna, natomiast w innym sklepie otrzymałem informację, że Polsat wycofał się z anten 80cm, uznano, że do HD 70cm wystarcza i dają teraz takie.
Gdzie leży prawda? :confused:
 

Lasica

New member
Witam,
Zdecydowałem się niedawno na zakup CP, w promocji świątecznej jeszcze z dekoderem HD. Co mnie zdziwiło. Musiałem zakupić zestaw satelitarny, wg ulotki w cenie 50zł powinienem mieć możliwość zakupu zestawu satelitarnego przystosowanego do odbioru programów HD, czyli jak się powszechnie chyba uznaje anteny 80cm z magicznym znakiem HD :hihi:. W APO dowiedziałem się, że anten 80cm już nie ma i w tej cenie promocyjnej nie dostanę nigdzie, na infolinię oczywiście nie udało się dodzwonić, a że antenę kupuje się raczej na lata, zakupiłem za 100 zł poza promocją antenę 80cm. Nie dało mi to spoko, następnego dnia zadzwoniłem jeszcze do polsatu i innego sklepu. Na infolinii polsatu dowiedziałem się, że jak najbardziej antena 80cm jest dostępna, natomiast w innym sklepie otrzymałem informację, że Polsat wycofał się z anten 80cm, uznano, że do HD 70cm wystarcza i dają teraz takie.
Gdzie leży prawda? :confused:

Też to usłyszałem u dystrybutora i chyba dystrybutorzy mają rację, bo jak zamawiasz przez internet też nie wybierasz rodzaju anteny.
 

Adax01

Member
Pre-paid ma ten plus, że jeśli cos będzie działać nie tak, lub nie będziesz zadowolony z oferty to po tych 4 miesiącach poprostu rezygnujesz i po kłopocie. Co do tv, to różnie piszą na różnych stronach. Na stronie Panasonica nie znalazłem nic o tunerze DVB-S2 w tym tv, choć w niektórych sklepach podają, że taki tuner jest.
Witam! Właśnie myślę o zakupie pakietu familijnego, nie znam się na satelitach, ale ten pomysł z Pre-Paid mnie zaciekawił, tym bardziej, że mówicie o Panasonicu, mam TX-P50X10Y.

Czy można poprosić o proste wytłumaczenie i wymagania sprzetowe do tego modułu Pre-Paid -na allegro są takowe. Pozdrawiam.
 

McMatheo

New member
Ja trochę nietypowo ;)

Szukam tunera do CP z rozbudowanym wyświetlaczem - chciałbym bez włączania TV słuchać radia i wiedzieć czego słucham/co włączyłem. Czy CP ma coś takiego w ofercie?
Jeśli nie to co dobrze współpracuje z CP - dodam, że nie korzystam z żadnej innej platformy.

z góry dzięki za info
 

zoltan

New member
Witam! Właśnie myślę o zakupie pakietu familijnego, nie znam się na satelitach, ale ten pomysł z Pre-Paid mnie zaciekawił, tym bardziej, że mówicie o Panasonicu, mam TX-P50X10Y.

Czy można poprosić o proste wytłumaczenie i wymagania sprzetowe do tego modułu Pre-Paid -na allegro są takowe. Pozdrawiam.

No cóż, oprócz tv potrzebny byłby ci jeszcze tuner cyfrowy obsługujęcy moduł CAM taki jak ten z Polsatu.
 

yaneq

New member
Bez reklam
No to mamy kolejne kanały na naszej cyfrze.
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild HD
oraz Comedy Central który zastąpił kanał "E"

Nowy kanał HD jest wart polecania. Świetne obrazy!

 

plum1

New member
Nat Geo

Witam. Nie mogę znaleźć nowych kanałow Nat Geo i Nat Geo HD. Dekoder Samsung 370. Wykonałem wszystkie skanowania. Jakieś porady.
 

zoltan

New member
Hot Bird 9 (13°E)
tp. 3 (11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Nat Geo Wild HD
PID V: 540
PID A: 640 (j. polski AC3), 740 (j. angielski AC3), 5403 (j. francuski AC3)
PID PCR: 540
SID: 15205
PID PMT: 1056
Kodowanie: Conax (n i sieci kablowe), Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat)

Hot Bird 8 (13°E)
tp. 74 (12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: NatGeoSD (w praktyce jest tu oczywiście nie National Geographic Channel, a NatGeo Wild - błąd w ID)
PID V: 339
PID A: 340
PID PCR: 339
SID: 7307
PID PMT: 32
Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat)
 
Do góry