Cwaniactwo Media Markt

tdx

New member
Bez reklam
Hama akurat jakim najgorszą firmą nie jest, ma pod sobą takie brandy jak sandisk sanyo koss czy bardziej znane skullcandy i beats by dr. dre
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak w kazdej branzy, jeden sprzedawca sie zna, drugi nie wie o czym mowi.
Ja jak ide do MM, to nie na pogaduchy, a po konkretny towar, a jak cena jest ok, a sklep blisko, to nie widze przeciwskazan. Wiele towarow kupilem tam taniej, jak w najtanszym sklepie internetowym, ot chociazby monitor. Laptopa tez ostatnio wymienialem, nie bylo jakis problemow.
Ostatnio nawet dlugo wyczekiwana gra GTA5, ludzie stali po nocach, robili preordery, a uprzejmy pan w MM poinformowal dzien przed premiera, zeby sobie przyjsc spokojnie rano i odebrac bez stresu, a na dodatek taniej. Tak tez zrobilem i gre mialem o 9 rano. Dla mnie bomba.
 

pados135

New member
Kolega poszedł dzisiaj kupić dysk 2,5 cala Toshiby 500Mb - okazało się ,że towar gazetkowy w promocji był droższy o 20 zł niż w innym normalnym sklepie. Sklep nie dla idiotów zobowiązuje.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To tez powszechne, niby przypadkowe, ale tak na prawde dobrze zaplanowane. Trzeba wszystko czyta i sprawdzac 5 razy. Tez kiedys kupowalem w Achan jakis plyn, czy cos i z gazetki pakowane rzem 2 butelki były drozsze niz z pólki dwie kupione osobno ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To powszechne praktyki, ale jak kolega widzial cene przed kupnem w gazetce, to mogl przeciez porownac do innych ofert? To ze cos jest oznaczone jako "promocja" nie oznacza, ze bedzie najtansze na rynku. Co przeciez nie zmienia faktu, ze sa inne produkty, ktore sobie leza na polkach i sa tansze w MM, jak oferty w innych sklepach. Kolega sam sobie winien.
 

SDman

Banned
Witam,
to ja trochę o Saturnie (brat MM).
Cena na półce Maca 4899, powiedziałem, że w necie u nich jest za 4490,
a w iSpocie obok zejdą na legitke córki do 4312 bez rat.
Więc kierownik Saturna chwilę pomyślał i sprzedał go za 4299 na raty 10x0
bez legitki oczywiście nówkę zafoliowaną.
Można - można trzeba tylko umieć rozmawiać.

Pozdr.
 

pados135

New member
Jak sąsiad chciał kupić Laka w MM i pokazał gościowi tańszą ofertę w Media Expercie to sprzedawca powiedział mu,że może iść do konkurencji bo oni nie są od obniżania cen , a model jest inny . Różnił się tylko jedna literką w oznaczeniu co wskazywało na matrycę półmatowa i połysk. Co sklep to obyczaj.
 
Do góry