Co teraz słuchacie?

sentyzibi

Well-known member
No słuchałem tego już kilkadziesiąt minut po wypuszczeniu w publiczną przestrzeń i od razu sobie pomyślałem, że jeżeli rozgłośnie będą to grały, to zrobią z tego hit. I co? Od dwóch tygodni codziennie kilka razy różne stacje go nadają.
Baaardzo lubię Bon Jovi, ( chociaż po
"Have A Nice Day " już trochę przynudzają ) i śledzę ich karierę na bieżąco od pierwszej plyty i nawet mam je w zbiorach ( a na to trzeba zasłużyć ), kilka razy byłem na ich koncertach, do tego szanuję i cenię, ale... Jakie to niesprawiedliwe... Mam między innymi taką playlistę pn "To się nadaje do radio" i dziesiątki kawałków które również mogłyby być światowymi przebojami, ale niestety w radio tego nie uświadczysz.
Brak nazwiska, siły przebicia, historii czy dorobku... 🤔
 

sentyzibi

Well-known member
Ha, nie wożę w aucie stosu płyt tylko słucham muzyki ze Spotify, czasem rockowej rozgłośni radiowej. W Robocie to samo. Na ogrodzie też cicho w tle puszczam muzykę że wspomnianego Spotify. I okazuje się że kim jestem? Pan muzyk z Krakowa mnie uświadomił. 🙉

 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Hmmm...
wolę być hołotą i plebsem słuchającym muzyki ze Spotify ,niż zakompleksionym pseudo artystą ,wydalającym z siebie pseudo twórczość pseudo artystyczną. 🙂
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, no, coś tam potrafi. Nie śledzę jego twórczości, ale widziałem kiedyś któryś koncert i świetnie sobie poradził - śpiewał zdaje się jakieś covery.

Niemniej ten alkoholik juz zupełnie odpłynął, jest wręcz przeciwnie. Paradoksalnie, to właśnie najwięksi fani muzyki czesto odsłuchują na byle czym i byle gdzie, a na koncerty są pierwsi, już nie wspomnę o znajomości repertuaru. Pitoli jak potłuczony ; )

"Spotify to dostęp do muzyki dla biedaków, dla hołoty, dla plebsu, dla kogoś, kto nie ma pieniędzy. Ludzie z klasą słuchają muzyki z płyt. Mówię całkowicie serio. "
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
no, coś tam potrafi.
Słowo "coś" jest tutaj kluczowe.
Bo ponad to "coś" nie ma nic.
A swoją popularność zbudował na tym ,że za komuny był "anty" ,że siedział w pierdlu i był alkoholikiem.Swego czasu zrobił szum wokół tych faktów i tak wypłynął z rynsztoka.A z takimi poglądami ta "gwiazda" z pod celi w rynsztoku powinna zostać.
 
Do góry