Co polecacie do 4k zł?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tcl działa tak samo na Androidzie jak Sony czy Philips.
Jakoś o wieszaniu nikt nie pisze , więc obawy płonne. TCL X2 to quantum Dot więc kolory ma znakomite.wyposazenie również bo to klasa Premium.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
To panas albo ten tcl x2 , wybór trudny ale jakoś ja jestem zwolennikiem tego QLED-a widać że to najlepszy telewizor TCL-a , ma androida ale można go zawiesić instalując wiele aplikacji , choć dalej uważam że android to przyszłość to ja bym zaryzykowałbo quantum dot , wide color gamut też robi robotę
 

janusz

New member
Bez reklam
Ale panas ma upłynniacze. TCL ma za mało dopracowane oprogramowanie.

Niedopracowane, ale stałe ulepszone i dające gigantyczne mozliwosci, natomiast nic dobrego nie da się napisac o oprogramowaniu Panasonica, można je porównaćz nnajtańszym TCL ami.

Musisz po prostu zobaczyć na własne oczy lub zamówić u Kiki ego z możliwością wymiany, w końcu to Twoja kasa i Ty musisz być zadowolony.
 

janusz

New member
Bez reklam
Napisz coś więcej, chociaż odległość z jakiej będziesz oglądał. Z tymi konkretami nie tak łatwo, każdy ma subiektywne opinie (w tym ja).
 

hadi2

New member
Kupiony tutaj :), ale okazał się nietrwały.
Oglądam sporadycznie TV naziemną.. ..tak tyle wystarczy;-). pozbyłem się N... Młody gra na konsoli xbox one S w FIFa. Generalnie oglądamy z 2-3 m. Czasami youtube z bajkami.
 

hadi2

New member
Panasonic był 55, ale większy nie zaszkodzi, bo obecny już trochę mały się wydawał.
Generalnie kupuję sprzęt markowy, w odniesieniu do samochodów i ubiorów narciarskich :). Co do TV to niby markowy Panason okazał się niewypałem.
 

hadi2

New member
A gdybym chciał 60, 65 cali to co wybrać z względnym odświeżaniem. Być może na stare lata kupię grę wojenną na konsolę, heheh. Sorry , ale potrzeby telewizyjne niskie.. bo wiek. Dobrze, że inne nie spadają heheh
 

hadi2

New member
naczytałem się tutaj dobrych opinii o Philipsie z odświeżaniem 100 Hz. Ale jak za dużo fantastycznych opinii to nabieram dystansu, bo może być to marketing.
 

janusz

New member
Bez reklam
A gdybym chciał 60, 65 cali to co wybrać z względnym odświeżaniem. Być może na stare lata kupię grę wojenną na konsolę, heheh. Sorry , ale potrzeby telewizyjne niskie.. bo wiek. Dobrze, że inne nie spadają heheh

Fajnie się czyta takie teksty. Pewnie temu, że sam mam ... już dorosłe dzieci. Jak mogę tak bez wrzucania konkretnych marek to jestem za ... rozmiar ma największe znaczenie (choć u nas i doświadczenia nie brakuje). Pozdrawiam i dzięki za fajny tekst.

Co do Panasa, to z jednej strony nie wydawałbym opinii na podstawie jednego egzemplarza, z drugiej (pamiętam czasy Pewexu i Technicsa) to dzisiaj Panas nie jest żadną marką wśród TV. Potentaci to (może ktoś poprawi bo piszę z pamięci) w/g sprzedaży kolejno Samsung, LG, TCL, potem chyba Sony i Philips.
 
Ostatnia edycja:

hadi2

New member
Philips zachęca, ale są i opinie , że tragedia itp. Z androida nie korzystam. Dobrze, że muli, bo młodzi ściągać programów nie będą. Co do Panasa to mam plazmę 40 cali i chodzi ponad 10 lat z powodzeniem, ale ten był niewypałem. U K... z ustawieniami kolorystyki go nabyłem. U K... kupiłem przed 5 laty właśnie Philipsa i o dziwo sprawuje się bez awarii tylko jakaś taka odpowiedź pilota niemrawa. . Dziadki po 85 sobie chwalą.
Jak długi , taki na 60-65 i z dobrą Częstotliwością , to co brać ? I nie mówić, że technika ważniejsza od długości ;-).
 

hadi2

New member
Jeśli można prosić to konkretne oferty mile widziane na priv. W najbliższy piątek młody ma urodziny i chce się konsolą pochwalić.
 

hadi2

New member
Raczej chyba 55, bo 65 to już przepaść cenowa z odświeżaniem 120 Hz. Jak Philips będzie dobrym wyborem to zakupię.
 

janusz

New member
Bez reklam
Nie kupuj w ciemno. Sprawdź w sklepi kilka modeli i oceń czy dzisiejsze model 60 hz Ci wystarczą. Może wcale nie potrzebujesz 120 hz? Technologia poszła do przodu sam oceń. Napisz jakie modele widziałeś i jak Ci się podobał obraz. Jak już porównasz to napisz do Kikiego, bo u niego ceny sa przeważnie nieco lepsze niż w sklepach, a i bezpieczeństwo większe bo jednak jest na tym forum od początku i nie utrzymałby się bez zaufania forumowiczów. Przynajmniej ja tak uznałe i teraz żałuję.. że poprzednie TV nie kupiłem tu na forum.
 

hadi2

New member
Dla mnie wszystkie w sklepie świecą ładnie, ale to chwyt. Gdybym uważał Kikiego za osobę niepewną to nie zakupiłbym tam Cambridge Audio, Panasonica, Philipsa i Panasona, który padł był. Napisz co zakupiłeś ? Może tym się będę posiłkował.
 

hadi2

New member
A poprzednie modelu kupiłem właśnie w ciemno. Być może brak porównania sprawiał , że zawsze byłem zadowolony heheh.
 
Do góry