Blu-ray - jaki ?

biglyk

New member
No od wszystkiego to mam zamiar kupić Novatron IAMM NTR82 PVR, ale on nie ma napędu i troszkę kicha, że zwykłego divx'a z płyty sprzęt nie łyknie albo płyta dvd za szybko wypalona się przycina, a niestety takie przygody zapewnia mi moje Onkyo. Więc przydąłby się napędzik, który nie wybrzydza w płytach, jakość sprawa drugorzędna. Może kiedyś zakupie dobre blu ale to za kilka lat. Teraz przydałby się taki właśnie niewybredny jeżeli chodzi o płytki.
 

BARABARA

Banned
JaCkyLL napisał:
jak widać dla każdego coś miłego - wysoka jakość = mniejsza elastyczność / większa elastyczność = słabsza jakość



To stare wyobrażenie .... postaw DUNE PRIME lub POPCORNA C-200
do zawodów z czym chcesz, a efekt zaskoczy Cię dosyć mocno.
 

JaCkyLL

New member
BARABARA ...
może to i stare wyobrażenie, ale uważam że nie przez przypadek niektóre firmy nie chcą by ich produkty czytały wszystkie formaty dostępne obecnie w necie. nie wierzę, że nie umieją tego zrobić. jest to działanie rozmyślne i niestety często jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. tak to postrzegam.

Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie - szanuję to ! :)
 

toyota

New member
po zdaniu sobie sprawy z faktu iz moj telewizor odtwarza divxy z kart SD, zdecydowalem sie na zakup yamaha s1900 plus ampli yamaha rx-v2065. mam nadzieje ze to dobry wybor
 

oceanicon

New member
Witam,

Poszukuje odtwarzacza w cenie do 1000 zł, najchetniej marki Sony (mam lcd Sony W5500).

Przeznaczenie: filmy Blu Ray i filmy DVD (mam duza kolekcje filmow dlatego zalezy mi na sprzecie, ktory bedzie wyswietlal DVD w mozliwie najlepszej jakosci).

Bede wdzieczny za wszelkie wskazowki!
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
oceanicon w Twoim budżecie masz s360- całkiem niezły odtwarzacz (możliwości praktycznie te same co s350). Z tymże, że nie odtwarza Divx nie wiem czy to ma dla Ciebie znaczenie, ale warto wspomnieć. Z drugiej strony, nie zastanawiałeś się nad PS3 slim? Daje dość duże możliwości multimedialne + zawsze można pograć.
 

oceanicon

New member
dzieki za odpowiedz, jakie "możliwości multimedialne" masz na mysli? czytalem gdzies, ze bardzo fajnie radzi sobie wlasnie z filmami DVD (lepiej niz odtwarzacze BR w tym zakresie cenowym), tylko dlatego rozwazalem PS3 slim (mimo troche wiekszej ceny niz moj budzet)

z drugiej strony od dobrego 1,5 roku gram regularnie na Xbox'ie, wiec argument o graniu raczej odpada ;)
 

oceanicon

New member
dziekuje, pewnie sie na niego zdecyduje, zobacze tylko wczesniej w jednym z salonow jak radzi sobie z dvd.

jakie sa najwieksze minusy tego sprzetu (divx'y mnie nie interesuja)?
 
Ostatnia edycja:

JaCkyLL

New member
witam wszystkich !
chciałem zapytać forumowiczów - szczególnie tych którzy sporo wiedzą o sprzęcie marki pioneer - czy to prawda, że model LX71 jest już wycofany z produkcji i na jego miejsce wchodzi jakiś nowy model ?
byłem wczoraj w salonie muzycznym omówić sie na odsłuch kilku kolumn i pytałem o tego pionka i Pan Sprzedawca popukał sie w głowę i powiedział, że o LX71 mogę zapomnieć - fakt, że znajdę go jeszcze w sklepach w necie i na półkach ale tylko dlatego że ktoś wziął wcześniej na stok i ma go do dzisiaj. w dystrybucji już tego modelu ponoć nie ma.

ściema czy fakt ?

i jeszcze jedno ... jak do modeli LX71 i BDP9500 ma się denon bdp2010 ?
jest wogóle co porównywać ?
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Pleaseeee.... Na stoku można pozjeżdżać na nartach. ;)

Ciekawy ten pan sprzedawca, że puka się w glowę. Co złego w tym, że nawet jeśli nie produkują LX710, to ktoś go jeszcze ma na składzie?

Najlepiej napisz do dystrybutora firmy Pioneer na Polskę. Powinni coś na ten temat wiedzieć. A pan sprzedawca powinien zmienic pracę.

ArtS :)
 

Horhe Ortega

New member
Oj przesadzacie panowie-może to była tylko taka osobnicza forma stymulacji umysłu (mająca na celu jedynie pomoc w zebraniu/uporządkowaniu myśli)? ;)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Kto wie? Jednak nierzadko jest tak, że sprzedawca dorobi legendę, zamiast przyznac, że czegoś nie ma na stanie.

ArtS :)
 

McMatheo

New member
toyota napisał:
po zdaniu sobie sprawy z faktu iz moj telewizor odtwarza divxy z kart SD, zdecydowalem sie na zakup yamaha s1900 plus ampli yamaha rx-v2065. mam nadzieje ze to dobry wybor

toyota... jak tam Twoje Yamahy? Ciekaw jestem zwłaszcza playera... pierwszych wrażeń
 
Do góry