Battlefield 3

pav3l

New member
Bez reklam
Jak mówiłem, spodziewałem się tego i zawijam na pc. Do Gimbusa, który zwraca uwagę, że to nie jest forum PC: Kolego, mamy wolność wypowiedzi. Niektórzy mają po 3 platformy i mają prawo się wypowiedzieć, na którą brać, bo sporo ludzi tego oczekuje. To po pierwsze. Po drugie, mając PS3 i PC mogę pisać co mi się żywnie podoba, bo siedzę w klimacie, w przeciwieństwie do ciebie widzę różnice. Po trzecie. Mając zauważalnie lepszą grafę i cenę oryginału o połowę niższą, jest chyba oczywiste co brać.....
U MAD?:popcorn:
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
A ja i tak biore na PS3, jednak najpierw muszę ją naprawić lub kupić slimke, mam nadzieje, że w tym czasie hity nieco stanieją ;)

BF3 ogólnie zapowiada się super, z tego co widziałem to i tak grafika jak na 5-letnie maszynki jest rewelacyjna, więc nie ma nad czym płakać.
 

Redundantor

New member
Ktoś sie podszył pod Mastę_J ;)

Pozdrawiam
...

a tak na poważnie bierzecie to serio na PS3? Recenzja w PSX nie pozostawia cienia wątpliwości - poza ruchami postaci zapomnieć trzeba o fajerwerkach jak z PC.
 

nolf

New member
Nie chce Wam się wymiotować od tej gadki kto na co bierze?? Bierz na co chcesz, po co o tym tyle gadać! Ile można...?? Chyba na pamięć znamy już plusy i minusy każdej wersji. Można też poczekać na PS4 - możliwe, że grafa będzie lepsza od PC. Sorry ale już nie mogę tego czytać... Kupować i grać a nie marudzić...!!
 

pa3

New member
Bez reklam
Jako że gram tylko w singla, raczej biorę w tym tygodniu nowego Batmana, skoro jak piszą wyżej singiel w BF3 ssie.

P.S Może warto założyć nowy dział PC na tym forum, bo cuś czuję, że te puste porównania się szybko nie skończą
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Napisałem o porównaniu ponieważ nie wierzyłem że faktycznie jest taka różnica ! Nie mam zamiaru nigdy więcej bawić się z PC a wersja na PS3 mieści się w mojej normie tolerancji heheh .
Niestety Poczułem się jakby ktoś mnie w chu...a zrobił ;( a mianowicie BF3 na konsoli wygląda jak by nie był na tym samym silniku graficznym . Odpalając rozgrywkę sieciową pierwsza myśl która mnie naszła to KUR.... BF2 lepiej wygląda ;) Wiem wiem wiem czepiam się aspektów wizualnych a przecież podstawą jest dobra grywalność którą dopiero poznam i ocenię . Jeszcze małe porównanie graficzne ;) KZ3 ,RAGE,beznadziejny CRYSIS 2 wszystkie te gry w moich oczach wyglądają dużo ładniej a przecież ten zajebisty silnik FROSTBITE 2 miał pokazać nową jakość nawet w wersjach konsolowych i dlatego się wkur... ponieważ dałem się wkręcić w marketingowe czary mary :twisted:
Peace :roll:
NOLF UWAGA wymiotuję !!! :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

nolf

New member
Grałem w KZ3, Crisis 2 itp. Gry ok. Grafe trudno mi oceniać. Mnie one nie jarają po prostu. Dlatego kupiłem BF3 bo w BC2 grałem online ponad 300H. To jest piękne w tej grze że chce do niej wracać. To kwestia gustu oczywiście dlatego jedni jadą BF3 bo wolą inne tytuły a inni kochają akurat ten klimat (jedni wolą córkę, inni teściową ;). Każdy znajdzie coś dla siebie na tak dużym rynku gier :) Dlatego proponuje zakończyć ten temat i przejść do jakiejś bardziej merytorycznej dyskusji.

Co do wypowiedzi pa3 - zdecydowanie jeśli grasz tylko w singla to nie kupuj BF. Ja singla w BC2 do dziś nie skończyłem bo był tak denny :)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Porównałem tylko walory graficzne bo jeżeli chodzi o zabawę to kwestia gustu . Ok zapomnijmy o porównaniach wersji i innych gier ;)
Single w BF3 to inna bajka porównując do drugiej odsłony (znowu porównanie hehehe) ;) przeszedłem dopiero trzy misje i śmiało mogę stwierdzić że jest świetny ! Klimat ,wrażenie prawdziwej akcji ,radość strzelania,Dźwięk powala , sam miód !!! W żadnej grze nie trzepie tak dualem heheheh . w dwójce singla zakończyłem na jakimś zadupiu (pustyni) i nie miałem ochoty brnąć w to dalej.
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziś dokonałem zakupu owej produkcji. Wcześniej namiętnie katowałem BC2, oczywiście tryb multi. Bałem się trochę zakupu ze względu na betę w której było kupę błędów oraz po opiniach dotyczących grafiki tak zachwalanej na PC a tak ganionej na platformach konsolowych. Otóż jeśli chodzi o tą kwestie, to nie jest źle, śmiem twierdzic, że jest dobrze. W porównaniu z BC2 kolory są żywsze a światło gra szczególną rolę, jest extra. Dźwięk w grze jest znakomity. Sama rozgrywka tak jak się spodziewałem jest bardzo dynamiczna. Widac jeszcze, że wszyscy się uczą i bywa nieco chaotycznie:) Latające samoloty, ostrzał z pojazdów, światło, dźwięk powodują, że miłośnik tego typu rozgrywek poczuje się jak na polu walki. Moim zdaniem gra jest świetna.
 
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
Dziś dokonałem zakupu owej produkcji. Wcześniej namiętnie katowałem BC2, oczywiście tryb multi. Bałem się trochę zakupu ze względu na betę w której było kupę błędów oraz po opiniach dotyczących grafiki tak zachwalanej na PC a tak ganionej na platformach konsolowych. Otóż jeśli chodzi o tą kwestie, to nie jest źle, śmiem twierdzic, że jest dobrze. W porównaniu z BC2 kolory są żywsze a światło gra szczególną rolę, jest extra. Dźwięk w grze jest znakomity. Sama rozgrywka tak jak się spodziewałem jest bardzo dynamiczna. Widac jeszcze, że wszyscy się uczą i bywa nieco chaotycznie:) Latające samoloty, ostrzał z pojazdów, światło, dźwięk powodują, że miłośnik tego typu rozgrywek poczuje się jak na polu walki. Moim zdaniem gra jest świetna.

ja rowniez dzis kupilem wersje ps3 .... 40min czekania w kolejce o polnocy .... ale sie oplacilo , rabat £20 przy kupnie kolejnej gry do tego popcorn i the expendables na blu-rayu :D
 
Do góry