Battlefield 3

Ogr

New member
Bez reklam
Grałem chwilkę na x360 ;) gra wygląda bardzo ,bardzo ładnie ! Jeżeli ktoś myśli że wyglądać będzie jak w betce to będzie bardzo mile zaskoczony ;0
 

mietek099

New member
Logiczne, że gra będzie wyglądała o wiele, wiele lepiej niż beta bo samo DICE wypowiadało się, że beta była tak naprawdę wczesną alphą, zresztą już na pierwszy rzut oka było widać, że ta beta to bardziej alpha. Rozbawiają mnie ludzie, którzy dyskutują o poziomie gry w finalnej wersji przed premierą i przed jakimikolwiek materiałami z tą wersją związaną ;] Trzeba też zaznaczyć, że nowy BF będzie miał niesamowity klimacik, który już widać chociażby w misji "latanej".
 

Ogr

New member
Bez reklam
Logiczne, że gra będzie wyglądała o wiele, wiele lepiej niż beta bo samo DICE wypowiadało się, że beta była tak naprawdę wczesną alphą, zresztą już na pierwszy rzut oka było widać, że ta beta to bardziej alpha. Rozbawiają mnie ludzie, którzy dyskutują o poziomie gry w finalnej wersji przed premierą i przed jakimikolwiek materiałami z tą wersją związaną ;] Trzeba też zaznaczyć, że nowy BF będzie miał niesamowity klimacik, który już widać chociażby w misji "latanej".

Niestety wielu nie rozumie co oznacza beta i do czego służy ;) na wielu forach spotkałem się z ogromną krytyką ponieważ masa ludzi myślała ,że gra właśnie tak będzie wyglądała finalnie hehhhe .
porównanie wersji gry po którym nasuwa się pytanie ! Czy faktycznie widzicie tak ogromną różnice między PC a konsolami .Pisano o przepaści i innych mega wielkich różnicach ! Ja widzę lecz bardzo małą ;) Czy może jednak okulista ?hmmm http://www.gametrailers.com/video/pc-vs-battlefield-3/722998
 

Ogr

New member
Bez reklam
pamiętam że twórcy twierdzili że wersja na ps3 będzie bliższa tej z PC ! jutro będę miał porównanie na własne oczy ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Grafa miażdży cyce totalnie, oczywiście wersja pc :D Singiel moim zdaniem jest podobny klimatem do ostatniego MoH tylko ma większy rozmach. Jestem narazie na początku operacji gilotyna i gra świateł w tej grze to jest mistrzostwo świata !

Wkurza mnie tylko fakt ze można grać normalnie na padzie ale QTE i tak trzeba jechać z klawiery.
 

crimson-pirate

New member
ja po modernizacji kompa mam nadzieje bede mogl odpalic BF3 na wysokich detalach :) i mam nadzieje ,ze gra wyglada znacznie lepiej nzi w becie jak tutaj koledzy pisza. Bo beta nie zrobila na mnie wrazenia zadnego.
Juz jutro przekonamy sie czy rzeczywiscie gra tak wymiata.
Zaraz premiera Uncharted 3 , potem Skyrim . Te 3 gry to znacznie za duzo jak na ten krotki okres czasu.
 

NrGx2

New member
No dobra dzisiaj się zaopatrzyłem w saturnie w Befa3 i słuchaweczkę jakiś kod na zbroje załadowałem i idę naparzać jeśli ktoś by mnie zechciał dodać do znajomego i razem pograć to proszę bardzo moj nick Dj_chelm aa tylko muszę nadmienić konsole mam od tygodnia.. a wcześniej to tylko u znajomych grywałem na niej w fifę.. a tak to całe życie w q2 mp na pc ;) tak więc do usłyszenia!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Grafa miażdży cyce totalnie, oczywiście wersja pc :D Singiel moim zdaniem jest podobny klimatem do ostatniego MoH tylko ma większy rozmach. Jestem narazie na początku operacji gilotyna i gra świateł w tej grze to jest mistrzostwo świata !

Wkurza mnie tylko fakt ze można grać normalnie na padzie ale QTE i tak trzeba jechać z klawiery.

Dziś zobaczyłem gre u ziomka na PC i muszę cofnąć słowa napisane wcześniej ;( Niestety jest przepaść między wersją PC a konsolami i to ogromna ;( !!!!
 
Do góry