Avr255 na co zamienić

marcins23

New member
WITAM
posiadam kino domowe:
----avr255+bdp10 - do sprzedania
----JBL ES PACK 5.1
do tego tv samsung - stary model (40cali)

CHCĘ KUPIĆ SAMSUNG UE46F6770 (TECHNOLOGIA 3D)

jaki polecicie zamiennik mojego avr255 na amplituner odsługujący 3D
z góry dzieki
 
I

irek6311

Guest
Po taniości Denoon X500 lub X1000 / X2000 < wszytko zależy od $
 
I

irek6311

Guest
Denon AVR-X2000 przeżyje HK AVR 270 czy 171 bo niestety awaryjne są a po gwarancji nie opłaca się tego naprawiać .
 
I

irek6311

Guest
Optymistyczne podejście :mrgreen:
gwarancja powinna być na 5lat i wtedy wszystkie wady ukryte by wyszły ale mało kto taką daje .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I

irek6311

Guest
Z tego co słyszałem procesor też lubi padnąć a ten tanio nie wymienisz tak jak zasilacz i ta drobnica obok niego .
 
O tym nie słyszałem, ale skoro piszesz to ok. Niech autor powie ku któremu sie skłania. Mogę jeszcze od siebie polecić Marantza - nie mam, ale słyszałem go i był fajny.
 
I

irek6311

Guest
To można utemperować mniej agresywnymi kolumnami ,
druga sprawa to jak nagrany materiał słuchasz i na czym to odtwarzasz bo albo podbija skraje pasma albo je ugładzi .
 
I

irek6311

Guest
jeśli słuchasz flac to duży progres bo większość kiepskie mp3 puszcza ;)
 
Miałem pare kawałków mp3 320 kbps i porównywalnym sobie ich odpowiedniki we FLACach. Różnica w odsłuchu jest od razu wyczuwalne. Czyli nawet mp3 w maksymalnej jakości można od razu rozpoznać od FLACka.
 
I

irek6311

Guest
Różnica pomiędzy mp3 a flac nawet po wadze tych plików widoczna więc widać wzrokowo ile informacji jest wycięte z pliku audio ,
mp3 to tylko na PC czy telefon bo innego zastosowania nie znam < szkoda sprzętu i słuchu na takie pliki .
 
Do góry