Aster HDTV

MI4

New member
A powiedzcie mi jeszcze jedno, czy u Was też sie tak grzeje ten dekoder (nawet w stanie czuwania) - jest nagrzany jak patelnia.
 

kupon70

New member
ja mam tak samo - już miałem się Was na forum o to pytać:)

a tak przy okazji zapytam, bo niedawno mam dekoder z HD packiem, jak sobie radzicie z tym że nie wyszstkie programy lecą przez ten dekoder (np. dicovery science, tvn meteo, polsat 2). Mnie to osobiście bardzo wkurza. biorąc dekoder myślałem że wszystkie kanały bede miał przez ten dekoder puszczone. teraz musze żąglować pilotami, ustawieniami, eee ... kicha.
Tak niestety trzeba żąglować pilotami.
 

dead

New member
Bzdura z tym "nie zglaszaniem"...

W sobote do nich dzwonilem.. niby update softu nie poszedl.. Pani kazala zrobic restart i dalej kicha... History tnie sie niemilosiernie.

Podczas zgloszenia oczywiscie padla standardowa odpowiedz admina: "dziwne u nas dziala". :)
 

gongol

New member
Od 1 pażdziernika podwyża za pakiet Basic i Basic Plus w zwiąku z rozwojem oferty programowej. Pop....ło ich. Ja się z tymi naciągaczami żegnam.
 

mak_wikus

New member
Dodają pismo do faktury. Podwyżka o 2zł. Innych szczegółów brak. Mam nadzieję, że chodzi o jakieś nadchodzące zmiany, bo po tym co było już w tym roku należy się co najwyżej obniżka.
 

melon100

New member
Nie żadnych dodatkowych programów nie będzie :( Tę podwyżkę tłumaczą inflacją oraz wzrostem kosztów licencji .
A bajzel mają okropny włączyli mi w lipcu Polsat Sport HD którego nie zamawiałem i przysyłają fakturę na niego .Hehe już lecę do kasy płacić :)
 

gongol

New member
Jakie 2 zł? Ludzie czytajcie uważnie. Podwyżka pakietu Basic i Basic Plus. O 1.99 to zdrożeje B+. A od przedstawiciela handlowego usłyszałem ze na jesieni maja dodac jakis kanał HD i ma byc dodatkowo płatny jak Discovery.
 

gongol

New member
Otrzymalem informacje ze w Warszawie drozeje Basic plus. W zielonej górze dostajemy info o podwyżce Basic o ok 12zł i Basic Plus o 2zł
 

kupon70

New member
przeginają pałe ! ! !
w takim razie orientuje się ktos czy po podwyżce można zerwać CAŁĄ umowę z aster (nie tylko HD pack).
Poważnie zaczynam się zastanawiać nad Cyfrą+ Full Hd.
Do tego jakiś drugi dekoder ok.300zł i spliter z allegro i mam full na dwóch tv.
 

melon100

New member
Wypowiedzieć umowę możesz zawsze :) Ale jeśli masz ją z jakiejś promocji to zapłacisz kary za zerwanie umowy .Podwyżka jest dla tych którzy nie mają umów promocyjnych . Więc dotyczy nowych abonentów lub tych którzy będą przedłużać związek z Aster . Ja po okresie umowy powiem im pa pa :)
 

kupon70

New member
Wypowiedzieć umowę możesz zawsze :) Ale jeśli masz ją z jakiejś promocji to zapłacisz kary za zerwanie umowy .Podwyżka jest dla tych którzy nie mają umów promocyjnych . Więc dotyczy nowych abonentów lub tych którzy będą przedłużać związek z Aster . Ja po okresie umowy powiem im pa pa :)
Dzięki za szybką odpowiedz.
Wszystko przez ich monopol i brak konkurencji
Normalnie idzie sie
 

szewol

New member
Bez reklam
Wydaje mi się, że jednak można rezygnować :razz:

Z tego co wiem to zmienia się cennik standardowy, który obowiązuje wszystkich (w promocjach rabaty są udzielane od standardowych cen). A zgodnie z prawem każda niekorzystna zmiana cennika (np. podwyżka) pozwala klientowi na rozwiązanie umowy. Be względu na to czy odczuje to w dniu prowadzenia nowego cennika, czy później.

Nie ma do rzeczy promocja z której korzystacie. Pamiętajcie, że promocja kiedyś się kończy. I co wtedy? Jak zdążycie przedłużyć - ok. Jak zapomnicie to co? Czy wtedy Wasz operator policzy Wam "stare" ceny czy zgodnie z nowym cennikiem? Jasne, że z nowym. A to oznacza, że będzie was obowiązywał nowy, czyli droższy cennik. Na który przysługuje Wam prawo się z nim zgodzić bądź nie w czasie jego wprowadzenia. Chyba, że otrzymacie zapewnienie od operatora na piśmie, że po zakończeniu obecnego okresu promocyjnego (gdybyście chcieli korzystać z usług na warunkach standadowych) będzie Wam naliczał stawki "po staremu".

Warto też zadzwonić sobie do UOKiK w tej sprawie o opinię...

PS. Akurat mam UPC. I moja kablówka tez ostatnio podnosiła ceny w standardowym cenniku. Operator dawał prawo do rozwiązania umowy także tym, którzy mieli promocję i np. gwarancję ceny ;).
 
Ostatnia edycja:
Do góry