Aster HDTV

betman

New member
Dzięki, czyli jak ustawię by nagrało dwa na raz i wyłączę dekoder to będzie spox? A jeśli oba są w HD to będzie jakiś problem?
 

tommiyacht

Klub HDTV.com.pl
VIP
w sumie Aster to Aster ale mam pytanie o net, jesli sie tu moge podpiąć. Bo juz złupiałem.

Chce wziąć z Astera sam internet, bez TV. Wchodze na główną strone a tam , przykladowo, za pakiet TwojSwiat (20 noc, 10 dzien, wysylanie 2)stoi jak byk 70PLN/ms. Natomiast wchodze do dokumentu PDF tego http://aster.pl/files/krk/pliki/Cennik_skonsolidowany_ASTERKrakow_1_0_2.pdf to nie dosc ze predkosci inne (10 całą dobe i 1 wysylanie) to cena 167PLN !!!! Moze mi ktos to wyjasnic ????
 

Andrew150

New member
tommiyacht - nie zaśmiecaj forum tego typu pytaniami - to jest forum HDTV dotyczące telewizji Aster. W sprawie internetu znajdź jakieś forum o internecie, albo zadzwoń na infolinię Astera to Ci wyjaśnią.

W ostatnich dniach mam trochę problem z dekoderem PVR - zanikają niektóre kanały na pewien czas, później same wracają, czasem któryś się na krótko zawiesi. Czy ma ktoś też podobne objawy? Czy może to świadczyć o spadku mocy sygnału?
Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi.
Andrew z Zielonej Góry
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Aster zmienia regulamin !!!!!!!!!!!

Ludziska kochane, disAster zmienia regulamin świadczenia usług i tym samym mamy 2 tyg na wypowiedzenie umowy BEZ PONOSZENIA KOSZTÓW kary za zerwanie w trakcie okresu zobowiązania. A w upc właśnie obniżyli znowu ceny netu.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ehh... gdyby tylko w Vectrze były sportowe polsaty...

A tak to dupa zbita... boksu nie obejrzę = nie mogę zrezyngować z Astera :(
 

tremadook

New member
Ludziska kochane, disAster zmienia regulamin świadczenia usług i tym samym mamy 2 tyg na wypowiedzenie umowy BEZ PONOSZENIA KOSZTÓW kary za zerwanie w trakcie okresu zobowiązania. A w upc właśnie obniżyli znowu ceny netu.
Hola,hola nie tak prędko, przeczytaj uważnie, że zmiany jakie są obecnie wprowadzono są skutkiem wyroków sądowych mających na celu lepsze zabezpieczenie interesów klientów, i jako takie nie dają uprawnień do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji finansowej. Taka opcja jest możliwa tylko jeśli zmiany związane są z warunkami (cenami) świadczonych usług, co w tym przypadku niestety nie ma miejsca.:-(
 

bercik07

New member
mi nie podoba sie to, ze chcac zrezygnowac z pakietu hd musze czekac na ich odlaczenie az 45! dni... i teraz musze czekac a chcialem zamiast nich wlaczyc sobie c+ bo zapowiada sie ciekawy program telewizyjny a tu pech...wszystko mi przeleci :<
 

bercik07

New member
jasne, na poczatku fajnie bylo popatrzec na te kanaly ale od kiedy usuneli z packa discovery ogladalem tylko tvnhd. A jak mam do wyboru tvnhd vs c+/c+film (sd) wybor moze byc tylko jeden ;]
 

timbot

New member
Bez reklam
dokladnie tak samo korzystam tylko z tvn hd. Ciekawy jest ten twoj pomysl zmiany na C+, musze sie przyjrzeć jak mój "cyrograf" wygląda i czy mogę zrezygnować z HD paki, w której nic specjalnie nie ma....
 

bercik07

New member
no i padlo...zamienilem hd packa na hbo ( 3 kanaly - hbo/hbo2/hbo comedy) wychodzi 1zl drozej. Dodatkowo przez 2 tygodnie mam aktywowane inne zadekodowane kanaly (hbo hd/c+/cinemax).
 

Peek

New member
Bez reklam
A ja przypominam, że z dniem 1 maja został wyłączony Luxe.TV HD, inny kanał HD miał być dodany w zamian, mamy 10 sierpnia nic nie zostało dodane.
 

kupon70

New member
To co robi Aster ze swoimi abonentami jest naprawdę żenujące [najdelikatniejsze słowo , by nie narazić sie modkowi ;) ]
Zero jakichkolwiek nawet wiadomości o nowych programach.
Wczoraj byłem u kumpla i jak zobaczyłem oferte UPC to jest to oferta o lata świetlne lepsza niż w Aster.Tylko u nas w Krakowie na os.Azory jest jeden monopolista kablowy.Ciekawe ile prezesunio spółdzielni dostał za swoją decyzje.
 

Peek

New member
Bez reklam
Też miałem taką sytuację, ale mi okablowali blok Vectrą, niestety nie ma sportowych polsatów - nie ma boksu - nigdzie nie ide.
 

pafelek1

New member
Witajcie

Proszę powiedzcie mi jaki macie obraz na kanale History HD u mnie jakoś dziwnie klatkuje :((( i tylko na tym kanale mam taki problem :( Czy to wina dekodera czy raczej po stronie Aster jakaś lipa ?
 
S

spy

Guest
Witajcie

Proszę powiedzcie mi jaki macie obraz na kanale History HD u mnie jakoś dziwnie klatkuje :((( i tylko na tym kanale mam taki problem :( Czy to wina dekodera czy raczej po stronie Aster jakaś lipa ?

U mnie dokladnie to samo. Wydaje mi sie, ze to po updacie dekodera. Poza tym od tej pory nie nagrywa polowy zaprogramowanych kanalow.

Ten Aster to jakas kpina. Szkoda, ze nie mam wyboru...:evil:
 

MI4

New member
Witajcie

Proszę powiedzcie mi jaki macie obraz na kanale History HD u mnie jakoś dziwnie klatkuje :((( i tylko na tym kanale mam taki problem :( Czy to wina dekodera czy raczej po stronie Aster jakaś lipa ?

ja mam tak samo - już miałem się Was na forum o to pytać:)

a tak przy okazji zapytam, bo niedawno mam dekoder z HD packiem, jak sobie radzicie z tym że nie wyszstkie programy lecą przez ten dekoder (np. dicovery science, tvn meteo, polsat 2). Mnie to osobiście bardzo wkurza. biorąc dekoder myślałem że wszystkie kanały bede miał przez ten dekoder puszczone. teraz musze żąglować pilotami, ustawieniami, eee ... kicha.
 
Ostatnia edycja:

pafelek1

New member
Rozmawiałem z infolinią Ater odnośnie HISTORY HD, Pani która ze mną rozmawiała stwierdziła że nikt im nie zgłaszał problemów z w/w kanałem i przyśle mi Pana serwisanta bo pewnie coś sie u mnie dzieje w kablu :( Ty im swoje a oni i tak wiedzą lepiej
 
Do góry