Aster HDTV

Sewer78

Banned
Polsat Sport i Sport Extra oraz Polsat Sport HD beda tez w ofercie cyfrowej - narazie nie wiem czy jako oddzielny pakiet jak np C+ czy dolączone do Basic+ i HD Pack . No ale bede i to mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu .
Aster musi wycofywac kanaly z oferty analogowej by na ich miejsce moc wprowadzic kanaly cyfrowe lub HD inaczej sie nie da :(
 

sucharex

New member
Po podlaczeniu dekodera PVR nie mialem dzwieku na ampie wogole, po zabawie w menu pojawil sie dzwiek tylko PCM, bez DD. Po update'cie softu jest DD.

Mialem polsat sport/extra i HD w UPC HD. Po zakonczeniu ME w noge na HD lecialy tylko powtorki z ME i ligi swiatowej w siate, jednym slowem nic ciekawego. F1 na polsat sport extra nadawany w 16/9 to jedyna interesujaca mnie pozycja. Moze przez ostatnie pol roku sie cos zmienilo.
 

Peek

New member
Bez reklam
@Sewer78
Skąd wiesz, że będą, czyzbyś pracował w Aster? Czy co do reszty polsatów jesteś pewien na 100%?

@Sucharex
Podobno od tego sezonu na PS HD F1 ma być w HD, a to by była mega moc.
 
Ostatnia edycja:

Sewer78

Banned
Tak pracuje w ASTER - jestem handlowcem
Napisalem to w temacie powitan ale chyba nie spodobalo sie to adminowi i wywalil to bez slowa czy tez upomnienia i wskazania jaki punkt regulaminu lamie.
 

Sewer78

Banned
a gdzie starzy klienci maja lepiej niz nowi ?:)
Coż taka polityka firmy - trzeba tak knuć by co jakiś rok być znow nowym klientem :D
Canal + kosztuje niecale 29 pln na 12 miesiecy a rowne 29 na 6 miesiecy - jak widac o 10 taniej niz w Cyfrze hehehehe
aha do tego można C+ film i sport w HD za 6 dokupic .
 

gongol

New member
Dlaczego w Aster nowe kanały (BBC, Polsat Sport, Polsat News)sa dostepne tylko w ofercie analogowej? Czekam na Polsaty sportowe w BasicPlus. Mam nadzieje ze nie beda one dostepne za dodatkowa opłatą.
I niech wroci TVP HD.
 

Peek

New member
Bez reklam
Mi się marzy, żeby wszystkie kanały z sygnału analogowego były w cyfrówce.Sewer78 Czy jest to mozliwe?

Oto lista kanałów dostepna tylko w analogu:
1. 4funTV
2. ITV
3. Mango24
4. TVN Warszawa
5. Tele 5
6. Movies 24
7. Kino Polska
8. Superstacja
9. BBC Entertainment
10. Channel One Russia
11. Zone Romantica
12. TV TRWAM
13. Sportklub
14. TV5 Europe
15. VIVA Polska
16. Discovery Science
17. Discovery World
18. Zone Reality
19. TVN Meteo
20. Religia TV
21. Polsat 2
22. Polsat Sport

Na tej liscie znajduja się świetne programy jak np Polsat 2 czy TVN Warszawa lub Polsat Sport i wiele innych a ja musze je oglądać na starym Philipsie CRT a nie na Soniaku LCD ze względu na słabą jakość obrazu.
 

awujotka

New member
Bez reklam
do Sewer78

Czy Aster przewiduje lub planuje wprowadzenie do sprzedaży/wynajmu/obrotu moduł dekodujący z kartą zamiast dekodera? Ja mam tv Sony z wbudowanym tunerem DVB-C i oczywiście slot na takowy moduł. Mam dostrojone wszystkie kanały cyfrowe, mogę nawet 2 obejrzeć, a chciałabym wszystkie!
Jesli nie, to może warto zwrócić na ten problem uwagę szefostwa, jest nas coraz więcej z takimi telewizorami!
 

Sewer78

Banned
Panowie ja jestem tylko zwyklym szeregowym handlowcem :)) moge co najwyzej cos wam doradzic ,dac jak najlepsze oferte i pewne przecieki z gory tu napisac i tyle .. a co wymysli moje kochane szefostwo to juz inna bajka . Wierzcie mi zdecydowana wiekszosc osob w Polsce nawet nie wie co to jest HD TV !!!! ile sie nieraz natlumacze klientowi co ma wypas tv 50 cali i nie chce hd " bo po co mu to " i kurde jeszcze ta doplata - cale 20 pln miesiecznie :D Wiec jestesmy w mniejszosci co nie zmienia faktu ze na pewno ASTER bedzie szedl w strone tv cyfrowej i HD - juz teraz ma najwiecej ( chyba) kanałów HD w ofercie . Ale serio sporo osob ma jeszcze stare telewizory CRT i nie wycofamy sie z analogu tym bardziej ze obecnie tylko ten sygnal mozna sobie puscic na wiecej niz 1 TV .
Narazie to sam czekam na te polsaty ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Wyłączać nikt nie każe tylko powiedz, dlaczego nie ma wszystkich kanalów z analogu w cyfrówce.
 

BaRiBaL

Member
A jakies przecieki na temat VOD?

Wszystkich kanalow z analogu nie ma w cyfrowce pewnie dlatego, ze kabel nie jest z gumy i ma pewna okreslona przepustowosc i pojemnosc.
 

Peek

New member
Bez reklam
BaRiBaL napisał:
Wszystkich kanalow z analogu nie ma w cyfrowce pewnie dlatego, ze kabel nie jest z gumy i ma pewna okreslona przepustowosc i pojemnosc.
ale w UPC nie dość, że są wszystkie kanały z analogu w cyfrówce, to jeszcze w cygrówce jest około 20 kanałów więcej niz w Asterze!

PS: Coraz bardziej wydaje mi się, że nie bedzie PS Extra i PS HD, bo aster nowe kanały wrzuca tylko ostatniego dnia danego miesiaca, a przecież gdyby mieli do nich prawa to dali by je chyba od razu. Poza tym kiedyś w aterze też był tylko zwykły Polsat Sport.
 
Ostatnia edycja:

achtung

New member
TVNHD i TVN24

Czy to chwilowe, czy też TVN HD zaczął nadawać wreszcie w 16:9 (np. Fakty) ?
Natomiast TVN24 zdecydowanie poprawił jakość obrazu i leci teraz również w 16:9. Brawo!:)
 

MMrozo

New member
achtung napisał:
Czy to chwilowe, czy też TVN HD zaczął nadawać wreszcie w 16:9 (np. Fakty) ?
Natomiast TVN24 zdecydowanie poprawił jakość obrazu i leci teraz również w 16:9. Brawo!:)

TVN Turbo chyba jeszcze nie nadają w 16/9.
 
Do góry