Aster HDTV

tucz

Member
Jesli chodzi o zwiechy dekodera i problemy z softem to czy tez wylaczacie dekoder przyciskiem z tylu na noc? Ja tak robie i dopiero raz mi sie zdarzyl problem.
Druga kwestia to podwyzka ceny pakietu Basic o 3PLN. Jak rozumiem bedzie tylko dotyczyc nowych abonentow albo tych z umowa na czas nieokreslony :hmm:
 

Peek

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o podwyżke to bedzie chyba obowiązywać tylko nowych abonentów, bo ja mam tą cene okrojąną juz jak sie tylko da i zadna podwyżka nie przyszła.
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
k_luke napisał:
Pomaga reset do ustawień fabrycznych (Menu + OK na dekoderze - kilkakrotnie aż zaskoczy), a później zgodnie z informacją na ekranie restart prądowy.
Dzięki za cenną wskazówkę - dopiero to pomogło (w ciągu ostatniej doby pilot tracił po kolei różne funkcje, aż przestał w ogóle działać, same restarty prądowe nie pomagały)
 

mrowkapj

New member
Hoodzielec napisał:
Dzięki za cenną wskazówkę - dopiero to pomogło (w ciągu ostatniej doby pilot tracił po kolei różne funkcje, aż przestał w ogóle działać, same restarty prądowe nie pomagały)

No właśnie. Czyli coś majstrowali, skoro u tylu z nas pojawiły się problemy ze stopniową utratą funkcji pilota.

Co do wyłączania z tyłu pstryczkiem dekodera na noc to tego nie robię. Choć może powinien, bo się grzeje.
 

Peek

New member
Bez reklam
Tymczasem Euro się skończyło, a po nim miał wrócić Polsat Sport. Tyle, że Polsatu Sport nie ma, a nawet jak wróci to nic nam z tego bo wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe w SD są teraz na PS Extra a w HD na PS HD.
 

chill

New member
Zwróciliście uwagę, iż na kanale Aster Info jest tekst "wkrótce nowe kanały HD" w pakiecie HD Pack, więc znając ich tempo jest szansa, że coś wprowadzą w połowie sierpnia ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
chill napisał:
Zwróciliście uwagę, iż na kanale Aster Info jest tekst "wkrótce nowe kanały HD" w pakiecie HD Pack, więc znając ich tempo jest szansa, że coś wprowadzą w połowie sierpnia ;)

Czyli znów mamy temat do różnego rodzaju dywagacji ;) .

-HBO HD jest pewniakiem
-TVP HD raczej też

Miłoby było dostać PS HD lub Nsport ale to już mniej mozliwe. Chociaż...
 

chill

New member
Peek napisał:
Czyli znów mamy temat do różnego rodzaju dywagacji
Pewnie zawsze możemy sobie powymieniać kanały, których nam najbardziej brakuje :-D

HBO HD to będzie zapewne kolejna "paczka" do wykupienia, pewnie na identycznych zasadach co C+ HD, wiec 6zł dla tych co mają HBO cyfrowy. Natomiast oni ewidentnie piszą o programach do HD Pack'a czyli może właśnie TVP HD, PS HD... (w sumie to nie ma więcej programów po polsku w HD, bo NSport jest raczej nierealny )
 

Peek

New member
Bez reklam
Jak dla mnie to mogli by zrezygnowac z takiego "luksusu" jak TVP HD i w zamian dać PS HD.

Ciekawe dlaczego N'ka nie chce dac swojego programu sportowego do kabla. C+
i Polsat dawnop już to zrobiły. Chociaz Nka jest na rynku bodajże niecałe 2 lata.
 

michaelius

New member
chill napisał:
Zwróciliście uwagę, iż na kanale Aster Info jest tekst "wkrótce nowe kanały HD" w pakiecie HD Pack, więc znając ich tempo jest szansa, że coś wprowadzą w połowie sierpnia ;)

Znajac szybkosc i aktualnosc informacji na kanale aster info to rownie dobrze moga miec na mysli National Geographic HD :D

Ale osobiscie obstawiam TVP HD , ktory ma byc dostepny dla wszystkich platform spelniajacych wymogi techniczne.

A N-ka kanalu sportowego nie da bo nie ma poza nim zadnej wartosciowej pozycji w ofercie, wiec udostepniajac go kablowkom zagralaby ostatniego bioracego Asa na blotki :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Co do Nsportu to rzeczywiście masz racje.

Jeśli chodzi o ten wpis to TVP HD jest raczej pewne, ale jest jakaś iskierka nadziei na PS HD, bo teraz po Euro to Polsat Sport nie ma nic az tak godnego uwagi jak właśnie mistrzostwa Europy ( F1 jest na Polsacie głownym, pozostaje boks, ale dla niego chyba nie będą żadac jakiejś tam giganttycznej ceny).

Właściwie to TVP HD nic nam nie daje bo i tak bedziemy miec całodobowe transmisje w HD na Eurosporcie HD.
 

PWK

New member
Peek napisał:
Właściwie to TVP HD nic nam nie daje bo i tak bedziemy miec całodobowe transmisje w HD na Eurosporcie HD.

Nie do końca masz rację. TVP w odróżnieniu od Eurosportu będzie skierowane do polskiego kibica, więc na pewno będzie sporo relacji z udziałem naszych reprezentantów, podczas gdy na ES będą w tym czasie transmisje z innych wydarzeń.
 

chill

New member
Handlowiec miałeś się nie udzielać w tym temacie, niedociera :hmm:
michaelius napisał:
Znajac szybkosc i aktualnosc informacji na kanale aster info to rownie dobrze moga miec na mysli National Geographic HD
Właśnie nie chodziło o NG HD bo widnieje już w aktualnej ofercie. Pożyjemy zobaczymy ;)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja bym wolał PS HD.

A co do TVP HD to możesz mieć racje, ale jak ostatnio bł myting w Oslo to na Eursporcie i TVP SPort szło dokładnie to samo.
 

cia

New member
2 dekodery Aster HD

Słuchajcie - czy ktoś wie czy można mieć w Aster dwa dekodery HD - bo mam 2 TV i chciałbym na obu mieć cyfrowy sygnał. Czy ktoś z was to przerabiał?
 

chill

New member
cia napisał:
Słuchajcie - czy ktoś wie czy można mieć w Aster dwa dekodery HD - bo mam 2 TV i chciałbym na obu mieć cyfrowy sygnał. Czy ktoś z was to przerabiał?
można mieć, tylko że Twoje rachunki za cyfre, HD ewentualnie kanały premium zwiększą się dwukrotnie :D
 

cia

New member
A nie można dokupić jednego dekodera? Może jakiś inny by pasował? A może jest jakiś sposób na rozdzielenie syganłu tak jak np. w Cyfrze+?
 
Do góry