Aster HDTV

szmalec

New member
a ja zapłacę bo to jeden z 3 programów które oglądałem...

to jak tam teraz dochodzi kino polska i co jeszcze?
 

Peek

New member
Bez reklam
Do cyfry dochodzi też BBC Entertainment

BBC Entertainment w cyfrowej ofercie Aster - aster, BBC Entertainment - Media2.pl

Czyli po zmianach, które będą miały miejsce 10 Lutego bedzie jeszcze "tylko" 13 kanałów dostępnych w analogu a niedostępnych w cyfrze:

1. Polsat 2
2. Religia TV
3. TVN Meteo
4. Discovery Science
5. TV TRWAM
6. Channel One Russia
7. Superstacja
8. Movies 24
9. Tele 5
10. TVN Warszawa
11. Mango 24
12. ITV
13. 4funTV

Jednak sądząc po dodaniu teraz tych 5 kanałów Aster chyba się wziął za to i niedługo będziemy mieć wszystkie kanały z analoga w cyfrze.
 
Ostatnia edycja:

szmalec

New member
rewelacja z tym BBC! wreszcie koniec ze sciaganiem topgeara :D

universal to chyba jakies gowno raczej ale leci np nash bridges ;)

do tego kino polska, ja jestem zadowolony...
 

Peek

New member
Bez reklam
TopGear z tego co wiem leci na BBC Knowledge, a poza tym przecież BBC E już było w Aster, tylko, że w analogu.
 

MMrozo

New member
P... bo gdybyście naprawde lubili ten program to byście odżałowali i zapłacili tego szóstaka, bo w końcu to nie jakas astronomiczna kwota. ... ale i tak zaden z nas nie ma na to wpływu.

Właśnie na to liczy Aster i jeśli by większość podeszła tak jak my tzn. nie wykupiła to by się przynajmniej zastanowili i może nie kombinowali tak na przyszłość. Wykopując dodatkowo Disco HD tylko utwierdzamy ich w przekonaniu, że można nas dymać bez mydła i jeszcze będziemy zadowoleni, że boli :???:
 

Andrew150

New member
Pvr

Mam prośbę do użytkowników dekodera PVR.
Czy moglibyście sprawdzić i napisać czy działa u Was równolegle z HDMI wyjście analogowe obrazu (Euro i cinch). U mnie ostatnio padł obraz na wszystkich wyjściach analogowych, głos jest, wizji nie ma. Wcześniej było wszystko OK, działało mi równolegle po złączu Euro. Czy czasem Aster programowo nie zablokował tych wyjść?
Jeśli u innych działa to jaka może być przyczyna tego, że u mnie jest tylko głos, a brak obrazu?
Z góry dzięki za konstruktywne porady.
 

JohnnyBravo7

New member
Witam,
Chciałbym jedynie poinformować wszystkich, że zgodnie z przepisami KAŻDY abonent, wobec którego dostawca usługi zmienił warunki bądź zakres usług podczas trwania umowy, może w tym momencie DOBROWOLNIE odstąpić od umowy bez ponoszenia konsekwencji.
Jakby ktoś miał wątpliwości to proszę poszukać prawomocnego orzeczenia Sądu drugiej instancji w sprawie zażalenia Ery Gsm na nałożoną przez UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej) karę za stosowanie nielegalnych praktyk, czyli za odmowy wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych bez negatywnych dla nich konsekwencji przez klienta
:)
Co do wyrazu "pakiet" drodzy Panowie to nie jest żadna pomyłeczka a jedynie jest to delikatne nagięcie prawa, a konkretnie chodzi o formę umowy, w której nie jest zawarty konkretny program (którego brak byłby jawną zmianą w podstawie umowy) a jedynie magiczna nazwa "pakiet" czyli zmiany wewnątrz "pakietu" TEORETYCZNIE mogą być dopuszczalne (jeśli stanowi o tym regulamin, który podpisujemy jakoby się z nim zaznajomiliśmy).
Oczywiście jest to tylko nagięcie i łatwo można to także zaskarżyć ale to już inna para kaloszy... ;-)

A przy okazji to też jestem strasznie wściekły o ten numer z disco bo to podstawa tych wszystkich hd programów i ja właśnie rezygnuję z całej zbieraniny HD i zmieniam na sam disco (pakiet heh), czyli z cwaniackiego numeru zamiast 20zł będą mieć 6zł.
Pozdrawiam :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Przed tym Aster się obronił drogi kolego bo wprowadził kanał o teoretycznie "tej samej tematyce".
 

zen28

New member
Witam,
A przy okazji to też jestem strasznie wściekły o ten numer z disco bo to podstawa tych wszystkich hd programów i ja właśnie rezygnuję z całej zbieraniny HD i zmieniam na sam disco (pakiet heh), czyli z cwaniackiego numeru zamiast 20zł będą mieć 6zł.
Pozdrawiam :)

Wow. Niezły krok. Ja bardzo sobie cenię TVN HD i Eurosport HD, więc zostanę (jeszcze) przy HD Packu
 

Andrew150

New member
Mam gorącą prośbę do użytkowników PVR-a.
Może ktoś sprawdzić czy jest u niego sygnał (obraz) na wyściu cinch-video.
Component jest zablokowany fabrycznie, ale cinch (composite) powinien działać. U mnie działa tylko głos, a obrazu nie ma.
Z góry wielkie dzięki za fatygę.
 

tremadook

New member
Pakiety HBO i Canal + w promocji?

Od 10 lutego, po zmianie numeracji kanałów w Aster pojawiły mi się kanały z pakietów HBO i Canal +.
Czy to jakieś czasowo "otwarte okno" na zachętę (tak jak to było zaraz po aktywacji Aster 2 m-ce gratis) czy może włączyli mi coś pomyłkowo przy okazji aktywacji "pakietu" Doscovery.
Jak jest u Was?
 

jaskol

New member
Kiedy bedzie lepiej ?

Nie wiem jak inni, ale jestem wkurzony:
- najpierw Aster zabrał Discovery z HD pack,
- wprowadzili udziwnioną numerację - tak jakby było wiecej programów :niewiem:

Dodatkowo jakość programów SD (National Geogr czy Discovery) jest zła
- nie mam bitratu, ale jest kiepsko.

A jak moze wyglądać porządny obraz SD wystarczy zobaczyc Tvn24 lub ALE Kino.
 

sebas101

New member
Złą jakość Discovery zauważałem jeszcze na starym crtku, na plazmie tego nie idzie oglądać, szczególnie w zestawieniu z Disco HD.
 

mikla91

New member
Problem z podłączeniem dekodera

Ja mam taki problem. Ostatnio przedłużyłem umowę z Aster. Wymienili mi dekoder na ten z HD. Został on podłączony do telewizora CRT (ze względu, że to w moim pokoju głównie ogląda się c+ i inne programy z oferty cyfrowej). Dostaliśmy za darmo przez 2 miesiące za darmo HDPack. W drugim pokoju jest LCD 42' i od czasu do czasu chciałbym tam przenieść dekoder na parę h ze względu na kanały w HD. Dzisiaj przeniosłem dekoder do drugiego pokoju i niestety kabel do wejścia ANT IN nie pasuje :(. Po prostu nie chce wejść. Czy jest jakaś przejściówka albo sposób, żeby podłączyć dekoder do tamtego telewizora?
 

sebas101

New member
Dekoder powinien być podłączony do sieci kablem z końcówką nakręcaną typu "F". Jak to wygląda masz przykład w pokoju z CRT. Natomiast dekoder z TV najlepiej połączyć kablem HDMI, od biedy można użyć jeszcze EURO. Połączenie kablem antenowym dekodera z TV potrzebne jest tylko do analogowej kablówki.
 

mikla91

New member
Oczywiście kabel HDMI mam, a dzisiaj spróbuje znaleźć przejściówkę z kabla antenowego na wtyk typu F żebym mógł w końcu podłączyć go do dekodera. Dziękuje za pomoc
 
Do góry