Aster HDTV

sebas101

New member
Ładnie sobie Aster z nami pogrywa.
Według regulaminu można zastąpić dany program programem o podobnej tematyce. NG Wild ma chyba inną tematykę od Discovery. W sumie to fajna ta promocja tylko najwięcej na niej zyska Aster.
 

Peek

New member
Bez reklam
Czyli pomysł z setkami dopiero co wszedł a Aster już wykorzystuje "możliwość rozwoju" dodając kanały z analoga i nowy HD. Może teraz gdy będą te setki doczekamy się wszystkich kanalów z analoga w cyfrze i nowych HD np Nsport czy TVP HD.
 
Ostatnia edycja:

albercikk

New member
Nie no ja to oglądałem :(

Pewnie siedzieli i myśleli co tu zrobić żeby zarobić i się nie narobić, bardzo mi się nie miło zrobiło, czuje się jak by mi ktoś podmienił Plazmę na Rubina.

Pozdrawiam Forumowiczów i nie pozdrawiam Aster.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
No tak, ale każdy z nas za Disco zapłaci.

A przynajmniej jeden kanał HD więcej będzie, tylko takie pocieszenie.
 

Peek

New member
Bez reklam
Dla mnie szkoła przetrwania, jak to jest zrobione czy choćby broń przyszłości to absolutne hiciory, więc nie wyobrażam sobie nie wykupienia Discovery HD.
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie bardzo ważne pytanie!!!

Czy jeśli mam podłączony dekoder HD PVR kablem HDMI i chciałbym podłączyć równocześnie kablem Euro do drugiego TV (wiem, że będzie ten sam program) to czy stracę na jakości obrazu po kablu HDMI poprzez rozgałęzienie sygnału?

Chodzi mi o to, żeby ogladać C+ jak będę w drugim pokoju a w dużym TV jest wyłączony, a włączony jest tylko dekoder, tylko boje się stracenia jakości na HD i SD po HDMI.

Pozdrawiam
 

szmalec

New member
dzisiaj pierwszy luty, mi internet nie przyspieszył, nadal mam 1mbit więc nie wiem skąd to info o wyrównywaniu starych abonentów do nowych...
 

Szynszyl

New member
Pamiętaj, że trzeba zresetować modem żeby zaczęła działać nowa prędkość. U mnie już jest po nowemu. Ale za to jeśli chodzi o telewizję, Discovery HD przestało działać, natomiast programy są nadal wg dawnej kolejności i nie pojawiły się nowe...

edit: Nat Geo Wild HD jest na kanale 21.
 
Ostatnia edycja:

szmalec

New member
faktycznie, reset przyniosl podwojny wzrost predkosci... nie wiem czy dobrze dzisiaj zauwazylem ze zniklo comedy central... kiedy maja dodac to kino polska?
 

Peek

New member
Bez reklam
Zmiana numeracji od 10 lutego, zobaczymy czy po zmianie wykorzystają napisaną na ulotce "możliwość rozwoju" i dodadzą nowe kanały SD i HD.

Nat Geo Wild HD programowo słaby.
 

zen28

New member
Ja również nie mam zamiaru płacić za "pakiet" Discovery. Wystarczy, że mam już jednokanałowy "pakiet" Polsat Sport HD. Swoją drogą w Aster powinni zajrzeć do słownika i znaleźć znaczenie słowa "pakiet".
Zmieniając temat, wiadomo przecież co oznacza ta możliwość rozwoju - od 10 lutego do BasicPlus dochodzi kilka kanałów. Z tego co pamiętam to m.in Kino Polska czy Viva. Z tym Discovery bardzo mnie wkurzyli. Ciekawe co teraz? Co dalej wyjmą z HD Packa, by stworzyć nowy PAKIET. Żal
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie, wiem o co wam chodzi, ale nie lamentujcie, bo gdybyście naprawde lubili ten program to byście odżałowali i zapłacili tego szóstaka, bo w końcu to nie jakas astronomiczna kwota. Rozumiem ten ból, bo sam chętnie zatrzymałbym DiscoHD w HD packu zamiast jakiegoś szajsu, ale i tak zaden z nas nie ma na to wpływu.
 

timbot

New member
Bez reklam
Próbowałem oglądąć nowy program, który wskoczył za Discovery, ale niestety po 10 minutach oglądania lwa, same oko mi się zamknęło.... Ładne obrazki, ale treść Discovery bardziej mi pasowała... (ale przyznaje, że nie na tyle, co by te 6 zeta zabulić ekstra :)
 
Do góry