Assassin's Creed 2

Ogr

New member
Bez reklam
pav3l napisał:
Powiem tak, w czwartek dorwałem grę, piątek praca - po pracy do 01:00 granie. Rano pobudka i od 09:30 do teraz (aktualnie pisząc to jest 10:24) gram non stop! Mimo, że U2 (jak dla mnie) wymiatało, to NIGDY nie siedziałem nad nim tyle czasu!!! Grafa może rzeczywiście od AC1 nie zmieniła się bardzo (i tak 3ma bardzo wysoki poziom) Poprawiono natomiast zauważalnie interakcję tłumu, nawigację zabójcą i przede wszystkim - WATKI BOBOCZNE!!!!! (można je olać, bo nie przeszkadzają w skończeniu gry, ale NIE POWINNO się tego robić w żadnym wypadku). Jak wasz bohater dokonuje zabójstwa, wygląda to bardzo spektakularnie, kradniesz - tłum reaguje, zabijesz gościa na wysokości chmur (chodzi mi o strażnika na wysokiej wieży), możesz go zrzucić - tłum reaguje w panice - generalnie czuć atmosferę z każdym wyborem zachowania Enzio. Nie będę wspominał o podróżowaniu koniem (z możliwością atakowania), sterowaniu bandą najemników, czy widoków podczas synchronizowania mapy na wysokości....
Głupio porównywać tą grę do kultowego U2 (jak dla mnie najlepsza gra w jaką grałem) ale AC2 stoi równo w szeregu. Poza tym Koledzy WĄTEK WYMIATA!!!!!!! Nikt nie będzie zawiedziony i powiem szczerze nie szkoda dwóch paczek na grę, bo niby gram ponad 12 godzin, to mam wrażenie, że niewiele w sumie zrobiłem....!!!;)
PS.
Nie jestem pracownikiem Ubisoft - scan nagłówka umowy o pracę na priv :p
Wierze ze gra daje radę ;-).
 

Peek

New member
Bez reklam
Z całym szacunkiem do was panowie, ale...

Co do za idiotyczne trendy? Wyrażenie "daję radę" odkąd pamiętam wyrażało "średnie" albo "ujdzie w tłoku" a teraz znaczy to"jest świetne" sprostało oczekiwaniom". Także trochę pomyślunku ludzie.

Odnosi sie to do wszystkich nie tylko do ludzi z forum.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
Bambolo82 napisał:
Właśnie trwa rozkradanie na Xbox'a 360 Assassin's Creed 2, Tropico 3, Left 4 Dead 2...

Wszystko jest na bittorent.

:? :? :?

Piraci śmieją się Nam w twarz. :?

Sony pokazało że jednak można zabezpieczyć konsolę. Trzeba jednak chcieć to zrobić. Banowanie raz na rok 1 miliona konsol Xbox w USA nie jest żadną przeszkodą, bo Amerykanin wywala taka do kosza i bierze kolejną za 199$.
I stało się - jesteś Bambi skończonym idiotą i hipokrytą. Jakim cymbałem trzeba być by ciągle jechać na piratów kiedy samemu się nim jest (mkv i projektor...). Na bank już każdy się zorientował że jesteś kretynem ale dla tych którzy jeszcze nie złapali: Bambolo to kompletny idiota, hipokryta i dzieciak.
Nie mogę :lol:

--------------------------------------------------------------

Wracając do tematu. Ile Panowie zajmuje przejście Assassin's Creed 2 ?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Z całym szacunkiem do was panowie, ale...

Co do za idiotyczne trendy? Wyrażenie "daję radę" odkąd pamiętam wyrażało "średnie" albo "ujdzie w tłoku" a teraz znaczy to"jest świetne" sprostało oczekiwaniom". Także trochę pomyślunku ludzie.

Odnosi sie to do wszystkich nie tylko do ludzi z forum.
Dokładnie to miałem na myśli;) średniak !!
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ostatnio na forum okropny zastój. Mam nadzieję, że to sę zmieni po premierach ostatnich interesującyhc gier w roku czyli Assassin's Creed 2 i The Saboteur.;)
 

pysio78

New member
Na The Saboteur jakoś nie bardzo czekam. Gdzieś czytałem (niestety nie pamiętam gdzie) niezbyt pochlebną opinię o tym tytule. Natomiast AC2 zaczyna mnie ruszać powoli. Gdyby tylko nie chroniczny brak kasy... ehhh. Jak dla mnie dobrze, że premierę przesunęli bo mam większą szansę zebrać kasę na ten tytuł.
Co do forum to na bank się ruszy... W końcu święta za pasem więc i gier w posiadaniu pewnie sporej ilości forumowiczów przybędzie.
 

Carty

New member
Może być lekki spoiler, ale inaczej nie jestem w stanie o to spytać :-?

Czy ktoś miał problem z kamerą w krypcie asasyna w rodzinnej posiadłości? W czasie działania jednego z mechanizmów kamera za cholerę nie chce się ustawić tak, by było widać gdzie skakać (półka skalna i szczelina nad kratą).
Jak mechanizm przestaje działać to i kamera się już dobrze ustawia, ale wtedy krata jest już zamknięta. Udało mi się to przejść za którymś razem po omacku, ale chyba nie o to w tym chodzi :evil:
 

Rick_Pn

New member
Polski dubbing w AC2

Witam!!!
Czy w AC2 może ktoś wie, czy będzie polski dubbing ścieżki dźwiękowej, podobnie jak w poprzedniej części? Na rynku jest w tej chwili tylko z polskimi napisami, jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić..
Pozdro... ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Właśnie sobie pykam w AC II gra niewątpliwie urywa jajca. Grafika, grywalność, atmosfera, klimat. To mi się podoba! Wyeliminowane bolączki 1 części, nic tylko grać.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja też teraz dopiero nabyłem ACII. Według mnie co do grafiki to jest bardzo średnio. U2 to to stanowczo nie jest. Ogólnie gierke oceniam na 6/10. Miejscami fajna a miejscami nudna. To takie GTA w średniowieczu. Latamy po całej wiosce szukając kogoś lub coś i kupe straży do omijania co 10 metrów... potrafi to znużyć... na prawdę. No i sterowanie trochę trudne według mnie. Dużo łatwiej jest w U2, chociaż pewnie dlatego, że Nathan Drake może mniej opcji ruchowych, że tak powiem wykonać ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja po zakończeniu przygody z Batmanem pogrywam teraz w wałsnie AC2 i Bioshock 2.Po dłuższym obcowaniu z grą utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to gra bardzo dobra i solidna, ale do tytułu gry roku jednak troche jej brakuje. Graficznie bardzo fajnie, dopracowane najdrobniejsze elementy. Ostatnio ogrywam same TPSy (Batman, AC2, zaraz bede musiał kończyć InFamous), ale potem przyjdzie na czas na FPSy (Bioshock i Wolfenstein) cały czas przelatam to sportowymi;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja nieco teraz zmieniam zdanie o Assassynie. Teraz mogę wystawić spokojnie ocene 8/10. -2 za to, że miejscami na prawdę gra jest irytująca, głównie chodzi o sterowanie. Ezio nie zawsze skacze tam gdzie byśmy tego chcieli. Na tomiast sama gra jest całkiem niezła. Z początku wydaje się być nudna, ale potem się rozkręca, robi się coraz ciekawiej szczególnie jak zarabiamy coraz więcej pieniędzy :cool: Duży plus za to, że gra jest dosyć długa. Gram i gram i przejść nie mogę. Oczywiście przechodze też misje poboczne, dlatego gra mi już tyle czasu zajęła, ale jak już grać to na całego, prawda? :)
 
Do góry