Asmax Playbox HD

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czy ktoś już testował organoleptycznie owo urządzenie? Po przejrzeniu instrukcji, biorąc pod uwagę cenę, jako dodatkowy odtwarzacz coś takiego by mi pasowało, ale jak na razie brak informacji od użytkowników. Może ktoś podzieli się opinią...?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Nie obsługuje zewnętrznych napędów DVD

Popytałem trochę i Playbox ma poważny mankament - nie obsługuje zewnętrznych napędów DVD po złączu USB i nic nie wskazuje, aby firmware uzupełniono o taką możliwość...
 

neoandrew

New member
Nie no pamiętajmy, że kosztuje 249 zł i jako tako nie należy się spodziewać cudów (choć obsługa dvd po usb to oczywiście nie żadna super opcja), jak za tą cenę interesuje mnie tylko czy łyka każdy *.avi i *.mkv co najmniej w 720p płynnie i czy nie ma żadnych problemów z napisami i czy te mają wystarczającą jakość.
 

alghar

New member
Dzis przybył do mnie , mkv odtwarza > reszta mnie nie interesuje :),po coaxialu na amplituner z DTS i mamy DD5.1 i DTS,jutro go przetestuje
 

alghar

New member
xvid , mkv czyta dvd czyta vob. po kolei ale co vob. 2-3 sekundy na wczytywanie , jakoś obrazu na tv po hdmi jak z laptopa z Ati ,nie mam zastrzeżen :), dzwięk po coaxialu b.dobry, słychac róznice pomiedzy kablami Klotz i IXOS ,to są moje obserwacje ,nie mam odnośnika do innego kina domowego
 

Marek.x

Member
Mam pytanko: na niebieskim forum ktoś się wypowiada że Asmax gubi synchronizację obrazu z dzwiękiem w plikach MKV gdy się film przewinie.
Ciekawe czy to wina danego egzeplarza,choć raczej jestem za tym że jakiś mkv
odtwarzaczowi nie przypasował (nie określił jakie bitrate,czy dźwięk dts czy ac-3 itp) Więc prośba do kolegi Alghar czy zauważalne są jakieś braki synchro z dźwiękiem przy różnych mkv 720p lub 1080p
Dość długo obserwuję rozwój tych urządzeń,cena asmaxa jest do przyjęcia
ale jak mam kupić kłopot to lepiej jeszcze poczekać lub dołożyć do Asusa lub Xtreamera
Pozdrawiam.
 

alghar

New member
"gubi synchronizację obrazu z dzwiękiem w plikach MKV gdy się film przewinie" u mnie nie , napisy polskie ok, jeden mkv tnie ?????, demo TV Sony 1080p na laptopie "gubi" dzwięk na Asmax-ie nie ,wszystko ok
 

Marek.x

Member
Dzięki za info.Gościu na konkurencyjnym forum pewnie trafił na wadliwy egzemplarz,bo i w divixach traci synchro dźwięk z obrazem.
Pozdrawiam
 

neoandrew

New member
W sumie chyba to się nie opłaca, bo za 250 zeta można mieć dvd co robi to samo a i tackę na cd i dvd ma, jak ktoś ma dużo płyt to kupując to już ich nie obaka, a kopiować na pena to trochę śmieszne, co o tym sądzicie jak się tak zastanowić ?
 

brandt78

New member
Chyba sprzety ci sie pomylily:/ Jaki player dvd za 250zl odtwarza mkv 720p/1080p?
Lepiej "obakaj" co to jest NMT i po co tak na prawde sie je kupuje...
 

neoandrew

New member
Chyba sprzety ci sie pomylily:/ Jaki player dvd za 250zl odtwarza mkv 720p/1080p?
Lepiej "obakaj" co to jest NMT i po co tak na prawde sie je kupuje...

No fajnie, ale czy ty umiesz czytać ? Poważnie pytam, gdzie ja wspomniałem, że potrzebuje mkv, bo nie widzę.

NMT powiadasz..., tyle że to nie jest nmt, tak więc może sam "obakaj" co to jest. Jakby to było na starcie nmt za 250 to brałbym w ciemno, a tak to by trzeba liczyć na to, że ktoś weźmie się za firmware i doda opcje nmt poprzez kartę (którą trzeba by dokupić), a z asmaxem to ja pewności nie mam, że ktoś do ruszy, wd 1 gen. + alternatywny firmware to jest NMT, a nie ta skrzynka.
 

lubicz

New member
Jestem w posiadaniu tego sprzętu - jestem bardzo zadowolony - wszystko działa prawidłowo
czyta wszystko co trzeba - szkoda tylko że RMVB nie dziala -ale jak za taką kwote OK
Stabilny
 
Do góry