Amplituner i kolumny do 4000 zl ???

Bucek

Banned
hej,

pytanko:

czy mozna uzyc amplitunera lub wzmacniacza z USB do odtwarzania muzyki?

np. z pendrive ...


istnieje cos takiego jak uzywanie CD tylko jako czytnika a muzyke dekoduja uklady w ampli ....


skoro te uklady moga dekodowac strumien tego rodzaju to moze sa ampli z USB czytajace muzyke?
 

Moralitos

New member
Dzięki- właśnie wczoraj będąc w salonie zwróilili mi również na nie uwagę i odsłuchiwałem RX2 podpiętych do AVR255. Drzemie w nich spora moc ale nie przekonały mnie od razu. Poza tym są to dość spore gabarytowo monitory, które wymagają już solidnych stendów przez co tracą trochę na samej estetyce. W porównaniu z KEF iQ30 chyba bardziej przypadły do gustu mi te drugie. W poniedziałek jestem umówiony w salonie na dalsze odsuchiwanie i porównania, niestety nie mieli B&W 685 a tylko B&W 686, które już kompletnie nie poradziły sobie z podłączonym AVR255.
Doszedłem natomiast do wniosku, że tego typu monitory poradzą sobie w moim pokoju i będe wybierał z :

1. KEF iQ30
2. MonitroAudio RX2
3. B&W 685 ( jeżeli dane będzie mi ich posłuchać )
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
blackninja napisał:
Stawiam na "2"

tak! - zaczynasz kupowac oczami....nie mowie,ze to zle,niektorym wlasnie to jest najbardziej potrzebne.... posluchaj jeszcze raz wszystkiego.....zobaczymy co wybierzesz ;)
 

Moralitos

New member
Co do wyboru oczami..zdecydowanie nie jest i nie byłby on decydujący. Z drugiej strony nie kupiłbym za już sporo pieniądze nawet świetnie grających głośników, które wyglądały by jak od zestawu miniwieży panasonica:)
Tak jak z kobietą - musi Ci się też trochę podobać:)

A co do mojego wyboru :
raz jeszcze posłuchałem wszystkiego : B&W fajna przestrzeń ale jednak trochę za mało basu jak dla mnie, KEF iQ30 bardzo mi się podobały - straciły jednak na It's a beautiful day Queen'ów bo brakło mi tam trochę dynamiki... MonitorAudio RX2 tym razem wyciągneli mi bas reflexy z tyłu a ja użyłem korektora po czym .... poprosiłem, żeby mi je zapakować:)
Tak więc wybrałem jednak Monitor Audio RX2.

Ale jeszcze nie wiem czy się ciesze bo muszą poczekać w pudełku do weekendu.
Dziękuje za podpowiedzi - szczególnie BlackNinja.
 
Do góry