Ampli do Roth Oli 40

HILUX

New member
Właśnie wybieranie ''wizualnie'' jest największym błędem popełnianym przez wszystkich (nieświadomie). Jedne firmy to wykorzystują inne nie. Gdybym miał kupować oczami to na pewno słuchałbym Monitor Audio - baaaa nie oparłem się pokusie i miałem je :D. Ale jest Klipsch ''Synergy'' (cena). Jak patrze na nie bez maskownic to mi się słabo robi. Ale grają dla mnie najbardziej uniwersalnie. Miałem jeszcze Paradigm Monitor v4 też były bez maskownic paskudne jak dupa pawiana - ale grały świetnie.
Stare Chińskie porzekadło mówi : ''im sprzęt brzydszy tym lepiej zagra'' :)
Gdybym mógł zaszaleć to jeszcze pokuszę się o serię Reference.
 

Tetr1s

New member
No i nigdzie nie mogę znaleźć tego Olic20, ale za to trafilem na oli kh20 subwoofer za 120 funtów nówka z 3 letnia gwarancja i tak sie zastanawiam :) w Polsce taki sub to 1900zl...
 

Tetr1s

New member
Ha. No i mam komplet 5.1 Oli 4020 c2 i kh20. Jako ciekawostke dodam że Roth Oli po kilku mailach odnośnie oli c20 ( nigdzie nie mogłem dostać w uk ) dostałem odpowiedz od Jamesa Roth'a coby się skontaktować z ich siedzibą. Dzwonie dzisiaj rano, a oni mi mówią że mają dla mnie głośnik. Co prawda nie c20 ale c2 ale to to samo. Pytają mnie o adres, a ja zapytałem jaką formę płatności preferują, a oni do mnie że głośnik jest free haha :)

Teraz po drobnej lekturze zastanawiam się nad Onkyo tx 616 ampli. Co Wy na to ? Zagra dobrze z tym zestawem ??
 

tomato10

New member
Ej no to się nazywa załatwienie sprawy. Szacun dla Jamesa !
Z drugiej strony tylko czekać jak się rozdzwonią telefony z prośba o gratisy C2?!!
 

Tetr1s

New member
W dowod wdzięczności wysle im chyba paczkę cukierków chociaż. :) Zastanawia mnie jedynie fakt cen oli c20 w Polsce.... 845 zl... Czyli jakieś £170 gdzie ten głośnik wchodząc do sprzedaży kosztował £89.99 czyli 450zl. Masakra. Dodam ze caly zestaw oli 5.1 tutaj w uk ( oli40 używane, ale jak nówki, oli20 nówki z gwarancja, sub kh.20 nówka z gwar. i free :) oli c2) wyniósł mnie £340 ~ 1700zl. Jest trochę roznicy co ? :) Jeszcze tylko ampik i będzie dobrze.
 
Do góry