Amazon Fire Cube 3 gen.

mat74

Well-known member
Bez reklam
Przestaw w ustawieniach dzwięku w menu kostki dzwięk z "najlepszy dostępny" na "dolby digital +" , Kodi i tak przepusci wszystkie formaty .

Jakie masz ustawienia buforowania ?
 

Astra1

New member
Mat74 jak test kostki przebiega . Synchronizację dźwięku w Kodim trzyma dobrze ? Miałem już zamawiać za 99 euro ale jeszcze czekam czy coś złego Ci nie wyjdzie w testach. Potrzebuję coś do Kodiego z Fen,Pov RD i amplitunera Marantz sr 5014 . Grać nie będę więc nvidia shield odpada i za dużo kasy.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Da się zsynchronizować kostkę w Kodi.
Podtrzymuje jednak swoje zdanie-nadal do Kodi najlepsza jest NVIDIA pro 2019.Ja również nie gram służy mi wyłącznie jako odtwarzacz.Co do jej nadal utrzymującej się ceny-moim zdaniem jest ciągle bezkonkurencyjna choćby ze względu na obsługę wersji 64- bit ,czego zadne inne urządzenie nie potrafi,radził bym więc kupować do póki można dostać nowa z gwarancja.
 

morlinel92

New member
Buforowanie w Omedze ustawiasz w "usługach" , wyłącz je całkowicie.
Było włączone tylko dla NFS i SMB ale profilaktycznie wyłączyłem.
Nie wiem co było problemem, ale już wszystko działa, jak powinno. Zrobiłem sprawdzanie błędów na dysku pod Windowsem (0 znalezionych błędów) oraz defragmentację dysku (chociaż pofragmentowane było 0%).
Następnie podłączyłem pod aktywny hub USB 3.0 z inną ładowarką i kablem UBS i zaczęło działać. Nic nie tnie. Wróciłem na stary hub i dalej jest ok. Wiec zostawiam i obserwuje :)
 
Do góry