a więc mamy już harmana AVR 260

ciahol

New member
a wiadomo moze czym roznia sie nowsze jednostki od poprzednich poza cena :)

Blackninja pracujesz w jakims sklepie z hifi ?-troche czytalem na tym forum i takie odnosze wrazenie...czy w sklepie w Gliwicach czasem?? jestem z Rudy Sl. wiec jak tak jest podjechalbym kiedys na sklep doradzilbys mi w co zainwestowc kase... :)
 

ciahol

New member
sliczne dzieki za odpowiedz, chyba sie skusze na te 260 tylko ciekawe za ile pojawi czasu sie w sklepach... pomysle jeszcze nad ta 360 ale to juz tysiak dorzej :/
 

Prokop

New member
Bez reklam
panerai_47 napisał:
I jak ostatnio w modzie u producentów im nowszy model tym mniejsza moc. A cena wyższa.
W 260 jest ta sama moc co 255 ale jest o dziwo lżejszy o 1,3kg, zastanawiająca sprawa. Reszta różnic to taka interesująca, że można kupywać 255.
 

ciahol

New member
jak to jest wkoncuz hk255, czy obecnie wystepujace w sprzedazy modele sa juz pozbawione tych wad?? sprzedawca w Saturnie twierdzi ze problem jest natomiast w MM zachwala całą gęba...ale to ja strace kase :p

ktory z trzech modeli denon 1910, yamaha 765 badz hk 255 jest najlepszy waszym zdaniem... wiem ze kazdy ma swoj gust ale chodzi mi o caloksztalt sprzetu...

ponoc hk360 jest juz w sprzedazy ale zaden z w/w marketow w swojej ofercie go nie posaida ma ktos jakas info kiedy maja wejsc do sprzedazy?:blagam:
 

pawel-t1

New member
Muzycznie najlepiej zagra HK. W kinie Denon chyba ciut lepiej się spisze, Y nie znam. Zależy z czego będziesz więcej korzystał ale to stereo jest zazwyczaj wyznacznikiem, w kinie różnice będą niewielkie. Ja kupiłem nowe HK255 (produkcja z połowy tego roku) no i była z nim wielka lipa. Nowy soft nie pomógł, serwis 2x tez nie. Pozbyłem się kupy i kupiłem Denona 2309 - HK grał lepiej.
 
Ostatnia edycja:

mundi21

New member
Miałem yamahę, onkyo, mam hk 255 i pomimo wielu problemów jest moim faworytem tak w kinie jak i muzyce, zostanie na dłużej. Denona nie miałem więc na jego temat się nie wypowiadam.
 

Marcin26

New member
Ciahol, HK 360 jest juz w sprzedazy. Dzisiaj stalem sie jego posiadaczem. Chociazby na Allegro kilka sklepow wystawia HK 360.

Pozdrawiam.
 

dyrooo

New member
Witam

Ja również stoję przed wyborem amplitunera do KD. W poprzednim tygodniu miałem możliwość odsłuchu nowego HK 360 i do porównania Denon 1910. Oba amplitunery podłączone były do kolumn Monitor audio RX8. Wybór tych ampiltunerów nie był przypadkowy Denonów słuchałem od lat rónych modeli, HK był dla mnie czymś nowym.
Co mogę powiedzieć to amerykanin zdecydowanie lepiej poradził sobie z wysterowaniem kolumn. Bas schodził zdecydowanie niżej i był lepiej kontrolowany , fragmenty utworów w ktorych było sporo perkusji na Denone brzmiały jak jedno bum bum. Przy Hk dało się odróżnić poszczególne bęby, nie wiem jak to dokładnie określić.
Generalnie Harman zagrał lepiej. Ale różnica nie była powalająca.
 

Mati22

New member
NO tak - HK 360 to jest inna polka - Denon 1910 porownuje sie z HK 255 - w muzyce i tak wygra H/K - Denon zaczyna byc dobrym sprzetem od wersji 2xxx choc nie wiem nie slyszalem jeszcze 1910 - byc moze wtedy zmienie zdanie :cool:
 

ciahol

New member
wiem ze to co napisze bedzie dla wielu z Was smieszne chce kupic pozadny wzmacniacz i mysle tu o hk360 i ma on byc wziety na raty, chwilowo tez niechce przeginac budzetu wiec zakup glosnikow 5,1 chce odlozyc na po splacie hk (czyli w drugiej kolejnosci) i w tym czasie chcialbym wyrwac tanio z allegro jekies altusy (75,110 lub 140) co mysliscie o takim zestawieniu czy na te 10-12miesiecy podołają HK?? w lutym rodzi mi sie syn wiec i tak sukcesem jest przekonanie partnerki na takki "luksus" - gdyz przedemna wiele innych wydatkow zwiazanych z dzieckiem wiec licze na zrozumienie.... :))
 

janek.76

New member
Mam podobne pytanie co do Amplitunera, (kolumny ma już raczej wybrane)

hdtv com pl / forum / ....... t=45722
(sorki, ale jestem tu tak "nowy", że nie mogę dodawać linków)

J.
 

Prokop

New member
Bez reklam
Mati22 napisał:
NO tak - HK 360 to jest inna polka - Denon 1910 porownuje sie z HK 255
HK 360 (355) to napewno inna półka od 255 tyle że cenowa bo jakością brzmienia HK255 niczym nie ustępuje wyższemu modelowi, acz czasami za większą moc i programowalny pilot warto zapłacić więcej. Tylko czy aż tyle więcej.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ciahol napisał:
wiem ze to co napisze bedzie dla wielu z Was smieszne chce kupic pozadny wzmacniacz i mysle tu o hk360 i ma on byc wziety na raty, chwilowo tez niechce przeginac budzetu wiec zakup glosnikow 5,1 chce odlozyc na po splacie hk (czyli w drugiej kolejnosci) i w tym czasie chcialbym wyrwac tanio z allegro jekies altusy (75,110 lub 140) co mysliscie o takim zestawieniu czy na te 10-12miesiecy podołają HK?? w lutym rodzi mi sie syn wiec i tak sukcesem jest przekonanie partnerki na takki "luksus" - gdyz przedemna wiele innych wydatkow zwiazanych z dzieckiem wiec licze na zrozumienie.... :))

przeciez to nie jest wzmacniacz tylko amplituner

amplitunera nie kupuje sie do stereo

dziwi mnie ze ktos ma MA RX i dostego apmlituner zamiast wzmacniacz, jak dla mnie amplitunery graja nedznie, wzmacniaczy jest duzo i mozna wybrac
jak dla mnie amplituner moze byc slaby do kina i tak to tylko bum bum, swist, drapanie
 

ciahol

New member
moze racja malnolem glupstowo czywiscie amplituner...potrzebuje to na 10-12 miesiecy potem dojdzie do tego zestaw 5,1 lecz nie na wszystko mnie bedzie stac odrazu...takie zycie
 

Mati22

New member
CIAHO - masz racjie zawsze jak komus zalezy na dobrym A/V a troche krucho z kasa to zaczyna sie budowac od dobrego Amplitunera.Nie kupuj starego amplitunera bo co pozniej zrobisz !!??
Ja doradzam ci H/K 355 niz 360 - pisze prawie niczym sie nie rozni ( zachwile 1000 odpowiedzi ) muzyce tego nie zauwazysz jak i KD a w kieszeni 500zl - i wtedy mozesz kupic fronty jakies JAMO a za jakis czas jak kasy ci przybedziesz Fronty JAMO pojda na tyl a do przodu kupisz juz konkretne glosniki - a Piecyk zostanie:).
 
Do góry