55w805 czy 55w905 - watro dopłacić 2 tys zł ? Proszę o Rade

accu

New member
Bez reklam
Ceny w905 spadaja, ostatnio widzialem 55" za ok 7,5 tys. w euroagd

Witam uprzejmie,

Należy się z tego powodu , że spadają ceny tego modelu tylko cieszyć . Jak będzie "tylko" około 7K to już
można założyć , że niżej nie zejdzie.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

KamilW124

New member
55w905 w Sony Centre w Szczecinie z 5 letnia gwarancja kosztuje 7899,- MM z 2 letnia gwarancja 7299,- przy czym uwazam ze za jakosc sposrod TV (LCD i PDP) jaka w905 oferuje to i tak za duzo... Przy 5k moza brac jednak w cenie aktualnej sa lepsze odbiorniki - mam wrazenie ze ten TV dostal EISA przede wszystkim za oszczednosc i obraz jaki przy tym oferuje jako kompromis - tylko ze nie spotkalem sie jeszcze na okreslenie jakosc i kompromis obok siebie ;)
 
Ostatnia edycja:

Stef

New member
Wszystko pewnie zalezy od przeznaczenia. Nie ma jak na razie produktu idealnego w kazdym aspekcie. Dla kazdego z nas co innego jest najwazniejsze. Co do nagrod EISA, to wiele osob nie zgadza sie z ich werdyktem, jednakze nie mozna powiedziec, ze nagrody otrzymuja produkty zle, wrecz przeciwnie, nagroda ta jest gwarantem produktu porzadnego. Sony co jakis czas robi promocje, ja kupowalem gdy 5-letnia gwarncja byla w cenie. Zapewne luty-marzec beda obnizki, a Sony pokaze nowy model.
 

accu

New member
Bez reklam
55w905 w Sony Centre w Szczecinie z 5 letnia gwarancja kosztuje 7899,- MM z 2 letnia gwarancja 7299,- przy czym uwazam ze za jakosc sposrod TV (LCD i PDP) jaka w905 oferuje to i tak za duzo... Przy 5k moza brac jednak w cenie aktualnej sa lepsze odbiorniki - mam wrazenie ze ten TV dostal EISA przede wszystkim za oszczednosc i obraz jaki przy tym oferuje jako kompromis - tylko ze nie spotkalem sie jeszcze na okreslenie jakosc i kompromis obok siebie ;)

Witam uprzejmie,
"Przy 5k moza brac" - cytuję.

Marzenia w Święta Bożego Narodzenia nic nie kosztują.:-|

Pozdrawiam,:)
accu:kom:
 

SDman

Banned
55w905 w Sony Centre w Szczecinie z 5 letnia gwarancja kosztuje 7899,- MM z 2 letnia gwarancja 7299,- przy czym uwazam ze za jakosc sposrod TV (LCD i PDP) jaka w905 oferuje to i tak za duzo... Przy 5k moza brac jednak w cenie aktualnej sa lepsze odbiorniki - mam wrazenie ze ten TV dostal EISA przede wszystkim za oszczednosc i obraz jaki przy tym oferuje jako kompromis - tylko ze nie spotkalem sie jeszcze na okreslenie jakosc i kompromis obok siebie ;)

Witam,
przy cenie 5k za 55" go kupię i porobię testy porównawcze w domowym zaciszu z moim ostatnim zakupem PDP 50ST60 zwycięzca zostanie w domu, przegranemu zostanie Allegro.

Pozdr
 
Do góry