50PK950 - LG nie odpuszcza rynku plazmy

bionix

New member
Witam. Jestem zainteresowany zakupem plazmy LG 50PK950. Uzywam w tej chwili 42Q91H samsunga jest super ale czas na zmiany.

Zastanawiam sie tez nad panasoniciem P50G20E. Moze uzytkownicy plazmy LG maja jakies zaastrzezenia co do swoich TV i chca zwrocic na cos uwage... moze zaluja swojego wyboru????

Chodzilem po sklepach i niestety nie znalazlem zadnego PK950 a bardzo interesuje mnie jakiej grubosci jest ramka.. Czekam na zachete. Pozdrawiam.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Pk950 mają chyba w każdym "RTV mix AGD" bo podpisali jakaś umowe z LG i promują ten model. Zawsze stoi w promowanej cześci sklepu w wyeksponowanym miejscu. Przynajmniej w tych kilku w ktorych byłem.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
W internecie nie znalazłem żadnych złych opinii na temat tego modelu i ja osobiście nie zamienił bym tego modelu na żaden inny,wad jeszcze nie zauważyłem jedynie same zalety jeśli chodzi o jakość obrazu,dvix hd ,wifi,podświetlany pilot i mnogość dostępnych ustawień obrazu.
 

witos123

New member
wymiary

Witam. Jestem zainteresowany zakupem plazmy LG 50PK950. Uzywam w tej chwili 42Q91H samsunga jest super ale czas na zmiany.

Zastanawiam sie tez nad panasoniciem P50G20E. Moze uzytkownicy plazmy LG maja jakies zaastrzezenia co do swoich TV i chca zwrocic na cos uwage... moze zaluja swojego wyboru????

Chodzilem po sklepach i niestety nie znalazlem zadnego PK950 a bardzo interesuje mnie jakiej grubosci jest ramka.. Czekam na zachete. Pozdrawiam.

Ja niedawno kupiłam właśnie LG 50PK950. Ramki prawie nie widać. Lg nazwało to BORDERLESS design. Ale boczne to ok 25 mm górna ok 12mm a dolna ok 35 mm. Tak mniej więcej zmierzyłem. W praktyce na prawdę świetnie to wszystko wygląda po względem stylistycznym. Dodaj jakość obrazu bez"lustra" i świetny kontrast i marzenie. Ja już jestem zakochany, no ale to tylko ja:p
 

Prezes59

New member
Ja niedawno kupiłam właśnie LG 50PK950. Ramki prawie nie widać. Lg nazwało to BORDERLESS design. Ale boczne to ok 25 mm górna ok 12mm a dolna ok 35 mm. Tak mniej więcej zmierzyłem. W praktyce na prawdę świetnie to wszystko wygląda po względem stylistycznym. Dodaj jakość obrazu bez"lustra" i świetny kontrast i marzenie. Ja już jestem zakochany, no ale to tylko ja:p
Tylko się mogę podpisać pod tym postem.Mam go od maja i pełna satysfakcja.Dodam do wypowiedzi witosa ,że te minimalną ramkę tylko widać jak TV załaczony a wykonanie super -żadnego plastiku tylko szkło i metal(tył), obraz bajka i mnogosc ustawień.Będziesz zadowolony!
 

bionix

New member
Wielkie dzieki za opinie. Juz prawie bylem zdecydowany a tu wode zmacila plazma samsunga PS50C7000 i gdyby nie kuszace 3D juz LG stalby u mnie na RTVace. Pozdrawiam.
 

bionix

New member
Heh na Panasonica w 3D mnie nie stac niestety. LG PK950 jest super juz prawie zamawialem. Budzetowo stoje w granicach 5 tys. Mam mozliwosc w tej chwili uplynnic swoja plazme 42 wiec jest to teraz najlepszy moment na wymiane tv na wiekszy.. nie wiem czy bede mial jeszcze taka mozliwosc w przeciagu kilku lat wiec kuszace 3D mnie przekonuje szczegolnie ze lubie sobie pograc na konsolkach i mozliwosc grania w 3D hmmm ... super. Zastanawie sie jeszcze...

ciekawe jak rozwinie sie technologia 3D i jakie ma wady obecna. Pozdrawiam.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
W przypadku Samsunga to porażka ,więc poczekaj na Panasonica bo wchodzą nowe modele i ceny wkrótce spadną szczególnie w sklepach internetowych i dobrze ci radzę przejrzeć internet a nie tylko forum,bo mało kto przyznaje się do wad swojego tv!LG w tym roku za tą kasę jest najlepszą ofertą i każdy kto jest dobrze rozeznany w temacie tegorocznych plazm powie ci to samo.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Daj spokój z tym 3D, kino to to nie będzie. Poza tym co chcesz na tym tv oglądac, żadna stacja telewizyjna nie pali sie do wprowadzania programów w 3D, czasem ktoś puści jakiś mecz ale raczej jako ciekawostkę. W sumie wole mecze puszczane w tradycyjnym FHD 2D. Pare razy obejrzysz sobie film na tym 3D i wrócisz do normalnego ogladania.
Wczoraj czytałem artykuł że to całe 3D okazało sie na razie wielkim niewypałem, a sprzedasz sprzętu z ta technologią jest na tragicznie niskim poziomie i wszystkim producentom przynosi to na razie straty. Więc albo sporo obniżą ceny i wzrosnie sprzedaż albo musza wymyslić jakis inny technologiczny cud zeby namówić ludzi na wymiane obecnych telewizorów.
 

Prezes59

New member
Heh na Panasonica w 3D mnie nie stac niestety. LG PK950 jest super juz prawie zamawialem. Budzetowo stoje w granicach 5 tys. Mam mozliwosc w tej chwili uplynnic swoja plazme 42 wiec jest to teraz najlepszy moment na wymiane tv na wiekszy.. nie wiem czy bede mial jeszcze taka mozliwosc w przeciagu kilku lat wiec kuszace 3D mnie przekonuje szczegolnie ze lubie sobie pograc na konsolkach i mozliwosc grania w 3D hmmm ... super. Zastanawie sie jeszcze...

ciekawe jak rozwinie sie technologia 3D i jakie ma wady obecna. Pozdrawiam.
bionix daj sobie spokój z 3D( tak jak pisze cactusec) to jakies nieporozumienie(może kiedyś0Bierz LG i najwyższy model a na pewno będziesz zadowolony.
 

Veezo

New member
Panowie jak ta plazma daje sobie rade z ps3? W gry ktore gram to fifa, cod. Mam zamiar kupic ten model - w uk jest to pk990. TV bedzie podpiety do ps3 po kablu hdmi oraz euro zlacze do CP oraz mam zamiar kupic glosniki logitecha z5500 i podlaczyc je optykiem do TV. Drugie pytanie to czy ten model LG obsluguje DTS ? dzieki wielkie
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Jeśli kupujesz plazmę myśląc tylko o korzystaniu z konsoli to kup sobie g20,ma pełną rozdzielczość full hd i na grach spisuje się znacznie lepiej(miałem g10),Lg spisuje się lepiej przy odbiorze tv sat i analogowej,natomiast poziom odtwarzania dvd i blu-ray jest taki sam,więc dobrze przemyśl do czego ma ci służyć i powodzenia przy wyborze bo miałem ten sam problem.
 

Veezo

New member
Panasy odpadaja, To sa golasy i brzydale, Nie jestem jakis mocno wymagajacy bo jak na razie uwazam ze moj LG LCD ma swietna jakosc a jest z nizszej polki tak wiec ja nie jestem videofillem czy cos w tym rodzaju. LG nie dosc ze swietnie wyglada to jeszcze ma takie funkcje, ktore mi beda bardzo przydatne typu DLNA, NetCast. Jezeli na Lgku da sie normalnie grac z plynnym obrazem to jest dobrze a T nie kupuje tylko do gier ale tez patrze pod tym wzgledem. Pozdrawiam
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Też tak uważam,ale lepiej wiedzieć bo podawane są sprzeczne informacje.Wracając do tematu grania to uważaj na powidoki,bo w połączeniu z pc Lg wypada wręcz żałośnie i ''don111'' ma rację w tym temacie,dlatego ja jako pierwszy na pewno nie zaryzykuję kilkugodzinnego grania widząc co się dzieje po kilkuminutowym przeglądaniu strony przy trochę jasnym tle z kolorowymi obrazami co prawda po jakimś czasie wszystko znika,ale co się będzie działo po kilku godzinach grania???!!
 

rajmar

New member
witam , tak sobie czytam ten watek , bo przymierzam sie do lg'ika i mam pytanie ? czy jest w nim mozliwosc wylaczenia efektu teatralnosci przy filmach , bo ogladalem u kogos filmy na panasie g20 i tam jest taka opcja (chyba ifc sie to nazywa) , a bez tej funkcji jest o wiele lepiej . jak jest w lg moze wlasciciele lub znawcy tematu pomoga ?
 

pierwszy

Banned
Też tak uważam,ale lepiej wiedzieć bo podawane są sprzeczne informacje.Wracając do tematu grania to uważaj na powidoki,bo w połączeniu z pc Lg wypada wręcz żałośnie i ''don111'' ma rację w tym temacie,dlatego ja jako pierwszy na pewno nie zaryzykuję kilkugodzinnego grania widząc co się dzieje po kilkuminutowym przeglądaniu strony przy trochę jasnym tle z kolorowymi obrazami co prawda po jakimś czasie wszystko znika,ale co się będzie działo po kilku godzinach grania???!!

nic
10 min ism i po problemie
 

Adrian85

New member
Bez reklam
''rajmar'' tu jest ok,ale czasem przycina obraz(youtube ps8000),na pc dość często przynajmniej w moim modelu,ale najbardziej jest to widoczne na statycznym obrazie.Na razie nie gram więc nie wiem na ile to przeszkadza.
 
Do góry