4K - konsumenci są w całkowitym chaosie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
4K - konsumenci są w całkowitym chaosie.

Tylko 26% z tych, którzy widzieli telewizory 4K TV zainteresowanych jest ich zakupem. A
tylko 6% z tych, którzy słyszeli o 4K jest zainteresowanych tą technologią.

Główną idea : Podróż na łodzi w nieznaną nadzieję ... ultra - wysokiej ignorancji, może zakończyć się fiaskiem jak rozwój technologii 3D.
Badanie Leichtmana dokładnie odzwierciedlają postrzeganie konsumentów najnowszej technologii w telewizorach, jako zapakowane coś, w jakiejś technologii, do jakiś warunków i trendów.
Problemy biorą się z niedoskonałej wiedzy, która pochodzi z coraz mniej dostępnych czytelnych treści informacji.

I jeśli ktoś twierdzi, że czas na nowoczesny styl życia jest bardziej wartościowy niż kiedykolwiek, odpowiadam, że lepiej byłoby zmniejszyć o połowę śmieciowych informacji czy "podglądactwa" aby poświęcić się rzeczowej informacji.

Jeśli nic innego niż nasza kieszeń nie trafia do naszej świadomości konsumenckiej to biada nam, biada. Przecież nawet świadomi i wyszkoleni użytkownicy nie wiedzą na co lepiej zwrócić uwagę.
A przecież nowe rozwiązania HDR, czy Bright Premium dają znacznie więcej radości dla oka niż 4K.
fullhd.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Pod którymi się podpisujesz.
Jak cytujesz innych to podaj kogo i skąd cytujesz.
Nieprawdą jest. że klienci są w rozterce z braku wiedzy.
Chodzi o coś zupełnie innego. O to, ze producenci starają się namówić nas klientów na coś obecnie zupełnie dla nas nieprzydatnego.
I już klienci to wiedzą. Nie łykają ich bełkotu marketingowego bezkrytycznie.
Sytuacja się zmieni, jak będziemy mieli w domach nowości filmowe w 4K.
Nie trzeba będzie nas wtedy zbytnio namawiać. Sami poszukamy TV które będą w stanie nam je odtworzyć. Obecnie po co?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
HQ to teraz napisałeś - 101 % zgody :) ja pisałem w tym kontekście od dawna... choć kiedyś zapewne wszyscy będziemy mieli tv 4k albo jakieś inne cuda ... bo innych nie będzie..
 

RHJG

New member
Bez reklam
Ok ja nie jestem konfliktowy,mam kałacha pod łóżkiem i dwa granaty w świątecznym ubraniu....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie jest oczywiste że 4k to nie da sie porownać do 3d - jedno i drugie ma zwolenników jak i przeciwników... Ale pamietam czasy jak Kiki chwalił 3d... ja osobiście też 3d lubię .. ale to kwestia gustu co kto lubi..
 

mirej

New member
Ja chciałbym i 4K i 3D.. Tylko nie ma co ogladać! SAT - puki co tylko testy. BD brak nowych pozycji 3D o 4K pomarzyć. Wypożyczalnie padają. Internet za słaby..
Widać że mamy do czynienia z wciskaniem kitu!!! Jeżeli produceńci sprzętu nie zaangazują się w produkcję video to za niedługo nie będą mieli komu sprzedawać tych wodotrysków.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Ja chciałbym i 4K i 3D.. Tylko nie ma co ogladać! SAT - puki co tylko testy. BD brak nowych pozycji 3D o 4K pomarzyć. Wypożyczalnie padają. Internet za słaby..
Widać że mamy do czynienia z wciskaniem kitu!!! Jeżeli produceńci sprzętu nie zaangazują się w produkcję video to za niedługo nie będą mieli komu sprzedawać tych wodotrysków.
Póki co jest Astra satelita i YT
 

_KingKong_

New member
Oby tak było. Swoją drogą pewnie znowu zacznie się odgrzewanie starych filmów zremasterowanych do 4k :) Alieny, Star Warsy, tego typu klasyki na których można ponownie łatwo zarobić.
 
Do góry