40W4000 kontra 40W4500

Ares78

New member
Nie wiem czy będzie sens pozbywać się w4000 po roku, jakby nie patrzeć jest to dobry telewizor nawet po uwzględnieniu braku 100hz. Już lepiej zacząć się rozglądać po 2-3latach, kiedy technologia pójdzie do przodu (może wreszcie OLED dla zwykłych śmiertelników?). Co do współpracy z PS3, są gracze i gracze, sam zazwyczaj gram na w4500, ale czasami kobieta zmusza mnie do przeniesienia się z salonu, wtedy podpinam do w4000, różnica jest, ale nie na tyle duża żebym myślał o zmianie telewizora w sypialni na nowszy.
 

Sych

New member
Jeżeli kogoś stać, dlaczego nie... Sprzedaje starszy, kupuje nowszy.. Mi to z czystego lenistwa nie chciało by się kupować, sprzedawać i tak co pół roku. Chociaż, jak napalę się na jakiś produkt, to nie ma siły, która by mnie powstrzymała. No, poza moją dziewczyną, ale ona ma lepszą pozycję wyjściową przy tego typu negocjacjach...
 

Royek

New member
Ja jednak wybrałem oszczędność. Dzisiaj zamówiłem 40W4000 i też będe miał gratis 5 lat gwarancji. Podobno od 20 marca sony wraca do tej promocji. Przynajmniej takiej informacji udzielił mi pracownik autoryzowanego sklepu sony, w którym dokonałem zakupu.

Pozdrawiam :)
 

WojtR

Member
Bez reklam
Royek napisał:
Ja jednak wybrałem oszczędność. Dzisiaj zamówiłem 40W4000 i też będe miał gratis 5 lat gwarancji. Podobno od 20 marca sony wraca do tej promocji. Przynajmniej takiej informacji udzielił mi pracownik autoryzowanego sklepu sony, w którym dokonałem zakupu.

Pozdrawiam :)

no to jest news
 

cyber78

Member
Bez reklam
bardzo możliwe, dodatkowa gwarancja SONY 5 lat jest zawsze za dodatkową opłatą, ale SONY co kilka miesięcy robi te promocja , że jest to gratis.
A teraz, przy takim kursie euro to na cenie coraz trudniej zejść, więc to może być dodatkowy punkt na korzyść SONY.
 

p.stasiak

New member
Royek a jestes pewien ze dostaniesz tą 5 letnią gwarancje? Jeśli wejdzie od 20 marca, to twój zakup jest wcześniejszy i pewnie nie będzie działać wstecz. Może lepiej było poczekać te 2 dni.
 

Royek

New member
Dzwoniłem do sklepu i powiedziano mi, że wystawią fakturę z dniem 20 marca tak bym dostał gwarancje 5 lat. W innym wypadku kupił bym kilka dni później. Dla pewności jeszcze jutro zadzwonię tam i pogadam o tym.
 

Ares78

New member
Royek napisał:
Dzwoniłem do sklepu i powiedziano mi, że wystawią fakturę z dniem 20 marca tak bym dostał gwarancje 5 lat. W innym wypadku kupił bym kilka dni później. Dla pewności jeszcze jutro zadzwonię tam i pogadam o tym.
I jak telewizor już w domu?Udało Ci się załatwić w sklepie tą fakturę na 20 marca, bo głupio by wyszło jakby zabrakło 3 dni do uzyskania dodatkowej gwarancji. Druga sprawa ładnie się zdziwiłem jak się okazało, że tym razem promocja trwa prawie cały rok (do 31 grudnia) :shock:
 
Do góry