TV OLED Philips 65OLED807 - recenzja | test | opinie

Madball7

New member
Witam. Zakupiłem ostatnio ten model tv i chciał bym podpytać o ustawienia obrazu. To mój pierwszy OLED. Macie jakieś ustawienia które wyciągną lepszą jakość niż w dedykowanych trybach? Albo który tryb jest najlepszy do danego formatu.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Mnie najbardziej wkurza w tym TV bardzo widoczna posteryzacja w wielu ciemnych scenach. I nie ma tu znaczenia czy film jest HD czy 4K i z jakim bitrate. W ciemnych scenach wyskakuje to co chwilę, jakby procek nie wyrabiał i dodawał "śmieci" od siebie albo miał zły algorytm. Chętnie bym się pozbył tego paskudnego zjawiska, choć obawiam się, że nie jest to możliwe (nie znalazłem ustawienia, które ten efekt by choć trochę zmniejszało).
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
kiki...co się dzieje ,że posty znikają?Przed paroma minutami napisałem tu do kola01 i już tego posta nie ma.:cry:
Mnie najbardziej wkurza w tym TV bardzo widoczna posteryzacja w wielu ciemnych scenach. I nie ma tu znaczenia czy film jest HD czy 4K i z jakim bitrate. W ciemnych scenach wyskakuje to co chwilę, jakby procek nie wyrabiał i dodawał "śmieci" od siebie albo miał zły algorytm. Chętnie bym się pozbył tego paskudnego zjawiska, choć obawiam się, że nie jest to możliwe (nie znalazłem ustawienia, które ten efekt by choć trochę zmniejszało).
A kalibracja?Oczywiście profesjonalna?Wydaje mi się ,że powinna pomóc.Przynajmniej częściowo.
 

MuraTV

New member
Mam problem z epg które aktualizuje się tylko jak przełączę na dany kanał. W trybie podglądu nie zmienia się. Mial ktoś podobnie ?
 

Attachments

  • IMG_8699.jpeg
    IMG_8699.jpeg
    81,2 KB · Wyś: 95

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
OK. ale przypomnij się proszę na PW - bo tematy inne przeglądam późnym wieczorem. Na PW zaglądam rano.
 
Do góry