Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, po co zewnętrzny tuner jak jest wbudowany w telewiozr? Jeden pilot, jedna lista kanałów dla różnych tunerów, lepsza jakość obrazu niz z tunera zewnętrznego itd.
W takim razie po co kupować telewizor z wbudowanym w niego tunerami naziemnym, satelitarny i kablowym jak można kupić bez tego jako monitor.
 

techfan

New member
Jest to mój pierwszy telewizor z ambiilight i powiem, że robi wrażenie, oglądanie filmu z tymi światełkami to świetne doświadczenie. Co do obrazu jest bardzo dobry choć przy porównaniu do Samsunga Neo QLED 4K QN91B jest widoczna różnica na korzyść Samsunga szczególnie w materiałach 4k na YouTube, które wyglądają tam super szczegółowo, gdzie w Philipsie widać lekkie rozmazanie.Na serwisach Netflix, Amazon obraz bardzo fajny, czysty a czerń też niczego sobie. Bardzo dobre kąty widzenia, tutaj nawet wyżej wymieniony Samsung przegrywa. Super sprawa to obrotowa podstawka,można sobie przekręcać ekran w zależności jak siedzimy. W porównaniu do Samsunga wydaje mi się, że tutaj potrzeba więcej ustawień aby dostosować sobie obraz pod oglądany materiał jak sport czy film, tam było to bardziej przystępne i wymagało mniej przestawiania suwaków, włączyłeś i grało. Ogólnie po pierwszych wrażeniach jestem bardzo zadowolony
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie jest, myślałem że Panasonica z Androidem produkuje Vestel, a tu się okazuje że TCL.
Tak samo chyba telewizory dla Xiaomi produkuje w Polsce TCL.
 

luck76

Well-known member
Dla mnie jest, myślałem że Panasonica z Androidem produkuje Vestel, a tu się okazuje że TCL.
Tak samo chyba telewizory dla Xiaomi produkuje w Polsce TCL.
Mądrzy ludzie w dużych korporacjach doszli do wniosku, że nie ma sensu kopać się w niskomarżowych klasach. W Czechach zamiast tego robią teraz pompy ciepła a w PL Chińczyk trzepie najtańszy sort. Jestem ciekaw kto im będzie te miniledy robić :)
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Media Expert i x.com wyprzedały się szybko 65PUS8818 za 4999zł i jest ich brak
Natomiast w Media Markt telewiozr ten podrożał na 6199zł 😲
 

TIRPIC

New member
Powoli rozglądam się za nowym TV. Prawdopodobnie będzie to 50PUS8818, jednak problemem jest jego dostępność, a raczej jej brak. Aktualnie dostępny jest tylko w dwóch sklepach, nie licząc Allegro. Jednak w MM jego cena jest wyższa niż w innych sklepach, a o Sferis słyszałem parę nie ciekawych opinie. Czy słaba dostępność tego modelu wynika z tego że jest to świeży model, czy występują jakieś problemy z produkcją/dostawami?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne bez ograniczeń - zapraszam.
Dla członków forum masz specjalną ofertę z pakietem gratisów dodatkowo.
 
Do góry