Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Ainarf

New member
W wielu miejscach słyszałem, ze jak wychodzą nowe modele na dany rok, to warto kupić poprzednie bo cena starych jest na plus a różnice w nowych modelach są niewielkie rok do roku. Z drugiej strony teraz mam okazje kupić tv i ma on służyć długi czas, także im nowszy tym lepszy...nie widziałem jakiegoś dokładnego testu 8818 ale z Twoich uwag wygląda, że nowy model jest bardzo udany. I może warty swojej ceny?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Philips co dwa lata zmienia procesor na nowy te z końcówką 6 i 7 mają starego MediaTeka MT5895 , ten z końcówką 8 ma nowego Mediatek Pentronic 1000 i też ten sam będzie w nowych w przyszłym roku. Stary procesor miał problem z odbiorem kanału Wydarzenia24 z naziemnej, poprawiono to ale nie do końca, czasami jak źle zaskoczy to nadal ten kanał nie działa, trzeba przełączyć na inny i wrócić. Wcześniej w ogóle tego kanału nie dało się oglądać.

Natomiast nowe z końcówką 8 prawdopodobnie nie mają nagrywania kanałów naziemnych i satelitarnych na pamięć przenośną USB oraz nie obsługują żarówek sterowanych Ambilight.

Kiki, proszę załóż już nowy wątek dotyczący nowych modelu PUS8818, by pisać już w odpowiednim wątku. Czekam cały czas na Twój test.
 

deti

New member
Jak możesz to stwierdzić skoro to nowy model... dziwne by było jak by już mu się kurz dostawał...
P.S. Wiesz co oznacza wykrzyknik? Stosujesz go nagminnie i chyba nie zdajesz sobie sprawy jak to wygląda...
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Od początku .
Czyli dokładnie od kiedy?
Bo ta odpowiedź ,jak to często u Ciebie bywa jest żadna.
A skoro mówisz, że masz go u siebie to rozumiem ,że jest to normalnie użytkowany przez Ciebie ,stojący w domu telewizor?
I nie chodziło bynajmniej o egzemplarze sklepowe, sprzedawane ludziom. ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A wg Ciebie jaki okres użytkowania jest potrzebny ?
Ile godzin dziennie?
Mieszkanie w jakiej części Polski ?
Jakie warunki sterylności ?
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem jaki okres jest potrzebny.U tej nielicznej grupy użytkowników,,której dotyczył ,występował po różnym czasie.I nie każdy, głaszał tą "usterkę",co by raczej wskazywało na niestaranny montaż niż wadę konstrukcyjną.Pytanie o sterylność jest raczej bez sensu W normalnym użytkowaniu matryca nie ma prawa puszczać kurzu. To nie jest tv do młyna, że pytasz, o sterylność.
Dlatego pytałem Ciebie o sposób w jaki użytkujesz, ten tv.A Ty zamiast po prostu odpowiedzieć to zadajesz, ,mówiąc delikatnie, dziwne pytania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sam zapytałeś o wątpliwości użytkowania.
Nie ma kurzu !
Były kiedyś tylko w Samsungu i Philips na matrycy Samsunga kilka lat temu.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pierwsze egzemplarze tegorocznych Philipsów 65PUS8818 pojawiły się w Media Expert ok. 18 czerwca, Kiki w swoim sklepie miał trochę później, więc przyjmijmy że ma go u siebie od końca czerwca tego roku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. Każdy może pytać , mimo różnych intencji.
Jestem użytkownikiem , korzystam z niego codziennie.
 
Do góry