źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

aeiouy

New member
chrisjan napisał:
Witam,

Będę wdzięczny jeżeli tez ktos zaprosi mnie na HDbits.

chrisjan(at)op.pl
poszlo

Jeszcze mam 3 zaproszenia. Piszcie.
Jak zawsze kto pierwszy ten lepszy, ale tym razem rozdaje ludziom, które mają min. 6 postów.

Pozdrawiam
 

batton23

New member
Witam
aeiouy bardzo cie proszę o jedno zaproszonko na HDBits.
nie mam co prawda jeszcze 6 postów ale myśle ze to szybko nadrobie jak wkońcu kupie LCD'ka (46XD1 albo 46Z70) i postaram się go dokładnie opisac na tym forum...
z góry dziękuję
pozdrawiam
 

ravel

Banned
Witam
Ja też bardzo prosze o jedno zaproszenie już po raz kolejny. Może Ty będziesz dla mnie łaskawszy. Niedawno kupiłem lcd ,mam PC-ta ale nie mam prawie żadnego materiału w HD :( .
Z góry bardzo dziękuje.
pozdr
NIE PODAJEMY SWOICH MAILI
 

ravel

Banned
Witam
Mam problem z rejestracją na hdbits.
Nie wiem coś żle robię bo nie mogę się zalogować na stronie. Po wpisaniu danych w oknie rejestracji i przejściu dalej pokazuje mi się komunikat "Your IP address (XX.XX.XX.XXX) is already in use". Co z tym adresem mam zrobić? :oops:
Nie chciałbym ,żeby było to stracone zaproszenie:( .
pozdr
ravel
 

piciuuu

New member
ravel napisał:
Witam
Mam problem z rejestracją na hdbits.
Nie wiem coś żle robię bo nie mogę się zalogować na stronie. Po wpisaniu danych w oknie rejestracji i przejściu dalej pokazuje mi się komunikat "Your IP address (XX.XX.XX.XXX) is already in use". Co z tym adresem mam zrobić? :oops:
Nie chciałbym ,żeby było to stracone zaproszenie:( .
pozdr
ravel

moze jestes w sieci lan i ktos z innego kompa jest zarejestrowany na zewnetrzne IP?
 

piciuuu

New member
ravel napisał:
Wlasnie tak jest co w zwiazku z tym mam zrobic?

spróbuj może przez proxy ale jakos nie wydaje mi sie zeby sie udalo ale sprobowac warto, jak to nie pomoze to pogadaj z adminem, jesli lan jest polaczony z netem za pomoca szybszego dsla to chyba pod jedna linie przysluguje do kilka IP wiec moze admin cos poradzi
 

ketrab

New member
:|

Heh taką samą ofertę wymiany składałem ponad 1,5 miecha temu i do tej pory 0 odzewu. No i w sumie nie ma się co dziwić…

:-|
 

bryndza4

New member
Czy mogłby mi ktoś wysłać jakiekolwiek zaproszenie do serwisu z materiałami HDTV? Z góry serdecznie dziękuje:) bryndza4(nie_pisz_tego)wp.pl
 

scypior

New member
Hejka!

Takze bylbym wdzieczny za zaproszenie:)

bartosz_przygoda at poczta kropka onet kropka pl

(Przepraszam za forme, ale lepiej nie podawac maili doslownie)
 

Mefikon

New member
Hej
Jak by ktos poratowal mnie zaproszeniem na HDbits to byl bym bardzo wdzieczny w zamian moge jedynie zaoferwac zaproszenie na polshtracker a tam materialu hd jak na lekarstwo.
Mam nadzieje ze ktos sie zlituje bo hd tv tuz tuz
 
Ostatnia edycja:

aeiouy

New member
Mefikon napisał:
Hej
Jak by ktos poratowal mnie zaproszeniem na HDbits to byl bym bardzo wdzieczny w zamian moge jedynie zaoferwac zaproszenie na polshtracker a tam materialu hd jak na lekarstwo.
Mam nadzieje ze ktos sie zlituje bo hd tv tuz tuz
moj mail waldemarczech (at) yahoo(kropka)co(kropka) uk

Poszło :)


Miłego ściągania, ale uważaj na Ratio:)

Pozdrawiam.
 

Mefikon

New member
Dzieki Aeiouy.
Temat ratio jest mi znany nie od dzis ;).
Jak bys mogl jeszcze wykasowac mojego maila z cytatu to juz by byla pelnia szczesci.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie wielkie dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry