źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

matix

New member
klienty torrent

na przyszlosc: pisze klienty ktore sa banowane przez hdbits. takze nie uzywajcie tych co tu wystepuja (starsze wersja bo nowe jak najbardziej).Polecam szczegolnie utorrent. raz ze bardzo malo zuzywa systemu a poza tym jest prosty i szczegolnie lubiany na hdbits (oczywiscie powyzej v1.6)
Oto lista:
  • Azureus < 2.4
  • Bitcomet < 0.7
  • Bitlord
  • BitSpirit
  • Sharaza
  • G3
  • eXeem
  • Edonkey Plugin
  • MLDonkey
  • Transmission
  • Utorrent < 1.6
 

johnzey23

New member
wiem, ze takich prosb w tym watku jest wiele ale moze i dla mnie znalazloby sie wolne zaproszenie hdbits.org?? jestem swiezo upieczonym i bardzo zadowolonym posiadaczem panasa 42pv60 i pale sie do przetestowania na materiale hd. z gory wielkie dzieki
mail : wroblewski.maciej@wp.pl
 

kaammyyk

New member
hdbits

neoClouseau napisał:
Serdeczna prośba o zaproszenie na HDBits oraz/lub PT. Doświadczony w obsłudze p2p, od dawien dawna release'ujący w sieci ed2k, nie przyniosę nikomu wstydu ;). Łącze symetryczne - 4092/4092. rozowejabole@o2.pl Pozdrawiam.


Taki doświadczony? Podajesz email który jest już w użyciu na hdbits. Czyżbys stracil tam konto ?A chcialem Ci dac zaproszenie....
 

matix

New member
ja mu dalem

kaammyyk napisał:
Taki doświadczony? Podajesz email który jest już w użyciu na hdbits. Czyżbys stracil tam konto ?A chcialem Ci dac zaproszenie....

nie, ja mu po prostu dalem. zle oceniles. ;) widze ze nie tylko ja rozdaje :)
 
P

pajonkhfat

Guest
Byłbym wdzięczny za zaproszenie na HDBits... wielkie dzięki....

BTW: dzięki temu forum znalazłem w końcu argumenty jak przekonać żonę, że X360 jest niezbędny w domu ;). Dzięki.
 

kaammyyk

New member
hdbits

pajonkhfat napisał:
Byłbym wdzięczny za zaproszenie na HDBits... wielkie dzięki....

BTW: dzięki temu forum znalazłem w końcu argumenty jak przekonać żonę, że X360 jest niezbędny w domu ;). Dzięki.

Zeby ci ludzie wiedzieli ze trzeba jescze podac email! to by bylo ok!
 
Status
Zamknięty.
Do góry