Znów to samo: wybór kina

Robert_em

New member
Witam!

Potrzebuję kino domowe.

Budżet do ok.3000zł
Salon ok. 25m2
Proporcje: film 70% muzyka 30%
Potrzebuję podpiąć (po HDMI z dźwiękiem) X360, N-box i DVD, ew.lapka czasem, choć wygodniej byłoby jakieś Bluetooth do lapka.

Myślałem o Onkyo 507, lub Yamaha 465, ew. może jakiś Denon 1509 (choć Denon ma trochę mało wejść HDMI :confused:

Do tego Jamo 606 HCS3+Sub200

A może jednak coś innego?
Co myślicie?
 

Robert_em

New member
blackninja myślisz, że nie potrzebuję suba?

QQ5000 lepiej zagrają od Jamo606+sub200 Jamo? :rolleyes:

Muszę posłuchać,tylko jeszcze nie wiem gdzie :rolleyes: (dół łódzkiego, śląskie)

A w czym (chodzi mi o parametry) Onkyo 507 jest lepsze od Yamahy 465?

No to mam zagwozdkę...:confused:
 

jaksel

New member
Robert_em napisał:
Witam!

Potrzebuję kino domowe.

Budżet do ok.3000zł
Salon ok. 25m2
Proporcje: film 70% muzyka 30%
Potrzebuję podpiąć (po HDMI z dźwiękiem) X360, N-box i DVD, ew.lapka czasem, choć wygodniej byłoby jakieś Bluetooth do lapka.

Myślałem o Onkyo 507, lub Yamaha 465, ew. może jakiś Denon 1509 (choć Denon ma trochę mało wejść HDMI :confused:



A może jednak coś innego?

Co myślicie?

.itam wszysktich,

Mam zuperłenie identyczny dylemat i identyczny pokój i kase , ale jako zadeklarowany użytkownik Yamahy chciałbym wymienić stary ampli GX-5 na RXV 465 lub HTR 6030 czy ktoś mógłby doradzic?
 

mar4

New member
dlaczego 507 wciąga nosem 465 - jest az tak duza powiedzmy przepasc? - mozesz podac jakieś konkretne różnice? (tez mam podobny problem a do zakupu przymierzam sie juz od naprawde dawna)
 

Robert_em

New member
Kupiłem :D

Onkyo 507 + Jamo 606 + sub Jamo200

I jestem mega zadowolony! :D

Jedzie mi do tego WD Live HD Media Player i więcej mi do szczęścia nie trzeba.

Dzięki blackninja za ofertę, ale w Wawie znalazłem za tą samą kaskę, a że mam dużo bliżej do stalicy to zakupu dokanałem tam.
Do tego kable Profigold i chałupa mi się trzęsie :D

Pozdrawiam.
 

kodi1985

New member
Robert możesz powiedzieć coś wiecej o zakupie ? Gdzie kupiłeś w stolicy i za ile ?

Dzięki.

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry