zmiana Yamaha RX-V661 na tańszy :-(

ESOX

New member
Hej

Niestety z powodu ogromnych problemów finansowych jestem zmuszony sprzedać amplituner Yamaha RX-V661 - (czarny) praktycznie nowy gwarancja.
Po pierwsze ile mogę sobie za to cenić? a po drugie co proponujecie tańszego do 500zł - wiem będzie używany, technologicznie starszy itp. Dam radę coś z RDS i 5,1 (dolby i dts) - Nie chodzi o bajery ale o praktykę. Co proponujecie?, co jest warte uwagi z tych starszych modeli
PS. Głosniki mam jamo 606
 
Ostatnia edycja:

wabigon

New member
a moze onkyo

cześć. Nie wiem czy cię to zainteresuje albo czy jest to temat akurat na to forum, ale mam do sprzedania amplituner ONKYO model 501, kolor srebrny (taki szampański właściwie) w stanie idealnym oczywiście z pilotem. Amplituner ma 3 lata, nie ma praktycznie zadnych oznak używania i gra super, ale po przeprowadzce nie mam na niego miejsca. Chciałbym za niego 600 ale mozemy sie dogadać. Ma dekodery o których wspomniałeś a oprócz tego jeszcze te na 6.1 (dts es, dd ex).
 

don111

Banned
sprzedasz ze stratą, jeśli się uda to max weźmiesz z 900-1 tys. zł (jeśli to prawie nówka tak max 3 mies.)
jak potrzebujesz kasy to weź jakiś kredyt bo więcej stracisz na takiej zamianie niż zyskasz ;)
 
Do góry