Zmiana wzmacniacza

dzik87

New member
Z nadem polskie harpia acoustics sa strojone. Na pewno maja wiecej do zaoferowania niz monitor audio czy b&w w tej cenia.


Bardzo dobre sa rowniez audiosolutions euphony albo tannoy precision 6.2 czy 6.4 z uk w promocji. Scena kosmos, potrafia generowac dzwieki nawet na prawo od prawej kolumny i na odwrot po lewej stronie. Scena jest tak glebok ze odstawione na metr od sciany sprawiaja wrazenie braku sciany w pomieszczeniu.
 

eddielublin

New member
Z nadem polskie harpia acoustics sa strojone. Na pewno maja wiecej do zaoferowania niz monitor audio czy b&w w tej cenia.

to prawda co do połączenia NAD-Harpia, podczas poszukiwania kolumn miałem przyjemność gościć u Pana Jurka Heżyka właściciela Harpii i właśnie z nadem słuchaliśmy chyba 320, niemniej jednak nad z MA też jest świetnym połączeniem, gdyby nie Harpia miałbym RX8 z NAD 356...
Zgadzam się, nasze krajowe Harpie mają więcej do zaoferowania niż MA porównując ten sam segment cenowy
 

SDman

Banned
No ale cena zaczyna się od 4k więc sporo wyższa niż b&w czy MA i ciężko je znaleźć w salonach audio .

Witam,
nie ma się nad czym zastanawiać już to pisałem kiedyś, przypomnę tylko:

Synergia NAD`a C316BEE z B&W 685 S2 jest ogromna zagrał sporo lepiej od droższego brata C326BEE.
To jeden z najtańszych wyważonych i dobranych zestawów.
Możliwości sceny, jej szerokość, głębia w tej cenie niespotykana oraz co najważniejsze -
zachowana równowaga między szczegółowością i muzykalnością zestawu.
Oczywiście bez okablowania się nie obędzie ale to już -sama przyjemność i kolejne odciążenie od portfela.

Pozdr.
 

dzik87

New member
Myslalem ze budzet jest okolo 6 tys. Jesli jednak mniej to proponuje tannoy revolution dc6t se z UK. W promocji są chyba za mniej niż 2500. Regularna cena to 6000 i w tej cenie są bardzo dobrymi klockami, wyjątkowo dobrymi. Więc w cenie poniżej 2500 miażdzą wszystko co stanie na drodze.
 

SDman

Banned
Myslalem ze budzet jest okolo 6 tys. Jesli jednak mniej to proponuje tannoy revolution dc6t se z UK. W promocji są chyba za mniej niż 2500. Regularna cena to 6000 i w tej cenie są bardzo dobrymi klockami, wyjątkowo dobrymi. Więc w cenie poniżej 2500 miażdzą wszystko co stanie na drodze.

Witam,
zapominasz o "synergii" oczywiście trzeba by posłuchać z Tannoyami ale raczej dobrze nie będzie.
Nad 316 u mnie w domu ze Spendorami S1 zagrał fatalnie, a mimo to chwalę go za to co pokazał
na B&W 685 S2 namacalnie grając lepiej od brata 326 co może dziwić ale tak to w audio bywa.

Pozdr.
 

Robson87

New member
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem i cenne rady.
Wkrótce założę nowy temat odnośnie zmiany cd Denona 755 szampański średnio pasuje do nowego Nada.
Pozdrawiam
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
to prawda co do połączenia NAD-Harpia, podczas poszukiwania kolumn miałem przyjemność gościć u Pana Jurka Heżyka właściciela Harpii i właśnie z nadem słuchaliśmy chyba 320, niemniej jednak nad z MA też jest świetnym połączeniem, gdyby nie Harpia miałbym RX8 z NAD 356...
Zgadzam się, nasze krajowe Harpie mają więcej do zaoferowania niż MA porównując ten sam segment cenowy
Czego oferują więcej?
 
Do góry