Zmiana na 65 z 55W755 Sony

cris6

New member
Witam chcę zmienić tv na większy 65 i tu mam pytanie czy brać Telewizor SONY KD-65XD7505 czy może coś innego czy starszy model 855 bez 4k albo jakiejś innej firmy. Budżet do 7 tys. Posiadam Sony W755 55 tv chodzi świetnie chodź niestety zdarzają się problemy z androidem ale ogólnie ok lecz brakuje cali. Salon mam wielki więc 65 to takie min na więcej obecnie mnie nie stać. Dużo oglądam fimow sport raczej nie.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem tak, jeżeli nie ogranicza Cię kasa to możesz myśleć baaaardzo przyszłościowo i wziąśc tego 4K. Ale jeśli masz się ponad siły "żyłować" ze zbieraniem dodatkowej gotówki to przynajmniej ja poprzestałbym na FHD.
Kto wie czy za te powiedzmy 4-5 lat ceny OLED-ów nie spadną na tyle ( a Chińczyki zaczynają podnosić głowy) ,że bez większego żalu sprzedasz swojego Sony i kupisz właśnie Oleda. Ja bardzo bym chciał aby pojawiały się kanały lub chociaż transmisje 4 K ale jeszcze bardziej chciałbym aby wszyscy zaczęli nadawać PORZĄDNE FHD.
 

cris6

New member
Dom wykanczamy więc wydatków sporo kiedyś moje marzenie to 75 bardziej mnie interesuje skalowanie dużo fimow oglądamy w 1080p więc z jakością nie ma problemu ale jak mam wydać ponad 1000 zł więcej i mieć tylko napis na pudełku 4k to się mija z celem ale tu w Sony niby 4K i HDR więc nie wiem co brać. Z 55 W755 jestem mega zadowolony jeśli chodzi o matryce
 

cris6

New member
Proponują w sklepie mi jeszcze UE65JU7000 Samsunga nie powiem bo fajnie to chodzi co wy na to po zwrocie od Samsunga wyjdzie 7400
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i gratulacje z zakupu. A masz to samo co ja miałem ? Od razu zacząłem żałować, że nie jest 75 calowy:D
 
Ostatnia edycja:

cris6

New member
Tv jak na razie rewelacja zero zwiech wszystko chodzi płynnie samo wlaczenie tv trwa sekundę. Obraz nie ma się do czego przyczepić sam pilot na początku wydawał mi się jakąs pomyłką dwa dni go mam i innego nie chce . Same komedy głosowe to mistrzostwo wlaczam tv mówię świnka peeppa i syn ma bajkę w sekundę z youtube. Obraz z z kanałów HD ok Obraz z Astry 4k rewelka , pliki z dysku mkv 1080 rewelka a pliki dema w 4k to już mistrzostwo. Dzięki za polecenie jestem mega zadowolony cena wyszła 7400 za 65 cali więc myślę że w tej cenie nic lepszego bym nie znalazł. Jedynie mógł by być większy :) A i złącze do podłączenia antenty HDMI i dysków ktoś w końcu pomyślał i zrobił je osobno w Sony nie bylo jak ręki wsadzic aby coś podłączyć jedynie tv ściągnąć teraz jest lux bo złącze jest w szafce.
Co do poprzedniego Sony byłem z niego również mega zadowolony ale brak tych cali jedna dał swoje.


8ac373333c945.jpg
 
Ostatnia edycja:

nce

New member
Witam ja tak z doskoku jeszcze z pytaniem o kd 65xd7505 bo właśnie wszedł na promocję w rtv euro agd do 6500 zł czy do oglądania normalnej telewizji, + Discovery itp + ps4pro do będzie dobry wybór niechce przepłacać i już sam zgłupialem co wybrać... Aktualnie mam lg50pa6500 i do moich potrzeb niby jest ktoś wie czego się spodziewać po tym soniaku? Będę zadowolony jako zwykły użytkownik czy to jakiś słaby tv? Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź z góry dziękuję
I pozdrawiam
 
Do góry