Zgrabne,eleganckie i znakomicie wyposażone. Takie właśnie są nowe telewizory Sharp ..

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Gotowe na wszystko – zgrabne, eleganckie i znakomicie wyposażone telewizory Sharp AQUOS LED serii LE630E
LC-40LE630E_208.jpg


Warszawa, 20.07.2011
Zgrabne, eleganckie i znakomicie wyposażone. Takie właśnie są nowe telewizory Sharp serii AQUOS LED LE630, które łączą w sobie szeroki wachlarz funkcji z dopracowanym designem. Dodatkowo spełniają rygorystyczne normy dotyczące poboru energii, dzięki czemu oznakowane zostały etykietą energetyczną A+.

Nowe telewizory AQUOS LED firmy Sharp charakteryzuje elegancki wygląd i szeroki wachlarz funkcji. Zintegrowany odtwarzacz multimedialny zapewnia wygodne przeglądanie zdjęć, odtwarzanie plików wideo i utworów muzycznych poprzez USB lub sieć domową (DLNA1). Dzięki funkcji AQUOS NET+ posiadacze nowych telewizorów Sharp uzyskują otwarty, bezpłatny dostęp do przeglądarki internetowej oraz około 70 różnych widżetów2, takich jak You Tube, Twitter, Napster, MyAlbum, Meteo, Funspot, eBay, Dailymotion i in. Otwarta przeglądarka pozwala na sprawdzanie poczty e-mail i surfowanie po ulubionych stronach www w dowolnej chwili.
Telewizory Sharp AQUOS LED serii LE630E zostały wyposażone w panel ciekłokrystaliczny
X-Gen o pełnej rozdzielczości HD. Zapewniają znakomitą jakość obrazu dzięki 100-hercowej technologii i podświetleniu LED. Niski poziom zużycia energii sprawia, że modele serii LE630E spełniają rygorystyczne wymagania klasy wydajności energetycznej A+.
Telewizory LCD serii LE630 zdobywają również wysokie oceny za swoje liczne możliwości przyłączeniowe. Wyposażono je m.in. w gniazda: SCART, HDMI (3), gniazdo kart CI+ i port USB.
W modelach serii LE630E zainstalowano tunery do telewizji cyfrowej naziemnej i kablowej DVB-T
i DVB-C.
Telewizory Sharp AQUOS LED LE630E dostępne są w sprzedaży w dwóch rozmiarach ekranu: 32 i 40 cali. W drugiej połowie roku planowane jest wprowadzenie 46-calowego modelu tej serii.
1 Digital Living Network Alliance.
2 Ogólna liczba widżetów oferowanych w wszystkich krajach europejskich, w których sprzedawane są telewizory firmy Sharp. Telewizory Sharp mogą być poprzez sieć aktualizowane o kolejne widżety.
Sharp Polska
 

skazany88

New member
Te modele sa w pełni z Philipsa...Porownajcie z modelem Philipsa pfl 6606.Albo idzcie do media markt i porownajcie...Philips w sharpie.
 

skazany88

New member
W media markt są philips 40 pfl 6606 i ten sharp wyżej. cała obudowa , podstawa pochodzi z Philipsa... przyciski dotykowe też... ale śmieszne było gdy kolega z media odpalił menu tego sharpa...takie samo jak w Philipsie...Obraz tez jest identyczny. taki sam dosłownie. Z tego wszystkiego wynika ze jest to np. philips 40 pfl 6606 tylko ze na obudowie jest napis sharp i znaczki reklamy sharpa. Byłem widziałem na własne oczy taka prawda. A jak patrzysz na tv z tyłu to nie wiesz który to philips a który to sharp. Orientujesz się gdy widzisz naklejkę z nazwa firmy.
 

allworthy

New member
Nie widziałem jeszcze na żywo - ale w LE630 matryce na pewno są Sharpa, więc nazywanie tego Philipsem jest trochę na wyrost (jeśli już, to odwrotnie Philips jest Sharpem ;) )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mocno przesadziłeś.Proszę pokazać dowody.
Ja go rozkręciłem i wiem . Nie można opluwać na oślep jeśli nie ma się potwierdzenia. Zdjęcia będą wkrótce.
 

ewaldus

New member
A konkrety test kiedy? Napisz chociaż czy matryca matowa jak w serii 830.
 
Ostatnia edycja:

BD

Member
Bez reklam
xl2e -caly sharp made in japan
nie ma jak starsze dobre tv ;d
teraz tylko jakies dylematy sa ;]
 

skazany88

New member
Dziwne ze menu jest takie samo jak w Philu i można tego sharpa obsługiwać pilotem od Philipsa...A tak na marginesie przeglądarka otwarta internetowa w sharpie pochodzi od Philipsa. Widać ze te firmy mocno współpracują ze sobą. To dobrze moim zdaniem :)
 
Do góry