zestawik koło 3k z małym porównaniem

kadik

New member
Cześć. Jestem tu nowy. Ale do rzeczy. Przymierzam się do zakupu zestawu ampli + głośniki 5.0 (w późniejszym czasie kupię jakiś mały sub)
Poczytałem trochę tu u Was i pogrzebałem na googlach wstępnie decydując się na Onkyo 507, 577 lub 607. Chciałbym jednak dowiedzieć się jakie są różnice między tymi sprzętami poza tym że 507 obsługuje 5.1 a reszta 7.1 :?:
Do tego przydałby mi się jakiś zestaw głośników np QQ 5000 ale czy można dostać w brązie?
I czy wybrać QQ 5000 czy proponujecie coś innego? Do zestawu nie chcę narazie ani dvd ani blureja.
P.S. Jestem laikiem więc jeśli mogę prosić o mało skomplikowane objaśnienia to bym był wdzięczny :blagam:
 

marecki6

New member
Bez reklam
napisz moze ile maksymalnie mozesz przeznaczyc na sprzet ? jaki metraz masz do naglosnienia ? czy ma to byc tylko do kina czy rowniez do muzyki? jezeli jedno i drugie to w jakim stosunku i jaka muza ?
 

kadik

New member
filmy 70 %
metraż narazie ok 20 ale to zakup z przeznaczeniem na większy pokój. A przeznaczyć chcę jak w tytule +/- 300 zł
 

kadik

New member
jestem juz bliżej wyboru. teraz tylko kwestia 577 lub 607. Ma ktoś aktualne ceny tych ampli?
Podpowiedzcie co wybrać no i jakie głośniki? Czy te qq5000 są ok? Chyba że jest coś innego godnego polecenia ale max co mogę dać za całość to 3500. Zmieszczę się??
 

marecki6

New member
Bez reklam
wiec powinienes raczej sprawdzic jamo s606 lub klipsch F1 set a do tego Onkyo 607 ewentualnie przemysl jeszcze Pioneer VS-919 ... no chyba ze bardziej zalezy ci na kolorze niz na brzmieniu
 

kadik

New member
Od wczoraj jestem posiadaczem zestawu Onkyo 607 + Klipsch F1 C1 B2 + Sub 10 i szczena mi opadła. Pełen szacun dla pomocnych kolegów z forum i BlackNinja za wsparcie :)
 
Do góry